Skocz do zawartości
lucasdzw

Laptop Z Dobra Grafiką Do 3150 Netto (z Grafą 128mb)

Rekomendowane odpowiedzi

Szuka czegos do firmy i mam tylko tyle kaski. zajmuję się projektowaniem w 3D, rysunki w Autocad, itd. Laptop beidze mi służyl przerwaznie do przeglądanie dokumentacji i ich późniejszych poprawek, i innych rzeczy.

Teraz mam na oku

Asus A6KM-Q051 - ale odstraszyła mnie opcja "Gforce 7300 256MB (64MB Ram własnej i reszta z Ram) widziałem coś takiego w jednym ze sklepów, choć w innych sienie potwierdizło i sam nie wiem.

Ważen że potrzebuje też długiej gwarancji - 2 lata to coś.

myślałem tez o grafie ATI np X700, ale co spojrże to są laptopy z celeronem, a chciało by sie centrino ;)

macie jakieś pomysły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 4k brutto mozesz miec sprzet z mojego podpisu, zastanow sie :)

ogolnie za kase jaka napisales bedzie ciezko o nowego laptopa z mocna grafika, ogolnie do zastosowan ktore wypisales potrzebny Ci bedzie szybki proc i co najmniej 1gb ram, grafiki do zastosowan profesjonalnych to juz w ogole inna polka cenowa...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kucyk, jak? Sprzedajesz? Czy jakiś inny ciekawy sposób? Bo obecnie też jestem na etapie szukania laptopa za 4k dla kumpla. Niestety trudno o jakieś lepsze zestawienie dobrego procka i względnie dobrej grafiki :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...