Skocz do zawartości
marco

[recenzja] Asus W3j

Rekomendowane odpowiedzi

W dzisiejszych czasach laptop coraz częściej zastępuje stacjonarne komputery. Powodów, dla których się tak dzieje jest wiele. Jednak co zrobić w momencie, gdy chcemy, aby notebook stał się czymś więcej niż tylko narzędziem do pisania w Wordzie czy przeglądania internetu? Czy jesteśmy jednak przykuci do „stacjonarek”? Czy nie ma żadnej alternatywy dla „mobilnych” amatorów grania czy obróbki video? Odpowiedź, mam nadzieje, znajdziecie w poniższej recenzji.

Dołączona grafika

http://www.purepc.pl/node/490

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes pewien co do taktowania x1600? ja w A6ja mam 450/350

druga sprawa co do multicore - nagrywanie plyt i word/blablabla bez zaciec? wow to naprawde nie wiem jakim cudem bo u mnie w a6j powoduje to znaczne zwolnienie systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś dłuższy czas dziwiłem się czemu ta recka nie jest na portalu, skoro jesteś w redakcji. Jak widać, doczekaliśmy się ;)

Jedyne do czego bym się przyczepił, to zdanie o tym, że dostajemy obecnie najnowszy procesor od Intela. Jak sam napisałeś, we wrześniu była premiera Meroma. No ale przypuszczam, że tekst pisany jakiś czas temu, więc chyba nie ma sensu bawić się w poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majter maly edit zrob bo

 

"zagroda MediaBay pozwalająca na zamontowanie dodatkowej baterii lub dysku "

 

brzmi smiesznie .. raczej zatoka ;)

 

ps.Czytalem gdzies o wszelkich multi/media/utra bayach ze hotswap w przypadku dysku twardego moze sie nie powiesc,raczej nalerzy wylaczyc kompa przy takiej operacji(co innego z napedem optycznym,FDD/IomegaZIP/bateira tutaj problemow nie ma).

 

Edit: do zalet wbudowany mikrofon,a w przyszlych reckach dodawaj do wad jego brak,bo jest on coraz mniej powszechny ;)

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarz. Zagroda, zatoczka dla mnie to podobnie brzmi, no ale innym osobom moze to odpowiadac lub nie. Generalnie szczegol, ale postaram sie pamietac o tym nastepnym razem. Co do mikrofonu to troche mnie zdziwiles bo myslalem ze mikrofon jest raczej wszedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zdziwilem kiedy sprawdzalem specyfikacje nx8220/nc8230 i nc8430 ze brak inf o wbudowanym mikrofonie... ale niech mnie kots poprawi jesli nie mam racji .

 

EDIT:

 

To sie sam poprawiam bo seria NC/NX/NW8xxx ma mikrofon, ale jest tesraz wiele modeli go nieposaidajacych.

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma problem z nagrywaniem. Czasem w windows nagrywanie potrafi zmulic system(głownie ram i pf) i nawet 4 rdzenie nie wiem czy by pomogły.

mam czysty system takze nie moze byc mowy o tym zebym mial za[ciach!]y system, a nie spotkalem sie jeszcze z kompem ktory by nie zwalnial podczas korzystanie z dvd/cd, ale najwyrazniej mamy inne indywidualne doswiadczenia

a np. jak wchodzicie do moj komputer i sprawdza sobie dvd co tez za plytka jest w napedzie, nie czujecie takiego zwisu na pare sekund podczas gdy czyta plyte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...