Skocz do zawartości
DiJo

Zawieszanie Sie Systemu :|

Rekomendowane odpowiedzi

cześć :) jestem uzytkownikiem opensuse 10.1. Ostatnio go aktualizowałem przez apt-get i od tego czasu zaczął sieę wieszać i przycinać tak, że przestaje reagować na kilkanaście sekund, poczym dalej działa normalnie. Czasem trwa to bardzo długo i musze go zresetować. Nie ma chyba jakiejś konkretnej aplikacji przy której się tak robi, może jedynie kde :] wystarczy, że jest włączony. Aktualizowałem już sterowniki od karty grafiki, testowałem pamieć memtestem ale to nic nie dało :| Czy to może być wina sprzętu, czy jakiś proces w systemie? Pomóżcie, niewiem czy oddać kompa z tym do serwisu? Czy tam coś mi pomogą?

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tym jest problem :] próbowałem juz to zrobić ale nic mi nie dało :] otwarłem konsole i włączyłem "top". Jak się przywiesił to top też przestał aktualizować dane o procesach i jak sie odwiesił to też nic nie pokazywał :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem stycznści z SuSE, ale wygląda na problem ze sterownikiem dysku/kontrolera/magistrali itp. Możesz sprawdzić, co dokładnie zostało zaktualizowane? Może jakaś lista zmian na stronie jest.

Jeśli to możliwe, to cofnij aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy to nie był przypadkiem syslog-ng :] wyłączyłem całkiem sysloga i odinstalowałem syslog-ng, skasowałem ustawienia kde z kat. domowego i zaktualizowałem kernel :] już sie chyba nie zacina :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...