Skocz do zawartości
B3T0N

MSI KT3 ULTRA 2-C Vmod....??

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam link do vmoda tej plyty ale cos tu mi nie pasi ... inaczej mam rozstawione elementy , pozatym sam tytul nie wskazuje na to zeby to byl mod do mojej plyty - link mi ktos tutaj podal z forum mowiac ze to do mojej plyty :?

 

http://www.mods4me.com/reviews.php?op=show...nt&id=16&page=1

 

qrde szukam w necie i nie moge znalezc

 

 

BTW: kiedy MSI wyda bios akceptujacy powyzej 2700+ ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewdzięczny jesteś- człowiek wykonuje za ciebie czarną robotę a tu taka wdzięczność.

No nic.

Podaj symbol twojej kostki- tej od regulacji napięcia.

Jeżeli to HIP6302 to mam soluszon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam link do vmoda tej plyty ale cos tu mi nie pasi ... inaczej mam rozstawione elementy , pozatym sam tytul nie wskazuje na to zeby to byl mod do mojej plyty - link mi ktos tutaj podal z forum mowiac ze to do mojej plyty  :? 

 

http://www.mods4me.com/reviews.php?op=show...nt&id=16&page=1

 

qrde szukam w necie i nie moge znalezc 

 

 

BTW: kiedy MSI wyda bios akceptujacy powyzej 2700+ ???

Jakie jest V max na tej płycie bez moda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robilem wg tego i dziala

 

noooo to sie biore do roboty - thnx

 

 

a czy metoda na supper glue albo cos pochodnego da rade zrobic bo mam lutownice transformatorowa (czyt. do rynien) - pozatym niezalecane jest lutowanie owa lutownica , poniewaz mozna bardzo latwo uszkodzic uklady TTL :? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak się zachowa komp w momencie gdy mam VMOD'a na sockecie i dodam do niego Vmod'a na płycie ?

Obecnie max (z drucikami w sockecie) co moge uzyskać to 1,85. :(

 

Dla jasności: chodzi mi o napięcie proca. W jakim zakresie można je wtedy zmieniać, i czy minimalne napięcie nie bedzie miało jakiejś kosmicznej wartości (2,2V, etc.) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta plyta nigdy nie bedzie obslugiwac AXP 2700+ i powyzej gdyz nie obsluguje oficjalnie FSB 166. Mi sie nie udalo zmusic tej plyty do pracy z FSB powyzej 160. 155 to byl maks jaki mi sie udalo wyciagnac stabilnie.

Byc moze ogranicza mnie procesor gdyz nie moge jeszcze mniejszego mnoznika zarzucic ale wyglada na to ze ta plyta nie ma dzielnika 1/5 wiec d.u.p.a blada :(

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta plyta nigdy nie bedzie obslugiwac AXP 2700+ i powyzej gdyz nie obsluguje oficjalnie FSB 166. Mi sie nie udalo zmusic tej plyty do pracy z FSB powyzej 160. 155 to byl maks jaki mi sie udalo wyciagnac stabilnie.

Byc moze ogranicza mnie procesor gdyz nie moge jeszcze mniejszego mnoznika zarzucic ale wyglada na to ze ta plyta nie ma dzielnika 1/5 wiec d.u.p.a blada :(

Pozdro

Dexter

Czlowieku z krzesla spadles czy ostatnio zostales pobity??Przeciez bylo juz wielokrotnie...ta plytka MA dzilnik 1/5!!!!!!!!!!!!!!!!!ja smigalem na 5X190 stabilnie a to ze ty nie mozesz wycisnac 166 to tylko twoja wina :P widac za slabo sie starasz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem ze byc moze ogranicza mnie procek. Natomiast oficjalnie ULTRA2-C nie obsluguje FSB 166 i nie obsluguje w zwiazku z tym AXP 2700+ i powyzej, odpowiedzialem na pytanie kiedy MSI da support dla tego proca.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem ze byc moze ogranicza mnie procek. Natomiast oficjalnie ULTRA2-C nie obsluguje FSB 166 i nie obsluguje w zwiazku z tym AXP 2700+ i powyzej, odpowiedzialem na pytanie kiedy MSI da support dla tego proca.

Pozdro

Dexter

msi leci w kulki - ostatni bios do mojej mobo byl w listopadzie - nawet mobo nie odczytuje mi temp z diody :x bo ma problemy z t-bredami :/

 

pozartym shitowsko jest bo w mojej (6593) bios jest wydawany takze rownolegle pod kt266a - nie moge tego skumac , jakim cudem kt266a i kt333 ma identycznego biosa :/

 

niegdy nie kupie juz od msi towaru :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...