Skocz do zawartości
mejdej5

Inteligo

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś ile czasu trwa podpisanie umowy poprzez kuriera? Miła Pani poinformowała mnie, iż w ciągu 10 dni ma wpaść do mnie, minęło już 4-5, a tu cisza, a mi zależy na otwarciu konta, ponieważ mam jednego w mbanku, ale nie mogę kasy wybrać...

Zajebiste pytanie. Odpowiedz brzmi (niespodzianka, fanfary, głowna nagroda, hostessy i wielki show) - w ciagu 10 dni.

 

A moze oczekujesz, ze ktos odpowie - Winter, badz gotowy w piatek o 9:07 uslyszysz stukanie do drzwi... Jezeli Cie to uspokoi i oszczedzi podobnych pytan, to moge to napisać.

 

Jest jeszcze trzecia odpowiedz - podpisanie umowy poprzez kuriera trwa dokladnie tyle, ile zajmuje podpisanie kazdej innej umowy i zalezy od zdolnosci motorycznych, kordynacji ruchowej i znajomości pisma przez podpisującego. Podpisz na probe jakas inna umowe, popros kogos, zeby Ci zmierzyl czas i będziesz wiedzial. Nikt tego autorytatywnie nie okresli, bo to sprawa indywidualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszeczke odkopie watek ;)

 

Ale mam pytanie w druga strone, czy ktos z was rozwiazywal umowe z Inteligo?

 

Szukam wzoru dokumentu, ktory trzeba wyslac do nich aby rozwiazac umowe, na stronie internetowej nie maja akurat tego wzoru.

A do oddzialu banku nie mam narazie kiedy podejsc, ze wzgledu na godziny pracy :/

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pisałem takie oświadczenie pisemne tyle ze do BGŻ kiedyś xD wieki temu, ale to najlepiej zadzwonić do konsultanta i spytać sie o wzór i koniec. Ja napisałem odręcznie w bgż przy okienku z datą i podpisem że, ja Marcin D, zameldowany tu i tu, zamykam rachunek główny/konto o nr 50 XXX XXXX .... w placówce tu i tu, mając uregulowane wszystkie płatności i zobowiazania wobec banku

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...