Skocz do zawartości
Fidel

Pokaż swoje autko - galeria

Rekomendowane odpowiedzi

318i, silnik N46B20, 2.0 143 KM, rocznik 2004.

Codename "świnka", świeżo opłukana z kurzu, wyprowadzona na pastwisko.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

W wyposażeniu jest właściwie wszystko, wliczając podgrzewane fotele, szyberdach i tak dalej.

 

Trzymiesięczne poszukiwania opłaciły się, trafiliśmy na wyjątkowo zadbany egzemplarz, będący w posiadaniu pedantycznego miłośnika motoryzacji. Pr0-tip - komisy nie są instytucjami charytatywnymi, a pracujący tam ludzie nie są bynajmniej przepełnieni ideą znalezienia każdemu obywatelowi wspaniale utrzymanego i nienagannie serwisowanego pojazdu, starannie wybranego spośród tysięcy innych. To jest biznes jak każdy inny, kupić tanio, sprzedać drogo, następny proszę.

Edytowane przez jonas
  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zmian doszło to się pochwale.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Niestety polerowanie lakieru mnie nie minie. To samo jak szpachlowanie i lakierowanie kokpitu. Nie mogę ścierpieć tego materiału. Marzy mi się czarny fortepian tak by się radio komponowało idealnie z resztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiat coupe 1.8 131 kucy, rok 2000

 

Wyposażenie:

Klima

el szyby i lusterka

abs

poduszki

skórzane fotele Recaro

przebieg 121 tyś

 

 

Jeździ mi się nim bardzo fajnie, ale muszę uważać na krawężniki, bo przód jest dość nisko. Spalanie około 8,5, ale myślę, że przy bardziej ekonomicznej jeździe dało by radę zejść z tego pułapu. Nic nie było robione w kwestii tuningu i tak raczej zostanie, no może poza tylną wycieraczką, która psuje wygląd auta.

 

Na środku centrum dowodzenia widnieje napis Pininfarina, właśnie to studio zaprojektowało wnętrze tego auta.

 

Pozdro

 

update:

fotki wnętrza jeszcze z allegro

post-102456-0-54691600-1307647483_thumb.jpg

post-102456-0-32428600-1307647498_thumb.jpg

post-102456-0-54456100-1307648380_thumb.jpeg

post-102456-0-95412500-1307648387_thumb.jpeg

Edytowane przez piotreek
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słońce wyszło na moment w Wawie to wykorzystałem chwilę i cyknąłem obecne autko. Z rozpoznaniem chyba nikt kłopotu mieć nie będzie. Wersja Highline 1.4 TSI. Katalogowo 160KM/240Nm, w realu jakieś 10% więcej do obu parametrów. Wszystko seria prócz kółek: oryginały zostają na zimę, na lato OZ Wave 17".

Modernizacji na razie nie planuje, bo po prostu niczego nie brakuje. A kiedyś tam kiedyś to napewno trochę twardsze zawieszenie. Temu niby nic nie brakuje, ale od czasu do czasu czułbym się bezpieczniej na wirażach jakby się autko jednak mniej wychylało. No i chip na 200KM też kusi. Ale to bardzo odległa przyszłość. Na razie czerpię radość z tego co jest.

 

IMG_1785.JPGIMG_1789.JPGIMG_1786.JPG

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłem sobie nowe autko:

Ford Fiesta 2006 rok, 127k km, silnik 1,3 70KM, ABS, wspomaganie, klima, podgrzewane fotele, elektryczne szyby i lusterka, podgrzewana przednia szyba, komputer pokładowy, felgi aluminiowe 15".

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Mojego Matiza dostał brat, niech sie uczy jeździć (prawko już ma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Musiałem zmienić. 0,6mln km BMW zniosło nieźle, ale bagażnik większy potrzebny na wózek ;) E36 jeździ mój ojciec, także ciągle w ruchu :P

 

To jest 1.9 TDI z klimatronikiem, 4 szybami, tempomat, skórzana kierownica i troche bajerów jak Coming Home / Leaving Home.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Miałem kupić sobie okulara w210 albo bete e39/38, ale trafiłem na moment kiedy moja Mama zmieniała auto i postanowiła, że odda mi skodzine. Hm trochę się zastanawiałem, aż w końcu wziąłem. Raz, że od początku w rodzinie, dwa przebieg 32000km (SIC!), trzy widzę w niej potencjał do modyfikacji. Rocznik 1999. Mechanicznie jak nowa.

 

Wyposażenie:

- Poduszka kierowcy

- Centralny zamek

- Halogeny

- Siedzenia welurowe

 

Audio:

- Radio Sony XPLOD z mp3 i aux wersja USA

- Przednie głośniki Helix Drak blue 13cm

- Tylne Sony Explod

- Skrzynia JBL + wzmacniacz

 

Tuning:

Narazie obrysówki od golfa 4 (pasują idealnie, golf ma prawie identyczną listwę przednią jak fela, do tego identyczne kąty zakończenia)

W planach VR6 od golfa 3 lub 1.8T od 4, albo coś co ostatnio chodzi mi po głowie czyli 1,4 tsi, przy seryjnym wyglądzie..

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek - tym razem Rover 800 w wersji Coupe, 200KM, maksymalna opcja - skóra, klimatronik, podgrzewane siedzenia, pełna elektryka razem z fotelami. Niestety poprzedni właściciel zostawił sobie felgi więc teraz jeżdżę na stalówkach, ale w lato przyjdą jakieś 16". Samochód do paru poprawek dlatego udało się kupić za grosze ;)

Do zrobienia na szybko - wspomaganie - w tym momencie działa tak że można kręcić małym palcem - zero oporu, któryś przegub z przodu trzeszczy, mechanizm szyby kierowcy do poprawki, poza tym przedarcie skóry na fotelu kierowcy (w przyszłości będzie renowacja przednich foteli) i drobnostki lakiernicze.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Yog-Sothoth
  • Upvote 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to kosztowało 1400zł + koszt paliwa żeby dojechać do Warszawy. Wiadomo że taki samochód to większa czy mniejsza skarbonka, ale dla mnie to głównie hobby ;) Teraz muszę rozmontować na części starego sedana którego zżera rdza - silnik ten sam więc posłuży jako ewentualny dawca części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro może ze 2-3 sztuki coupe się znajdzie, z sedanem trochę lepiej ;) Generalnie nie jest to specjalnie drogi samochód, największe problemy powoduje brak dostępności niektórych części, np. chłodnicy nowej już się raczej nie kupi, Nissens miał swego czasu w ofercie za ~600zł, w UK jakieś pojedyńcze sztuki po 200 funtów, ja swoją dorabiałem w punkcie chłodnic wg starej za 450zł. Dużo rzeczy podchodzi od Hondy Legend, w końcu to na jej podwoziu stoi samochód, poza tym zostają szroty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-124310-0-32090400-1323362409_thumb.jpg

 

Škoda Felicia LXi z 98 roku, silnik 1.3 MPI / 68KM, LPG II generacji.

Car audio - Blaupunkt SanDiego MP27 & Magnat Car Fit 132

 

Jako tako jeździ i gra, nie narzekam bo jedyne co mnie kosztował to opłacenie II raty ubezpieczenia i dopisanie współwłaściciela do dowodu rejestracyjnego, a na nic lepszego chwilowo kasy nie mam.

Edytowane przez YogiCK
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te jtd się fajnie kręcą jak gadałem z Aligatorem z Katowic to pod 170 koni spokojnie można grzebnąć w programie.

 

Samym programem ze 115ki można ugrać 140-150KM jednak mnie to nie zadowala i jestem na etapie zbierania gratów: FMIC + orurowanie z nierzdewki, większe turbo, Down Pipe itd. będę celował we własnie 170-180KM jakoś na przełomie marca/kwietnia strojenie wiec zobaczymy co z tego wyjdzie :D
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samym programem ze 115ki można ugrać 140-150KM jednak mnie to nie zadowala i jestem na etapie zbierania gratów: FMIC + orurowanie z nierzdewki, większe turbo, Down Pipe itd. będę celował we własnie 170-180KM jakoś na przełomie marca/kwietnia strojenie wiec zobaczymy co z tego wyjdzie :D

 

Widzę nie tylko mi pozostało skrzywienie do "coraz więcej" z blaszaków :) ja na wakacje zmieniam IC i może DP w saabolocie do tego lekki program na 240-250km a za rok grubiej :blurp:

W sumie chyba zdjęć tu nie dawałem:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tablice już zmienione :)

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

w ilości wizyt u mechanika ? to chyba nikt :wink:

 

 

Dołączona grafika

 

Przebiłem? :lol:

 

Ja na to patrzę z tej strony. Mam w rodzinie obecnie drugiego golfa ( IV gen.) i prowadzi się mocno gumowo, w zawieszeniu przydałoby się coś wymienić, ale to nie dokucza bo ten samochód służy tylko do jazdy. Natomiast w Probe też nic nie stuka, nie puka ale też zawieszenie już nie jest tak sztywne jak być powinno i niedługo zamierzam wymienić stabilizatory i tego typu pierdółki. Wprawdzie mógłbym bez problemu jeździć i bez tego ale nie po to się kupuję taki samochód by tylko jeździł :)

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honda Civic 1.4 90KM rocznik 2000 :-P

Z wyposazenia taki standard, ABS, 2 poduszki, klima, el i podgrzewane lusterka, 4x el szybki, polskora, podlokietniki itp itd.

Autko robi za dupowoz bo i silnik nie do swirowania, w planach gleba i lekkie przyciemnienie szyb + zrobienie wydechu, bo koncowy sie konczy :D

Dołączona grafika

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...