Skocz do zawartości
Lumpy

Sb Audigy 2 Zs Vs Audigy 2 Nx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam maly dylemat odnosnie wyboru karty dzwiekowej do lapa. Mianowicie zastanawiam sie pomiedzy audigy zs 2 pcimcia a audigy 2 nx . Ta druga ma ten plus jak dla mnie wejscie pod usb i moge ja podlaczy z tylu laptopa, chodzi o to zebym nie musial operowac myszka pomiedzy kablami. (jest 60 zl drozsza ale na sprzecie audio nigdy nie oszczedzam).

SB Audigy 2 ZS http://www.allegro.pl/item125793920_sb_aud...d_fv_sklep.html

NX http://www.techplanet.pl/index.php?id=3455

CO o tym sadzicie? Jakosc brzmienia podejrzewam ze bedzie podobna. Moze ktos mial okazje porownac te 2 karty? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ZS 2 w 2 laptopach, przez 8 miesiecy i ani razu nie mialem najmniejszego problemu czy to z dzwiekiem czy to z kompatybilnoscia. Poza tym wg mnie ZS jest bardziej poreczne, chociaz to oczywiscie kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, zdjęcie jest z deka duże :lol: więc to co Ci się wydaję być szparą, jest malutką szparką, naciskając nie zmniejsza się ona, ani nie powiększa więc tak ma być, jakoś wykonania jak dla mnie jest idealna

dzieki :!:

swoja droga wiadomo cos na temat x fi na pcmcia? bo tez sie czaje z zamiarem zakupu karty i nie wiem co robic :) chociaz chyba jednak wezma zs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to już twój wybór, ja sądzę, że nie warto czekać, po tym co x-fi pokazało na pci, a do tego cena która pewnie będzie dwa razy jak nie więcej większa od ceny 2zs jak dla mnie dyskwalifikuję tą kartę (której jeszcze nie ma :D ) B)

no wlasnie chyba jednak zs bo tez nie chce za duzo hajsu wydawac ;]

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...