Skocz do zawartości
ParanoiK

Nc 8000 I Kolejny Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już gdzieś wcześniej wspominałem mam HP NC 8000.

Do tego mam 'drobny' problem z matrycą: kolor jest niejednolity i wygląda ona jakby była brudna albo pokryta brokatem. Widać to głównie na jasnych tłach. Na czarnym problem nie występuje.

 

I teraz zastanawiam się - spotkał się może ktoś z was z takim problemem? Wydaje mi się, że to może być problem z inwerterem ale nie wiem. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już gdzieś wcześniej wspominałem mam HP NC 8000.

Do tego mam 'drobny' problem z matrycą: kolor jest niejednolity i wygląda ona jakby była brudna albo pokryta brokatem. Widać to głównie na jasnych tłach. Na czarnym problem nie występuje.

 

I teraz zastanawiam się - spotkał się może ktoś z was z takim problemem? Wydaje mi się, że to może być problem z inwerterem ale nie wiem. Jakieś pomysły?

jeśli obraz jest rozmazany to gdzies o tym czytałem - trzeba wyłączyć jakąś funkcję, clear coś tam ale nie pamiętam nazwy Edytowane przez seboxxl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery, to na Twoim miejscu oddałbym sprzęt i kupił coś innego - jest to chyba najprostsze i najpewiejsze rozwiązanie. Kwestia tego, na jakich zasadach i gdzie kupiłeś sprzęt.

 

Co do naprawy tego domowymi sposobami, to trzeba raczej poszukać na jakimś forum typowo elektronicznym (o monitorach/wyświetlaczach LCD), bo zwykli śmiertelnicy (użytkownicy) nic tutaj nie pomogą, o czym chyba dobrze wiesz. Może jakiś dobry serwis RTV lub coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...