Skocz do zawartości
Damian Grajek

Moja AIUGA

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie bawiąc się EasyTunem doszedłem chyba do kresu możliwości mojego sprzętu AXP 1700+ AIUGA zapuściłem na FSB 186x10,5 czyli 1953Mhz napięcie 1,78V komp wydaje się być stabilny jedynym mankamentem są pamięci Elixiry 266Mhz daje im 2,8V i cl3 ale boje się żeby nie zdechły . Jak myślicie gdybym miał jakieś inne memorki proc poszedł by choć troche więcej czy to jego granica bo jak daje FSB 187x10,5 to wiesza mi się jak próbuje zapodać jakiś Benchmark.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiątki nie zdechną :D O ile mają odpowiednie chłodzenie np. powietrze wydmuchiwane z radiatora od CPU.

Jeżeli chodzi o stabilność to raczej pamiątki wiele nie pomogą. Kres możliwości AIUGA to właśnie coś w okolicach 1.9 - 2 GHz, ale jakby nie patrzeć pamiątki dobre by Ci się przydały :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bawiąc się EasyTunem doszedłem chyba do kresu możliwości mojego sprzętu AXP 1700+ AIUGA zapuściłem na FSB 186x10,5 czyli 1953Mhz napięcie 1,78V  komp wydaje się być stabilny jedynym mankamentem są pamięci Elixiry 266Mhz daje im 2,8V i cl3 ale boje się żeby nie zdechły . Jak myślicie gdybym miał jakieś inne memorki proc poszedł by choć troche więcej czy to jego granica bo jak daje FSB 187x10,5 to wiesza mi się jak próbuje zapodać jakiś Benchmark.

Więcej niż FSB195 nie ustawisz - sprawdzałem - powyżej tego błędy rejestru :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...