Skocz do zawartości
elmo123

Problem Z Dyndns.com

Rekomendowane odpowiedzi

zakłorzyłem wczoraj domene na dyndns ..i wszystko grało ...a dziś rano kicha ...wchpodze na swoje konto i w właśniwości mojej domeny a tam zamiast info o IP mam taki list :

"Your host, mk123.blogdns.com is currently blocked for abuse.

 

The abuse system automatically blocks any hostname that repeatedly tries to update a hostname from the same IP. This is done to conserve bandwidth and prevent computers from updating every 5 minutes, regardless of whether or not their IP address had changed.

 

Updates should only be performed when your IP address has changed, regardless of interval. The only exception to this rule is if your IP address has not changed in the past 28 days and you want to prevent your hostname from expiring. This is the only way to ensure that your host will not become blocked for update abuse. Hosts which remain blocked for update abuse for a period of 7 days or more are automatically deleted from our systems and an e-mail notification will be sent. If this happens, the host can simply be re-created, but you should re-examine your update procedure to ensure that abusive updates do not occur in the future.

 

Most blocks are due to client applications automatically sending updates at timed intervals, or at system startup without checking if the IP address has actually changed. If your client doesn't support only sending updates when your IP address has actually changed, please look at our client listing for one that does. "

O co chodzi

P.S. Nie mam zainstalownaego programu tylko moj router obsługuje "Dynamic dns" i tam am skonfigurowane na aktualizacjre Ip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic takiego nie ma ....w zakładce Dynamic DNS Client ..jest tylko

Enable ...

Status: DDNS Client started

Dynamic DNS Provider ....

Hostname ....

Username ....

Password ....

 

i to wszystko.... jest na to jakieś lekarstwo ??

moze jakiś inny usługodawca ...ktory sie o to nie pluje

czy router USR 9107A .... ma taka funkcje ??

Edytowane przez elmo123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj aplikacji ktora bedziesz mogl uruchomic na swoim kompie, i ktora bedzie wysylala twoj WAN IP do dyndns.org. Programy klienckie maja wieksze mozliwosc konfiguracji (np. odstepy czasowe w jakich maja byc wysylane informacjie o ip). Jedna wada ze domena nie bedzie uaktualniania gdy wylanczysz swoj komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie moze być zaden program ..po do sieci nie ma podłączonego kompa/...router +rejestrator(taka skrzynka która bierze sygnał z kamer przemysłowych towrzy u soebie serwer Http i publikuje wideo z tych kamer live)...ale znalazłem tradycyjną metoda (licz tylko na siebie )...uslugodawce changeip.com chodzi juz przez 2 dni i jak narazie spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...