Skocz do zawartości
Gość Matiz

Dlink Dsl-g624t

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam ten router już od 3 miesięcy ale teraz zachciało mi się ściągnąć małe conieco (tylko freewerowe pliki oczywiście). Ale mam problem ani BitComet ani azureus nie może się połączyć z seedami itd. ;/ na routerze w pozycji WAN Firewall jest wyłączony a NAT jest włączony. Jak wyłączam NAT to nie mam neta tylko dostęp do sieci lokalnej. Wie ktoś może jak to wszystko powinienem ustawić bo tam jest za dużo ustawień jak na małego matizka :P Dzięki z góry za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozez sprobowac zrobic na routerze przekierowanie portu, z ktorego korzysta torrent (musisz zajrzec do opcji, ktory to dokladnie bo wybierany jest losowo). Jesli Twoj router obsluguje UPnP, mozesz wlaczyc ta opcje w kliencie BT zeby sprobowal automatycznie dokonac konfiguracji NATu.

 

Upewnij sie tez, ze to na pewno problem z routerem - ja siedze za NATem bez przekierowanych portow i uTorrent nie ma zadnych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, włączyłem UPnP na routerze i w BT i pobiera, ale nie wysyła, hmm może nikt nie chce tego co ściągałem... :D

Szkoda że BitComet nie działa, ale popracuje nad tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstaw IP koma z którego ściągasz w DMZ i po kłopocie z przekierowywaniem portów...

Jakiego koma i co to DMZ :P Prosze o wyrozumialosc, sieci to nie moja domena... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjadłem literkę... W opcjach router będzie zakładka DMZ, w ktorej musisz wpisać numer IP komputera na którym masz zainstalowane programy do ściągania. Co to DMZ to zobacz sobie na google lub poszukaj na forum.

Edytowane przez PartyBOY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, włączyłem UPnP na routerze i w BT i pobiera, ale nie wysyła, hmm może nikt nie chce tego co ściągałem... :D

Szkoda że BitComet nie działa, ale popracuje nad tym ;)

Daj torrentowi troche czasu, nigdy nie wysyla sie od pierwszej chwili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BT zaczął wysyłać dopiero po pełnym ściągnięciu, a i tak leci jak krew z nosa, max 3kb/s widzialem, a mam neo z uploadem 256kb/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakladam, ze nie masz ustawionego limitu na upload? ;)

No limit w Neo 2mb to chyba 50GB albo 35gb ale to na download, albo i na dw i up sam nie wiem bo nigdy nie dobilem do 30gb :D

 

zadnego innego limitu ze stronu routera czy jakiegos softu nie mam!

Edytowane przez Matiz_sc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzilo mi o limit danych, tylko o limit przepustowosci, czyli np. w Azureusie (czy czego tam uzywasz) ustawione, ze ma nie wysylac szybciej niz X KB/s.

 

Tak po prostu sprawdzam wszystkie opcje, bo juz wiele razy sie zatrzymalem na takich glupotkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ustawione tak jak w załączniku, wysyła zero ;/ a limit jaki widać...

I jest tak z każdym plikiem nie tylko tym

post-103836-1157470506_thumb.jpg

Edytowane przez Matiz_sc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badz laskaw przynajmniej nazwe pliku zamazac <_<

Wybacz :mur:

 

No dobra, wie ktoś co z tym można zrobić? BitComet dalej nie działa...;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...