Skocz do zawartości
djsilence

Czy Jest Na Forum Jakis Agent Nieruchomosci ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam w tym biznesie (przyjeto mnie pare dni temu) i nie chce marnowac czasu i zaczerpnac jak najwiecej info z zewnatrz, zeby nie bylo ze szef mnie wszystkiego musi uczyc :)

Znam juz podstawy. Interesują mnie zagrywki itp, ktore mozna wykorzystac aby sprzedac/wynajac, czego unikac i jak rozpoznawac ludzi ktorzy faktycznie chca kupic, a nie jedynie spedzic wolny czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak niestety aole przez pierwsze 2 -3 miecyhy sie nie sprzedaje uczysz sie wlasnie tego a;le checi kupna nie wyczujesz sam mialem takich co kafelek szukali do lazienki i jezdzili ogladali ogolny wystroj podpatrywali pomuysly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie... czego ja nie próbowałem: poczynając od netu, oferty, poprzez wyborczą, a nawet na życiu warszawy kończąc. Lipa totalna :| Większość ogłoszeń jest z agencji nieruchomości co mi raczej nie odpowiada, żeby im płacić, bo to kolejne koszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze i ja sie dolacze ;]

 

Szukam mieszkania, nowe budownictwo (zadne powojenne kamienice ;]), 2-3 pokojowe, z rynku wtornego, w poblizu metra, najlepiej na Mokotowie.

Mowa oczywiscie o kupnie ;]

Mile widziany garaz lub miejsce garazowe.

 

Kontakt na PW prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że ja znalazłem. Nie jest duże, bo 30m kw. ale dośc przytulne 2-pokojowe mieszkanko (na 3 osoby) w rozsądnej cenie.

Coraz więcej osób żałuje, że już wcześniej nie zaczęło myśleć o kredycie i zakupie mieszkania na własność, bo w sumie okres studiowania przez 5 lat to jest nabijanie komuś kasy do kieszeni :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prasa. Dopiero przy czwartym wyjeździe udało się coś wynająć. Agencje skreślałem od samego początku, bo część z nich chce zbyt dużo, a znowu inne załatwiają sprawy w sposób jaki mi nie odpowiada.

Polecam zaglądać na gumtree.pl, bo o trader i gratka wie chyba każdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...