Skocz do zawartości
Fidel

Pokaż swoje autko - galeria

Rekomendowane odpowiedzi

Alfy nie kala się niemiecką przyziemnością słowa "kombi". W kombi to się wozi cyklon b albo kompletne wydanie "Bawarskich przygód małej Helgi" na blue-ray. W kombi jeżdżą zombie.

 

Alfa jest sportwagon i wozi się w niej wino albo narty albo piękne kobiety i w ogóle wiedzie się sportowy i elegancki tryb życia, jak również wygląda stylowo, w granicach budżetu.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to napisał kiedyś pewnie sprzedawca Alfy z allegro kambi to są szmelcwageny Alfa jest sportwagon Dołączona grafika

 

UP jonas mnie uprzedził :D

 

Sorry Poverslave myślałem, że pisałeś o kole dla KHOTa. Te z 159 z TI są dobre baaa całe TI jest zajebiste. Powiem Ci, ze często przeglądam alledrogo w poszukiwaniu nowej feli do 147 i trafiają się takie rarytasy nieraz nawet poniżej 2K zł komplet, oczywiście jeśli ktoś szuka używek, a nie nowych. Mi 18" blackline'a z GT przeszły koło nosa za 1600zł teraz widzę znów są kolejne za podobną kasę więc warto się rozglądać bo można za pół ceny wyrwać, a opony też wcale też nie kosztują tysiaka. W zależności od rozmiaru za 600-800zł sztuka można już dobra gumę kupić Dołączona grafika

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

156 zawsze była, jest i będzie ładna. A dlaczemu kombi? Dołączona grafika

 

Jak pisałem w testowym, na dzisiaj miałem zaplanowane oglądanie 147, ale w ostatniej chwili przeglądanie allegro dało taki wynik. Dlaczemu shooting-brake? Dołączona grafika 1. Bo ładniejszy, 2. Bo był. 3. Bo szukając w wlkp alfy która nie jest z Gniezna, czy innego Kościana patrzysz na stan, nie na takie ciach!ły jak typ nadwozia. Dołączona grafika A felgi zostają takie jak są. Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bądźmy poważni. Gdybym to ja napisał, że Audi to jest Avant (albo VW Variant) a nie kombi, bo w kombi przemycą się spirytus - udławilibyście się ze śmiechu. Tymczasem, kiedy nie chcąc nikogo urazić (Dołączona grafika?) i mając na myśli tylko typ nadwozia napisałem o Alfie kombi zaraz znalazła się grupka fanów, która "wyprowadza mnie z błędu". Come on! Umówmy się, że napisałem tam sportwagon Dołączona grafika

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nieprędko zapomnisz co to sportwagon :>

 

Kombi do wożenia jumanego mazutu i cyklonu B jest stronę wcześniej, spodobało się tylko jednemu miłośnikowi ostatecznego rozwiązania, sądząc po osamotnionym plusiku. Alfy w tym temacie zbierają minimum cztery, model 75, niszczący galaktyki idealnym rozkładem mas oraz napędem na tył - kilkanaście. Interesujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wrzucę moje kochanie:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Mercedes W202 1997r. C220 Classic Diesel 95KM czyli najpiękniejszy klekot silnika jaki istnieje.

Stan praktycznie idealny, nie będę zdradzał za ile go kupiłem oraz ile w niego już włożyłem bo nie jest do dla mnie istotne z racji tego że mam fioła na punkcie tego modelu.

Edytowane przez GeMtin1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-124310-0-22029300-1364729576_thumb.jpg

 

Nadszedł czas na następcę poczciwej Felicii ;)

 

Lanos SX Hatchback z 2001 roku. Silnik 1.6 16v 106KM / 145Nm, zagazowany aczkolwiek niestety instalacja IIgen Lo.gas. Z wyposażenia 2 airbagi, elektryczne szyby przód, elektryczne prawe lusterko (skubani skośnoocy przyoszczędzili nawet w najwyższej wersji na drugim elektrycznym), klimatyzacja manualna, tapicerka z wersji Sport.

 

W planach: porządki z blacharką - widać że auto miało strzała od przodu, poza tym lekko zaczyna schodzić bezbarwny z lewych przednich drzwi, zrobienie solidnego car audio (tymczasowo przełożyłem z Felicii to co miałem ale coś lepszego by się przydało), jakieś fajne alufelgi i może przeróbka LPG na sekwencję.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...