Skocz do zawartości
piterq1991

Mapa Frappr.com - lokalizacja forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam propozycje dla każdego usera i również dla moderatorów i adminów. Niektórzy pewnie słyszeli o mapie Frappr. Jest to mapa na podstawie Google earth, gdzie ludzie tworzą tematyczne grupy. np. http://www.frappr.com/forummoto - to mapa użytkowników forum motocyklistów

 

Pomyslałem ze dobra by była taka rzecz i na naszym forum. http://www.frappr.com/purepc

 

Prośba do adminów, zeby zmieśli na forum informacje aby każdy się zaznaczył na mapie. Jak ktoś blisko siebie mieszka to dobra rzecz do poznania sie i wspólnego podkręcania naszych PC'tów

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez piterq1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to to ;)

Moja sugestia, niech kazdy doda sobie jeszcze avatar z forum, latwiej go bedzie rozpoznac (najpierw zwykle patrze na avatar, po ktorym rozpoznaje ludzi, potem dopiero na nick :P)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dodałem sobie avatar z forum ale jestem pod innym nickiem - od teraz G.R.E.G

 

P.S - dawno to chciałem zrobić - czy jest możliwość zmienienia nicka na forum purepc ?

bo nie widze tekiej możliwości w panelu -no chyba że prosić o to jakiegoś moda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dodałem sobie avatar z forum ale jestem pod innym nickiem - od teraz G.R.E.G

 

P.S - dawno to chciałem zrobić - czy jest możliwość zmienienia nicka na forum purepc ?

bo nie widze tekiej możliwości w panelu -no chyba że prosić o to jakiegoś moda

z tym musisz sie zgłosić do admina. ja tez juz raz zmieniałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja sie też dodałem, a co B)

 

BTW Fajny pomysł, Warszawa może jakiś wspólny browar?? ;]

Soczek, chciales napisac. ;]

 

Ja chetnie, byle po czwartku ;) Porponuje przeniesc dyskusje do wlasciwego topicu na Oslej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz, ja zmienielm, jest opcja edycji miejsca.

Z tego co mi wiadomo po zmianie Krakowa na Cracow, Malopolskie, Poland, na liście dalej dany user jest wyświetlany, że mieszka gdzieś tam u szwabów... Do ludzi z Krakowa, jako miejscowość wpisujcie Cracow, Malopolskie, Poland bo potem są problemy ze zmianą tego w profilu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...