Skocz do zawartości
DOdo

GF3TI200

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mialem Creative Labs GF3Ti200 to spoko non stop smigal 230/530 - wiecej czasem dawalem, ale na moim owczesnym sprzecie nie mialo to juz wiekszego sensu...

 

Standardowe chlodzenie bylo - duzy radiatorek na rdzeniu i na pamieciach malutkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzien temu zamowilem sobie Palit Daytona GF 4 TI 4200 128 MB DDR AGP 8x i TV -OUT. Gdy juz zamowilem zajrzalem tu na forum i przestraszylem sie tego ze taktowanie pamieci ma zaledwie 450 MHz, za to inne np gainward 512. Wogole naczytalem sie ze kiepsko sie podkrecaja i szybko sie grzeja. Jaka wielka mnie niespodzianka spotkala kiedy okazalo sie ze rdzen mozna podkrecic o 30 MHz a taktowanie pamieci az o 75 MHz :) odrazu mi bylo lepiej. Wogole karta chodzi git bez zadnych zastrzezen, zero problemow. Jestem z niej bardzo zadowolony :) widac niepotrzebnie na poczatku sie obawialem ze wybralem geforca innej, mniej znanej firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam teraz S3 TRIO 3D 2DX 4MB agp i nie krece bo po co :?:  :twisted:  :wink:  :wink:  :wink:  :D  :D

Tydzien temu zamowilem sobie Palit Daytona GF 4 TI 4200 128 MB DDR AGP 8x i TV -OUT. Gdy juz zamowilem zajrzalem tu na forum i przestraszylem sie tego ze taktowanie pamieci ma zaledwie 450 MHz, za to inne np gainward 512. Wogole naczytalem sie ze kiepsko sie podkrecaja i szybko sie grzeja. Jaka wielka mnie niespodzianka spotkala kiedy okazalo sie ze rdzen mozna podkrecic o 30 MHz a taktowanie pamieci az o 75 MHz :) odrazu mi bylo lepiej. Wogole karta chodzi git bez zadnych zastrzezen, zero problemow. Jestem z niej bardzo zadowolony :) widac niepotrzebnie na poczatku sie obawialem ze wybralem geforca innej, mniej znanej firmy

Temat dotyczy chyba GF3Ti200 jesli sie nie myle, a tu jakies bzdurki widze... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam teraz S3 TRIO 3D 2DX 4MB agp i nie krece bo po co :?:  :twisted:  :wink:  :wink:  :wink:  :D  :D

Tydzien temu zamowilem sobie Palit Daytona GF 4 TI 4200 128 MB DDR AGP 8x i TV -OUT. Gdy juz zamowilem zajrzalem tu na forum i przestraszylem sie tego ze taktowanie pamieci ma zaledwie 450 MHz, za to inne np gainward 512. Wogole naczytalem sie ze kiepsko sie podkrecaja i szybko sie grzeja. Jaka wielka mnie niespodzianka spotkala kiedy okazalo sie ze rdzen mozna podkrecic o 30 MHz a taktowanie pamieci az o 75 MHz :) odrazu mi bylo lepiej. Wogole karta chodzi git bez zadnych zastrzezen, zero problemow. Jestem z niej bardzo zadowolony :) widac niepotrzebnie na poczatku sie obawialem ze wybralem geforca innej, mniej znanej firmy

 

No tak zapedzilem sie. Przepraszam :(

Temat dotyczy chyba GF3Ti200 jesli sie nie myle, a tu jakies bzdurki widze... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam teraz S3 TRIO 3D 2DX 4MB agp i nie krece bo po co :?:  :twisted:  :wink:  :wink:  :wink:  :D  :D

Tydzien temu zamowilem sobie Palit Daytona GF 4 TI 4200 128 MB DDR AGP 8x i TV -OUT. Gdy juz zamowilem zajrzalem tu na forum i przestraszylem sie tego ze taktowanie pamieci ma zaledwie 450 MHz, za to inne np gainward 512. Wogole naczytalem sie ze kiepsko sie podkrecaja i szybko sie grzeja. Jaka wielka mnie niespodzianka spotkala kiedy okazalo sie ze rdzen mozna podkrecic o 30 MHz a taktowanie pamieci az o 75 MHz :) odrazu mi bylo lepiej. Wogole karta chodzi git bez zadnych zastrzezen, zero problemow. Jestem z niej bardzo zadowolony :) widac niepotrzebnie na poczatku sie obawialem ze wybralem geforca innej, mniej znanej firmy

 

Temat dotyczy chyba GF3Ti200 jesli sie nie myle, a tu jakies bzdurki widze... :?

 

No tak zapedzilem sie. Przepraszam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój gainward sie swietnie kreci jednak mam specjalnie zrobiony radiator z procka ale wyniki chyba nie jest najgorszy 275/587 chociaż to nie jest max bo szczerze mówiąc nie chciało mi sie wiecej bawic z tym ale jak bede miał troszke wiecej czasu to zabawie sie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie znacie jeszcze progi do podkrecania kart gr. ?????

Bo ja uzywam PowerStripa i narazie jest spoko.

Jezeli znacie inne dajcie linka do dawnlodu czy cus z góry dzięki :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak podkrecic riva tuner?? Tam sa jakby do wyboru dwa pola do podkrecenia. Na gorze i pod nia jeszcze jedno. Z tej strzaleczki jak biore to podkrecam ale jakies dziwne rzeczy sie dzieja. Jak wybiore menu z tej strzaleczki pod nia to wtedy sie nie da podkrecic, pisze zeby jakies detect now czy cos, ja robie, biore reboot tak jak chce a i tak nie moge tych suwakow przesuwac :( A jak zrboic zeby byla opcja clock freqencess w sterowniku do zmiany? Tam wiecie, wlasciwosci, zawansowane, gf3ti200, i tam sie powinno wybrac. u mnie tego nie ma... jak to wlaczyc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moje niezły też jest EXPERT TOOL(ach te zegary......)

przynajmniej dają za darmo i nie trzeba szukać w sieci, a w zupełności wystarcza(mówię oczywiście o kartach Gainwarda)

Ale zam i tak uzywam Power Stripa.

tylko mnie wkuża że mam wersję legalną i jakieś <span style="color:red;">[ciach!]</span>o mi sie pojawia na np.30s a jutro bedzie na 33:(((((((((((((((O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam rekord!

mi chodzi mój Gainward GF3ti200GS na 250/550 :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

gainward 260/580 zmienie chłodzenie na gpu będzie więcej :P

mój chodzi na 275/505 - pamięci cieniutko bo 128MB :(

8O no to masz zajebiscie...

 

Moj gainward smiga na 220/500 dalej nie sprawdzam bo mi sie nie chce :D

Jak wy to robicie ze wam GPU tak wysoko idzie??? Ja juz przy 237MHz na GPU mam zwiechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krecilem i ..... wykrecilem tylko do 220/481 jak ide na 230/500 juz ekhem siem boje :P. Uzywam RivaTUnera jak sie pojawia wykrzyknik to znaczy ze istnieje ryzyko przepalenia ? po ciach!a jest ten wykrzyknik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...