Skocz do zawartości
pietach

Blok Wodny Od Pietacha

Rekomendowane odpowiedzi

a spróbuj wacik i paste polerską z motoryzacyjnego (automax)

co do wtrysków - mozesz całą ta blaszkę "wycisnąć" przy pomocy jakiego ołówka i wyczyscic a potem wkleić spowrotem przy pomocy bezbarwnego silikonu.

Albo cały top pomalować na ładny czarny kolorek (post nr 249)

Wpierw zajmę się czyszczeniem nagrzewy (nie mam czasu na rozlutowywanie jej. Pozatym musze mieć przynajmniej jedną sprawną.

Luakjcie co się na króćcu od ATMANA osadziło (wykręciłem go, bo nie był mi potrzebny - pompka takiego kopa dostała, że ja pierdykam)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upgrades:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Wypchnąłem jety i delikatnie je wyczyściłem szczotką. Nie da się ich do końca wczyścić póki co, co zresztą widać.

Gdy woda była po losowych wartościach petrygo/woda to czyściło się to super łatwo...

Co za shame :/

EDIT: Grzechu - no to teraz przynajmniej mam full motivate, żeby zająć się japoncem. Bo leży se bidna i czeka od roku.

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jeszcze bym co zepsuł :) I tak już jest spsute :P.

Patyczki jakimś czymś dzisiaj przelecę (czyli spirol na wykałaczce, albo igle i wacie)

Nagrzewe czeka narazie lamerskie czyszczenie, czyli gotowanie jej w czym popadnie... Na początek CocaCola, Ocet, Kwasek cytrynowy/octowy, Cillit Bang.

 

W każdym bądź razie, coby za duży of nie był - Blok jest Super Pietach.

Myślę, że teraz dodatkowo zyskam na temperaturach bo z pompki wykręciłem jednego króćca (co zarembiście podniosło przepustowość) no i procesor może dostanie w końcu pastę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a spróbuj jety wrzucić do Cilit Bang na rdze albo na kamień.

Tak samo spód miedziany a potem wacik i delikatna polerka spodniej częsci pastą polerską - bedzię jak nówka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a spróbuj jety wrzucić do Cilit Bang na rdze albo na kamień.

Tak samo spód miedziany a potem wacik i delikatna polerka spodniej częsci pastą polerską - bedzię jak nówka!

Własnie zaraz będę szedł na jakieś zakupy do czegoś podobnego do hipermarketu i tam zakupię z 2L octu, może jak dostanę to jakiś kwasek, na shellu płyn do czyszczenia nagrzewnic, CocaColę dwulitrową i wspomnianego banga. Bang nie rozupuści lutów w nagrzewnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...