Skocz do zawartości
Evil One

Prawidłowa Instalacja Sterowników A64 X2 I Hotfix'a Ms

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie czy tak naprawdę trzeba się bawić z tymi poprawkami?

Nie wystarczy po prostu wgrać sterów amd oraz dual core optymizera?

Zakładam, że windoza jest stale aktualizowana np autopatherem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy tak naprawdę trzeba się bawić z tymi poprawkami?

Nie wystarczy po prostu wgrać sterów amd oraz dual core optymizera?

Zakładam, że windoza jest stale aktualizowana np autopatherem.

Mam wrażenie że te poprawki są dla tych, którzy nie mogą ścierpieć że im komp chodzi o 1,5% wolniej niż by mógł. W moim przypadku instalowałem tylko optimizera, sterowniki do C'n'Q i wszystko chodzi bez najmniejszego problemu. A że w BF2 mam 65 FPS a mógłbym mieć 68... cóż, długo się z tym męczyłem, wiele nocy nie przespałem ale w końcu się pogodziłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po napisaniu posta ze juz u mnie wszystko gra pocieszylem sie miesiac stabilna praca procka po tym czasie i procesor znow zaczal wariowac. Znow kombinacje alpejskie z optymizerem, latka instalowanie, odinstalowanie, format i w koncu zalapal. Minal kolejny miesiac spokoju i teraz znowu wszystko sie roztroilo. Dzlaczego tak sie dzieje, ze co chwile komp resetuje ustawienia? W tej chwili robie wszytsko tak jak jest napisane w 1 poscie juz 4 raz i dalej procek w grach dziala zbyt szybko :mur: Zastanawiam sie nad kolejnym formatem byc moze pomoze. Ale co miesiac format ? kto to wytrzyma:/ ?

Edytowane przez pikado_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos wrzucic WindowsXP-KB896256-v4-x86-PLK na jakis rapidshere itp.? bede wielce zobowiazany bo siedze na modemie :( i szukanie nie wchodzi w gre

Edytowane przez chris_gd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi dalej chrupie w q3 i cs'ie i nie umiem sobie z tym poradzic zrobilem juz chyba wzssytkimi sposobami co sie dalo.. to nie sa jakies przyspieszenia gry ze jest raz szybciej czy raz wolniej bo gram przez internet, sa to dziwne tak jakby przeskoki ale dropow fps nie ma. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz cos takiego przy grze przez net to raczej lagi a nie wina X2

mozesz sprobowac tez wlaczyc Vsync dla OpenGLa bedziesz mial stala predkosc wedle odswiezania

Edytowane przez chris_gd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam ze nie. Dokładnie przeczytałem ten artykuł: http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1562 i doszedłem właśnie do takiego wniosku.

 

A teraz cos na temat tej łatki:WindowsXP-KB896256-v3-x86.exe.

 

„ Mimo to ten artykuł i skojarzona z nim prywatna poprawka nie służą do rozwiązywania problemów z taktowaniem w grach i innych aplikacjach uruchamianych na komputerach z dwurdzeniowym procesorem AMD” Cytat ze strony MS.

 

Ta łatka jest przeznaczone do procesorów Mobilnych.!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś instalował samego optimajzera? Bez żadnych pierdół itp? Czy faktycznie potrzebny jest ten cały cyrk?

Ja tak robiłem, rozwiązywało mi to wszystkie problemy, więc po co bawić się jeszcze z jakąś poprawką, którą nie chwali się ani M$, ani AMD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daje to jakiś przyrost w gierkach ??

5% w porywach. Rzeczywiście gra warta świeczki :huh:.

 

Ale dobrze, że jest taki artykuł, bo niektórym może się przydać i akurat pomoże im rozwiązać problemy.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie i jeszcze paru osób optimizer powodował zawieszanie się komputera. Najlepiej samemu przetestować czy to pomaga czy też nie.

Osobiście optimizera nie używam, mam tylko hotfixa (poprawia działanie C'n'Q).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie i jeszcze paru osób optimizer powodował zawieszanie się komputera. Najlepiej samemu przetestować czy to pomaga czy też nie.

Osobiście optimizera nie używam, mam tylko hotfixa (poprawia działanie C'n'Q).

 

To jest tak. Instalowałem na kilku zestawach. Instalujesz łatę z microshitu v4 albo optimizer. Bez zmian w regu komputer będzie chodził wolniej. Dla mnie owoc przynosi tylko łata v4 i tak kompiluje do windowsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak. Instalowałem na kilku zestawach. Instalujesz łatę z microshitu v4 albo optimizer. Bez zmian w regu komputer będzie chodził wolniej. Dla mnie owoc przynosi tylko łata v4 i tak kompiluje do windowsa.

cze

jak czytałem na egiełdzie o "przyspieszaniu X2" myslałem że to sciema

kupiłem i .......niestety moja ulubiona laska z gierki skakała coś jak w enterprajsie normalnie terleport na maxa

po wgraniu optimazera wsio jwset ok czy wydajnośc wzrosła nie wiem bo nie wnikałem, narazie staram się pouruchamiac wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie i jeszcze paru osób optimizer powodował zawieszanie się komputera.

A w jakich sytuacjach miałeś "zwiechy"?

U mnie podczas uruchamiania różnych programów (w zasadzie losowo) była na ekranie "sieczka" i "zwiecha" :cry:

 

Teraz biorę się za testowanie łatki od M$...

Edytowane przez mrDark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakich sytuacjach miałeś "zwiechy"?

U mnie podczas uruchamiania różnych programów (w zasadzie losowo) była na ekranie "sieczka" i "zwiecha" :cry:

 

Teraz biorę się za testowanie łatki od M$...

 

To zdarzało się dosyć losowo, raczej w idle lub przy małym obciążeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dwa pytania odnośnie tego artykułu (który swoją drogą pomógł mi w końcu znaleźć przyczynę moich problemów z PC). :-)

 

1. Sytuacja wygląda tak, że po kilku godzinach zwykle zaczynają się problemy (koszmarne rwanie klatek wszędzie), tuż po instalacji procesora zainstalowałem ten program o którym jest tu mowa bez uprzedniego sprawdzania pracy procesora. Ściągnąłem łatkę "WindowsXP-KB896256-v4-x86" i mam pytanie - czy jej instalacja pomoże na ten problem? Jeśli nie, to przechodzę do pytania nr.2

 

2. Czy jedyną możliwością usunięcia tego programu jest format? Z tego co czytałem samo "usuń" z poziomu "dodaj/usuń programy" pliku "Athlon 64 Processor Driver" niewiele da...

 

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie możecie mi powiedzieć ską ściągnąć tego Hotfixa?. Łatki mają mieć oznaczenia??:

1.WindowsXP-KB896256-v3-x86

2.WindowsXP-KB896256-v4-x86-PLK

 

Czy pierwsza łatka też musi być w polskiej wersji językowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...