Skocz do zawartości
DOdo

A 1600 XP i ECS K7S5A

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktos jak podkręcic Athlonka 1600 XP z płytka K7S5A ECS'u ??????

Próbowalem troche ale w biosie nic niema a w dokumentacji nic nie pisze :(. I niewiem czy sa wogule zworki na tej płycie do zmiany mnoznika itp.

 

PLISSSSSSS HELP

 

PS: Jak podkręcic pamiec (RAM) mam DDR 512 w 1 kosci KINGSTONA 266 mhz da się jakos to podkręcic ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gratuluje, na fsb 150 powinno pójść, ale wtedy <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span></span> się dzielnik 1/5 i jest mniejsze taktowanie na agp i pci, przez co komp jest mniej wydajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na fsb 150 komp chodzil mi stabilnie na tej plycie, mimo ze napeicie na procku wynosilo 1,74v, niewiezsal sie w windowsie, tylko czasem, nieladowal sie windows tzeba bylo resetowac i za 2 razem sie ladowal, bardzi dziwna sprawa, jak poprzednik slusznie zauwazyl na fsb 150 jest juz dzielnik 1/5 wtedy taktowanie pci jest nieco zanizone, robilem testy, i nawiekrza wydajnosc moj palomino 1,6+ mial na fsb 147, chodzil tak kilka miesiecy dysk jak w podpise, i nic sie neistalo, ale licho niespi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pzremienilem FSB na 200/200 :twisted: i mi sie komp niechcial wlaczyc :( trza bylo resetka biosu robic :? Ale co tam i tak jest niezle FSB 147 na 150 mi sie win niechcial wlaczyc :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...