Skocz do zawartości
Fidel

Pokaż swoje autko - galeria

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w tym roku zaszło kilka zmian, w zawieszenie trafiły grubsze stabilizatory i rozpórka kielichów, te oplopodobne 18'' zastąpiłem oryginalnymi 17'' z WRX, jak prawdziwy wieśniak przyciemniłem sobie szybki z tyłu, w środku też kilka zmian, zydle zastąpiły "kubełki" z WRX, seryjne audio zostało zastąpione jednostką alpine, głośniki zostały zmienione na coś sensowniejszego a drzwi wytłumione :)

 

DSC_0452.JPG

 

DSC_0447.JPG

 

 

 

 

gejluki zostają ;)

Edytowane przez SEKS_DESTRUKTOR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to wersja amerykańska, więc może sobie zostawić. Grand Vitara była w US & A oferowana z większymi silnikami niż 2.4 - 2.7 i 3.2, widlaste szóstki. Cóż z tego, skoro napęd tylko na tył, czyli bez sensu.

Łejn hejtuje gejluki bo go nie stać, proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UO8GMz6.jpgcYzRhgp.jpg

aF8K9tZ.jpg

 

 

Rocznik 2010, nieźle wyposażony, tylko silnik słaby, bo 1.6HDI. Za mało jak na taką budę. Poza tym auto wygodne i komfortowe, a wbrew obiegowej opinii o francuzach, to bezawaryjne i tanie w obsłudze w porównaniu do innych z tego segmentu.

Edytowane przez kojeczny
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100-konny, zagazowany wołek roboczy codziennie wożący mnie bezawaryjnie do pracy. Stan igła.

 

no i terkoczący Foczek 136 kucy tuż po zakupie... zdjęcia niestety Nokia 6280..

 

 

 

 

 

 

post-214549-0-28017200-1429545131_thumb.jpg

post-214549-0-98460900-1429545133_thumb.jpg

post-214549-0-71115400-1429545920_thumb.jpg

post-214549-0-17168600-1429545927_thumb.jpg

Edytowane przez NostradamuSek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znienawidzony i wysmiewany przez wielu Golf IV 1.8T 150KM w wersji wyposazenia GTI. Auto prezentuje sie jak widac na zdjeciu, zalozone kompletne zawieszenie -40/-40. W lutym przyjechal z wloch. Trafil sie bardzo zadbany egzemplarz :)

post-134323-0-65213800-1431012180_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folie czy nie. Jeździłem paroma Golfami 4 i to auto jest beznadziejne. Gumowe zawieszenie, zero czucia na kierownicy. Już Corsa prowadzi się lepiej i daje lepszy feedback na kierownicy. Golf 4 jest u mnie definicją auta z zawieszeniem dającym wrażenie "jazdy po budyniu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Corsa prowadzi się lepiej i daje lepszy feedback na kierownicy. Golf 4 jest u mnie definicją auta z zawieszeniem dającym wrażenie "jazdy po budyniu".

Porównywanie aut różniących się kilkanaście lat generacją, wiekiem, kilkaset kkm przebiegu? Do tego gólfy mocno doinwestowane pewnie w... audio z tubą. 

Lekko niepoważne.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...