Skocz do zawartości
L.Asten

Pw - Opcja Dodaj Do Wysłane

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam jeśli już był taki temat, ale szukałem i nie znalazłem. Otóż, czy można ustawić przy wysyłaniu PW aby domyślnie była zaznaczona opcja "Dodaj kopię tej wiadomości do folderu wysłanych wiadomości", bo czasami zapominam sobie ją zaznaczyć i potem nie wiem, czy odpisałem danej osobie czy nie :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Kłamiesz bo było.... ;] Na dole masz kwadracik "dodaj kopię tej wiadomości do folderu wysłanych" i kliknij na nim.

 

EDIT: Kurcze, przepraszam, rzeczywiście nie zrozumiałem tego. Jeżeli trzeba usuńcie mój post. Mogłeś to też napisać w temacie o PPC.PL.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłamiesz bo było.... ;] Na dole masz kwadracik "dodaj kopię tej wiadomości do folderu wysłanych" i kliknij na nim.

Niemożliwe :wink: Tak jak kszonek napisał chyba nie zrozumiałeś pytania B-) Ja właśnie chcę żeby ten kwadracik był domyślnie zaznaczony bo sam zapominam go czasami zaznaczyć i jest wówczas problem <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod topic ;)

Przydałaby się mała poprawka jeślichodzi o przechodzenie do x strony. PO prostu po naciśnięciu Enter mógłby się automatycznie nacisnąć button Idź!

Mam nadzieję, że nie zakręciłem za bardzo :D

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślnie nie można tego zrobić z automatu.

Postaram się sprawdzić czy w ogóle jest taka możliwość programowa.

 

nie wiem czy z automatu czy z jakiegos moda, ale na forum gdzie moder moze bluzgac na userow wysylane PM sa zapisywane w outboxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam system działa i automatycznie zaznacza te pola. Jak mówiłeś, tak zrobiłeś, gratulacje Marco.

Na desercie, invision, darkness'ie, charcoal'u i roog'u nie działa. Opcje do ustawienia się pojawiły, natomiast pożądanego efektu nie dają.

Działa tylko na pure i pure-blue.

 

BTW, ja tylko uprzejmie donoszę. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na desercie, invision, darkness'ie, charcoal'u i roog'u nie działa. Opcje do ustawienia się pojawiły, natomiast pożądanego efektu nie dają.

Działa tylko na pure i pure-blue.

 

BTW, ja tylko uprzejmie donoszę. :wink:

 

z przykroscia musze potwierdzic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...