Skocz do zawartości
DOdo

DDR 266 [ >> KINGSTONE << ]

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi o to zeby pamiec DDR 266 mhz dzialala z wieksza szybkoscia np: 300. Da sie cos takiego zrobic ?

Raczej na pewno :) hmm ale wiesz, moze jeszcze trochę poczytaj na ten temat .. :) A da na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kupując taką płytę była to zwykła rozrzutność :wink: . moje 333 NoName bez żadnych protestów chodzą na CL2 a z CL2,5 wytrzymują magistrale 167 i taktowanie 418MHZ. Na 333 chodza nawet na CL1,5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje 266 chodza bez problemow na 333,nawet na 340. A co do KINGSTONE to nie mam pojecia - jakies krolewskie kamienie chyba :)

DOdo - polecam troszke poczytac,a pozniej brac sie za podkrecanie. Pamiecie chodza Ci juz z wieksza czestotliwoscia,bo wraz z FSB wzrasta magistrala pamieci..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAK to cholerstwo podkręcic ???? Mam 266 mhz i nic wiecej mam PŁ.Gł. ECS K7S5A z poziomu bios sie da czy ni ???

Ja mam takie same na starym komipe 320mhz spokojnie szly wg cpuid.

Z poziomu biosu fsb na kloca(zmienia tez fsb ram) i napoiecie pewno na mobo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie wydaje ze mam wystarczajaca wiedze o podkrecaniu tylko powiedzcie mi jak to cholersto podkrecic  :?  czy jakims progimem czy czyms : :?:

Chyba masz jednak nie wystarczajaca skoro nie wiesz.. Jest taka opcja jak szukaj i o podkrecaniu jest tam w cholere. Wejdz do biosa i podkrecaj FSB rezem z nia wzrasta ram. Przypyscmy,ze dasz FSB 150 to ram ma wtedy 300.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie wydaje ze mam wystarczajaca wiedze o podkrecaniu tylko powiedzcie mi jak to cholersto podkrecic  :?  czy jakims progimem czy czyms : :?:

Jak masz taka wiedze to powinienes wiedziec ze sces nie slynie z podkrecania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...