Skocz do zawartości
grzegrz

Ujemny Stan Konta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Wie ktoś moze czy jest możliwosć zablokowania ujemnego stanu konta? Moja ostatnia sesja w operze mini doprowadziła moj stan konta do cytuje: "poniżej -6,10 PLN". Wczesniej robiłem do -1 złotego, ale to juz pryszcz. Chodzi o to, aby poprostu rozłączało mnie przy stanie 0zł.

 

Zastanawia mnie jeszcze słowo "poniżej" bo przy -1zł takie nie występowało. Czyżbym przekręcił licznik w drugą strone? i nabił xx zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

ja tez mam taki problem w heyah. chodzi mi o to, zeby po prostu zablokowac mozliwosc dzwonienia/wysylania esemesow/ i przegladania www jesli stan konta bedzie wynosil 0zl. moj tel to SE t630

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem w czym problem.

Na chlopski rozum to po zaladowaniu z Twojego konta zniknie odrazu 6.10pln

To na chłopski rozum...

 

Chodzi o to czy poprostu połaczenie z internetem nie moze sie urywac przy stanie 0zł. Nie ma nigdzie pokazanego licznika ze stanem konta, albo ile juz nabiłem zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieją się cuda na patyku. Sprawdziłem stan konta aby się upewnić ile było na minusie, bo szykowałem sie z zamiarem zakupu kuponu doładowujacego. Ku mojemu zdziwieniu, stan konta wynosi 5,70gr na + :blink: skąd??... dobra kupiłem kupon za 20zł, przy próbie doładowania pojawia się komunikat "błąd wewnętrzny". wtf? Jutro lece do punktu obsługi, zobaczymy co pan mi powie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra kupiłem kupon za 20zł, przy próbie doładowania pojawia się komunikat "błąd wewnętrzny". wtf? Jutro lece do punktu obsługi, zobaczymy co pan mi powie ;p

Od wroczaj Era ma jakies problemy i nie mozna doladowac zdrapka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, juz jest wszystko ok. Nie mogłem wysyłac smsów, poniewaz wlaczyła mi sie blokada sms spowodowana debetem. Nagłe doładowanie konta z debetu? tego mi nie wyjasnił, ktos znajomy albo awaria sieci zrobiły mi niespodziankę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w POP'ie wysłałem sms'a za 12 zł i miałem stan ujemny -10 zł :) Przy doładowaniu zabrali swoje :)

ja w popie kiedyś nie załadowałem na czas i pani pod *500 mowila że musze wykorzystać 1,70zł (które normalnie by przepadło) przez 47900 dni :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...