Skocz do zawartości
piterq1991

Mapa Frappr.com - lokalizacja forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Słabe to... nawet nie potrafii postawić dobrze markera ;( Ale postawiło w województwie a to już sukckes...

 

dziwne bo ja postawilem idealnie w gliwicach i to na ulicy na ktorej mieszkam z dokladnoscia do tak na oko 20metrow :blink:

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się opcją Advanced ;] Super sprawa ;) z tego co widzę to @Bio mieszka baaardzo blisko mnie, a @southorn trochę dalej ;] No i już ponad 250 osób na mapce :mrgreen:

No to też nie do końca możesz zlokalizować człowieka bo np. Po ustaleniu samego Krakowa pokazuje zawsze jedną ulice więc każdy musiałby dokładną lokalizaję swoich slamsów podać ;) Ja podałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie dokładne Wasze namiary, to w opcjach (w telefonach komórkowych) "SIMextra" lub "GOkart" jest opcja "znajdź bilsko">gdzie jestem. Podaje ona szerokość i długość geograficzną telefonu (a dokładniej jego położenie), z którego tej opcji używamy.

 

To tak na wszelki wypadek, jakby ktoś nie wiedział:D.

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daro200 dodany :)

 

BTW Fajny pomysł, Warszawa może jakiś wspólny browar?? ;]

Hehe - całkiem niedaleko mamy do siebie ;) Może nie ten i nie następny weekend (studia), ale za 2 tyg. to może by coś z tego wyszło :] Jak co to PW :D

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie czasem w ogóle nie widać na mapie. Dopiero jak powiększę kilka razy to czasem jest widoczny marker. Dopiero jak powiększę na maxa to jest... Trochę imo dziwne. Może za dużo osób jest z Wrocka ;) Co do piwa to -Grzechu rocznik 90 to raczej odpada ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...