Skocz do zawartości
piterq1991

Mapa Frappr.com - lokalizacja forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Głupota, że przerzucili się z google na yahoo :| Teraz max zoom jaki widzę to widok ogólny miasta :mur: Na googlowych mapach mogłem dać taki zoom, że mój widziałem chodnik i chuśtawki przed moim blokiem ...

 

@J.O.H.N.

Myślałem o tym, że wywalili google i zamiast napisać yahoo to napisałem właśnie google :mur: :)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupota, że przerzucili się na google :| Teraz max zoom jaki widzę to widok ogólny miasta :mur: Na googlowych mapach mogłem dać taki zoom, że mój widziałem chodnik i huśtawki przed moim blokiem ...

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś!

Jak jeszcze nie widzisz to spróbuj ponownie i nie pij więcej. :wink:

Edytowane przez J.O.H.N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mapy są jakieś lewe. Faktycznie nic nie widać. Nie da się dać takiego dobrego zooma jak na google to wcześniej było. Do tego brak czata obok... szkoda a mogłem zobaczyć moje auto na parkingu przed blokiem..

 

Te mapy są jakieś lewe. Faktycznie nic nie widać. Nie da się dać takiego dobrego zooma jak na google to wcześniej było. Do tego brak czata obok... szkoda a mogłem zobaczyć plac zabaw przed moim blokiem i samochody na parkingu .

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucilem sie ;) Co do mapki to ciekawy plan, jest tylko jedno ale, czy znajdziemy kogos, kto bedzie mial czas, zeby sie w to bawic :/ . A tak na marginesie wiecie cos o zjezdzie modderow w Gdańsku ??

Edytowane przez morph231

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zmiana na drugą mapkę była bardzo złym pomysłem. No cóż jak się nie podobało google to zmienili i przyniesie to im spadek oglądalności i przede wszystkim zainteresowania samym projektem.

Jak bylo google to wchodzilem z ciekawosci, gdzie kto mieszka, teraz mnie cofa, jak widze, ze mieszkam w szpitalu, a ktos tam z sopotu na molo :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGJ chyba masz dobry pomysł bo to co teraz jest na frappr to wielka porażka. Chciałem się wyszukać na mapie. Po 20 minutach przesuwania i szukania, gdzie jest w ogóle moja dzielnica, dowiedziałem się, że mieszkam w lesie i już zdjęcia ani mapa tego nie obejmuje. Ba nawet nie ma ulic koło mnie co jak wyglądam przez okno z lekka się mija z prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...