Skocz do zawartości
piterq1991

Mapa Frappr.com - lokalizacja forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Co do piwa to -Grzechu rocznik 90 to raczej odpada ? ;)

Ale mi wypominasz rok urodzin ;] Ja mogę iść i napić sie coli itp, a nie od razu piwa :P Nie wiecie czemu czasami nie widać żadnego znaczka?? Przybliżam sobie mapę i tam gdzie widziałem powiedzmy romka jest pusto... O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi wypominasz rok urodzin ;] Ja mogę iść i napić sie coli itp, a nie od razu piwa :P Nie wiecie czemu czasami nie widać żadnego znaczka?? Przybliżam sobie mapę i tam gdzie widziałem powiedzmy romka jest pusto... O_o

przeprowadził sie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi wypominasz rok urodzin ;] Ja mogę iść i napić sie coli itp, a nie od razu piwa :P Nie wiecie czemu czasami nie widać żadnego znaczka?? Przybliżam sobie mapę i tam gdzie widziałem powiedzmy romka jest pusto... O_o

wlasnie tez tak mam nie wiem czemu :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest jednak trochę PPC w Bielsku :).

Może nie będziemy gorsi od warszawiaków :wink: i też jakiś browarek np w przyszły łikend? :D

 

Za każdym razem jak odświeżę to kogo innego pokazuje :?

 

edit:

pokazuje losowe 50 osób

na dole jest napis pokaż kolejne 50 i kolejne aż na końcu jest pokaż wszystkich

Edytowane przez WormBoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kencho-1 > Obecny ^_^

 

Widzę dużo ludu z Wrocka ( ok 16cie osób ) :lol2:

 

Może jakaś ustawka na Browarek/Soczek/inne płyny.

 

Jak ktoś będzie chętny to niech da znać > dzisiaj robię z kumplami beczkę bro, więc może np. w przyszły weekend, ale jak ktoś będzie chętny na spotkanie jeszcze dzisiaj to podam namiary i się załapie na jakiegoś darmowego bronka :lol2:

 

Proponuję np. w następny weekend spotkanie na Pergoli, lub pod iglicą , to zasiądziemy sobie gdzieś na bro ( lub inne płyny dla niepełnoletnich ;) ) i pogadamy o sprzecie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kencho-1 > Obecny ^_^

 

Widzę dużo ludu z Wrocka ( ok 16cie osób ) :lol2:

 

Może jakaś ustawka na Browarek/Soczek/inne płyny.

 

Jak ktoś będzie chętny to niech da znać > dzisiaj robię z kumplami beczkę bro, więc może np. w przyszły weekend, ale jak ktoś będzie chętny na spotkanie jeszcze dzisiaj to podam namiary i się załapie na jakiegoś darmowego bronka :lol2:

 

Proponuję np. w następny weekend spotkanie na Pergoli, lub pod iglicą , to zasiądziemy sobie gdzieś na bro ( lub inne płyny dla niepełnoletnich ;) ) i pogadamy o sprzecie.

 

Pozdrawiam

Wiesz ,ja nic nie obiecuje i tylko napiszę że chętnie bym się pojawił. Jednak czasu brak ... ciągle praca , a ostatnio właśnie w weekendy. Pergola mówisz ? W sumie to lubię tam siedzieć ,jest gdzie usiąść ,a jak ktoś się zgrzeje za mocno to ma przecież fontannę ;) Tak na serio jak nie w następny to zawsze można się umówić innym razem i skoczyć gdzieś nie wiem gdzie tam lubisz do Metro np.Gdziekolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens umieszczania propozycji miejsca nastepnego zlotu?

 

Jak ktoś będzie chciał przyjechać to przyjedzie nawet na koniec Polski, a umieszczanie pkt nastepnego zlotu w swojej wsi jest dla mnie troszke śmieszne...

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...