Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyświetlaja mi się czcionki w menusach i ogólnie kicha. Sprzęt widać w podpisie. Detonatory 28.90. Nie mam pojecia co jest nie tak jak trzeba. Pleas HELP FAST!!!! :( :? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyświetlaja mi się czcionki w menusach i ogólnie kicha. Sprzęt widać w podpisie. Detonatory 28.90. Nie mam pojecia co jest nie tak jak trzeba. Pleas HELP FAST!!!! :(  :?  :roll:

Co fakt to fakt. Forum jesy o sprzecie i ewentualnym jego podkrecaniu.

No ale znaj moje dobre serce i jak chcesz dostac patcha ktory rozwiaze Twoj problem to napisz do mnie to wysle Ci go poczta.[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczyna mnie to powoli wqr**** ze tu sie tlyko o GTA pisze :) paranoja GTA GTA jak przkupki na targu...sam go nie mam i zly jestem:P a tak juz pliz nie piszcie o tym GTA :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyświetlaja mi się czcionki w menusach i ogólnie kicha. Sprzęt widać w podpisie. Detonatory 28.90. Nie mam pojecia co jest nie tak jak trzeba. Pleas HELP FAST!!!! :(  :?  :roll:

Przejżał byś koleś istniejące tematy a nie zakładał nowy to byś wiedzał w czym rzecz. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest wyjasnione w watku gta 3d takze po cholere zakladac nowe tematy do tej zasranej gry.. za przeproszeniem.

kufa ludzie.. pomyslunku troche !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...