Skocz do zawartości
mafia35

Chello Przyspiesza I Znosi Limity!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

dostalem dzisiaj ulotke troche sie ucieszylem, bo 3mb za 120zl/mc to jednak roznica jak w dialogu place za 1mb/120

tylko jest zawsze to ale.. zadzwonilem do biura obsllugi i tak limit to 50gb czyli dziennie jakos 1,6gb,

w dialogu jest brak tych limitow.

teraz mam znowu problem

bo w dialogu wiadomo przy max 120kb/s.. czekalem czekalem ale od piatku do niedzieli komp 24h

teraz mam miec 3x szybciej i te 50gb zleci nawet nie bede wiedzial kiedy, i jeszcze ta wtopa ze po 50gb predkosc spada do polaczenia modemowego..

 

teraz mam pytanie co byscie woleli, meczyc sie dalej z dialogiem czy przycisnac pasa i nie sciagac wszystkiego jak leci tylko pierw pomyslec??

 

zapytalem jeszcze czy ten limit zostanie zniesiony. odp: juz zostal podwyzszony do 50gb:)

dziekuje za odp..

chcial bym jakos sensownie obliczyc sciagi ale nie wiem czy da sie to wogole zrobic wiadomo ze nie sciagam caly czas z pelna predkoscia:)

 

 

A i czy istnieje jakis hub na dc++ tak jak w magmie itd?? a jesli tak to czy do niego tez tyczy sie ten limit 50gb:)

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzal Ktorys z Was ta promocje na telefon, net i kablowke za 100 pare zloty?? Zastanawiam sie jak to jest bo cena ladna wychodzi duzo taniej niz 3 rzeczy osobno. Jak jest z limitami??

 

hehe limitow na kablowke raczej nie ma chyba ze mozesz jeden odcinek m jak milosc w tygodniu:)

telefon dzwonilem tam.. w sumie lipa nie ma sekundowego naliczania mnie to nie cieszy w dialogu mam opcje tele razem i mam za darmo do dialoga gdzie wszsycy znajomi itd.. maja dialoga.

intereowal mnie internet.. i tez czekam na odpowiedz..:) co do limitow masz je na 1 stronie tematu na samej gorze:) 1 post:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

limit to 50gb czyli dziennie jakos 1,6gb ...

te 50gb zleci nawet nie bede wiedzial kiedy, i jeszcze ta wtopa ze po 50gb predkosc spada do polaczenia modemowego...

 

A i czy istnieje jakis hub na dc++ tak jak w magmie itd?? a jesli tak to czy do niego tez tyczy sie ten limit 50gb:)

z gory dzieki

50Gb do dość dużo i raczej wątpie byś dał rade przy tym lączy tyle ściągnąć no chyba ze byś ściągał non stop. Ja miałem do tej pory 25gb i rzeczywiscie bylo to troche za malo bo czasami sie zdazalo ze musialem oszczedzac ale jak teraz jest 50gb to tego problemu nie bedzie.

 

co do huba to nie wiem.

 

a limit tyczy sie calego kozystania z neta.

 

 

podsumowujac ja osobiscie bym wolal miec mozliwosc sciagania z predkoscia 384kb/s niz 120kb/s a limit jest wystarczajacy chyba ze jestes maniakiem sciagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podsumowujac ja osobiscie bym wolal miec mozliwosc sciagania z predkoscia 384kb/s niz 120kb/s a limit jest wystarczajacy chyba ze jestes maniakiem sciagania

napawde masz 380kb/s?? a i czy ta predkosci jest gwarantowana wiadomo ze nie mozemy miec wplywy na osoby udostepniajace ale chodzi mi o np sciaganie z serwerow itd..

i czy ta predkosc jest gwarantowana czy tylko wporywach tak bedzie:)??

Edytowane przez zajaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak sciagam z jakis dobrych serwerow to po okolo 3s osiagam predkosci powyzej 350kb/s czasami nawet do 400kb/s

 

predkosc 3mbps nie jest predkoscia gwarantowana niestety. chello pisze ze jest to predkosc do 3mbps czyli moze byc rowniez 2,7mbps

 

jak sciagam z p2p to czy osiagne ta predkosc zalezy od osob udostepniajacych ale czesto przy np. torrentach osiagam predkosci powyzej 300kb/s a prawie zawsze powyzej 150kb/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanie... ten PELEN PAKIET TV to jaki to jest?

ja za kablowke od nich place cos 50-55 zl a starsza mi [ciach!]li ze pakiet pelny to jest jakis za 70zl czy to prawda?....

Pakiet pełny kosztuje w okolicach 55zl. Jesli placisz 70 to musisz miec jakis dodatkowy program platny (Hbo, C+ or something)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewien jesteś tego co piszesz? Bo jeśli tak, to zadzwonię jeszcze raz do nich. W każdym razie mi powiedziano, że pakiet pełny to kablówka, przy czym bez ejdż bi oł, canal dodać i chyba czegoś tam jeszcze. A koszt tego w promocji to 44zł + 70 za net 1,5Mbps/256kbps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak sciagam z jakis dobrych serwerow to po okolo 3s osiagam predkosci powyzej 350kb/s czasami nawet do 400kb/s

 

predkosc 3mbps nie jest predkoscia gwarantowana niestety. chello pisze ze jest to predkosc do 3mbps czyli moze byc rowniez 2,7mbps

 

jak sciagam z p2p to czy osiagne ta predkosc zalezy od osob udostepniajacych ale czesto przy np. torrentach osiagam predkosci powyzej 300kb/s a prawie zawsze powyzej 150kb/s

wlasnie o to mi chodzi ale nie zdaza sie tak ze polaczenie jest ok 1mb

i jak to jest z tym limitem bo skoro dotyczy od calego neta to jak ogladam strony to przeciez ten cos pobieram i to tez sie liczy do tego limitu?? czy sie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe i na tyme co sie nacieszylem chello. dzwoniem do dialoga w celu rozwiazania umowy, dziwna sprawa mam juz tedo dsl-a od prawie dwoch lat i teraz problem po 12 miesiacach mialem telefon z biura obslugi ze konczy mi sie abonament i czy chce dalej miec neta powiedzialem tak ona powiedziala ze ok i ze nie musze isc do biura i podpisywac zadnych papierow zapatwia to sie przez telefon... dzisiaj dostaje odpowiedz na pytanie ze chce rozwiazac mowe ale pan ma z nami zawarta mowe do 28 listopada.. hmm.. podpisal pan do tego aneks:) jak skoro nic nie podpisywalem.. no termin rozwiazania umowy to 30dni ale moge wyslac go wczesniej ale czas liczy sie dopiero od tego 28 listopada czyli nie moge dac miesiac wczesniej zeby rowno z dniej 28 listopada umowa zostala rozwiazana.. pocieszam sie tym ze to tylko Polska:)

ale wytrzymam te 3 miesiace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewien jesteś tego co piszesz? Bo jeśli tak, to zadzwonię jeszcze raz do nich. W każdym razie mi powiedziano, że pakiet pełny to kablówka, przy czym bez ejdż bi oł, canal dodać i chyba czegoś tam jeszcze. A koszt tego w promocji to 44zł + 70 za net 1,5Mbps/256kbps.

Tak, jestem pewien. Sprawdzilem przed chwila rachunek.

Za kablowke place 52,00zl (pelen pakiet bez dodatkowych kanalow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o to mi chodzi ale nie zdaza sie tak ze polaczenie jest ok 1mb

1mbps to mialem ale jak chello bylo 1mbps od kiedy jest 2 a potem 3 mbps to nie mialem takiej sytuacji by kiedys net mi zwolnil bardziej jak o te 0,3mbps no chyba ze limit sie przekroczylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jestem pewien. Sprawdzilem przed chwila rachunek.

Za kablowke place 52,00zl (pelen pakiet bez dodatkowych kanalow).

Hm, a ja wciąż obstaję przy 44zł o czym mnie infromowano na infolinii. Być może mówimy o różnych ofertach, bo mi chodzi o tą promocje która potrwa jeszcze tylko 2-3 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę OT.

Czy ktoś może mi powiedzięć jak prawidłowo powinno wyglądać upoważnienie do podpisania umowy o net przez najemce?

Będe się przeprowadzał w weekend i żeby podłączyć net muszę mieć takie upoważnienie napisane lub podpisane przez właściciela mieszkania.

Są jakieś gotowe druki czy napisać to po prostu napisać samemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, a ja wciąż obstaję przy 44zł o czym mnie infromowano na infolinii. Być może mówimy o różnych ofertach, bo mi chodzi o tą promocje która potrwa jeszcze tylko 2-3 tyg.

Mozliwe, bo ja juz mam kablowke od 8 lat :) Wczesniej tez kosztowala ~40 zlociszy. Z reszta w roznych miastach, ba! nawet osiedlach ceny sa rozne. To chyba zalezy jakiego typu instalacja. W blokach jest taniej, w domach drozej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm Narcyz ja powiem tak: pracuje w kablówce i mamy zakaz podpisywania czegokolwiek z osobami innymi niz abonent, na przyszlosc radzilbym ci abys poszedl z najemca do BOKu (biuro obsługi klienta) i poprosil o dopisanie Ciebie jaka abonenta nic za to nie placisz a sie nie martwisz o takie bzdety i potem mozesz np sam podpisac neta,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiem Ci, że macie rozsądne rozwiązanie. Jednak ja dziś podpisałem umowę (właściwie to kolega- współlokator) bez pokazywania tego upowarznienia, które nam napisał właściciel mieszkania. A co najciekawsze przy podawniu peselu i numeru dowodu monter nawet nie sprawdził czy się zgadza ;) Nie mieliśmy nic do ukrycia, nie mniej jednak gość mógłby sobie narobić problemów takim działaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...