Skocz do zawartości
bryken

Nowy Komp Nowe Problemy Problem W 3d Gry

Rekomendowane odpowiedzi

juz zainstalowalem nowe stery ze strony nvidii do tego wgralem stary bios karty i teraz najlepsze na starym biosie mam tempy maks 2d 38C w 3d maks 60C a na tym nowym biosie co wgralem mialem jakies kosmiczne tempy mi pokazywało wieksze o jakies 20C niz teraz i a radiator byl zimny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz seasonic 401ht to na moim sprzecie on nawet sie nie meczy system przeinstalowalem i jak byl czysciutki brak antywirusow 3d marka przechodzilo teraz z reszta tez alle zeby juz pograc sobie w fife 2006 to raczej kapa bo gram 10minut i resecik i grafa sie juz nie wlacza trzeba kable zasilajacy wlozyc. NIC nie jest podkrecane.

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam sciagnac 3D Marka 2003 a nie 2001 i pusc 2003 , sprawdz czy ten przejdzie... 3D Marka 2001 mozesz miec starego i moga byc problemy z kompatybilnoscia z platforma 939. Przeciez to nowa platforma a 3D Mark 2001 jak sama nazwa wskazuje ma 5 LAT !

 

3D Marka 2003 znajdziesz na http://www.guru3d.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co z tego ze problemy z kompatybilnoscia jak przeciez nawet ci z conroe jada na marku 2001 Devilek ostatnio z 7300gt w sli do tego fifa world cup tez problemy? 3d marka 2003 juz prawie zassalem a tymczasem wydaje mi sie ze problem rozwiazalem bo uruchomilem msconfig chcialem windowsa uruchomic w trybie selektywnym patrze a on caly czas sie w tym trybie uruchamia wiec dalem zaladuj system normalnie i ati tool 3d mark 2001 i fifa world cup sie nie wwysypaly tak srednio po 30minut testowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update BIOSu mobo/ Moze cos masz pochrzanione w samych ustawieniach / Sprawdz na jednej kostce czy nei wywali / Wyzsze napiecie na procka / Zmiana czestotliwosci szyny PCI-E / Zapusc zurawia do tematu o tym DFI na subie 939/AM2 /

Nie mam zamiaru ciagnac instrukcji do Twojej mobo ale chyba najwyzszy czas przeczytac co i jak. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biosik na mobo jest najswiezszy ze strony producenta procek na def vcore leci przynajmniej 9x275 te pci-e to tam mam regulacje od 100 do 200 bezpiecznie jest chyba od 100 do 110 to zapodam 105 odnosnie ramkow hmm ramki tez myslalem moze puszcze na 2T i w jednej kosci bo sasiad ma hynixy a dfi za tymi pamiatkami nie przepada:(

 

 

i dalej jedno wielkie gowno zmienialem 2T na 1T wsadzalem do 4bankow kazda kosc z osobna i totalne ZERO

 

dalej juz sie wkurzylem wyciaglem grafike i chcialem integre sprawdzic no to jak sie laduje windows to mamy piekny resecik stery odinstalowalem nvidii oczywiscie.

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodzenie procka nawala - kiepska pasta lub brak !!! - lub źle założony radiator ??. Jak jest wszystko dobrze zrobione to cooler ma być dośc ciepły a nawet gorący - bo to znaczy że odbiera ciepło z CPU - jak jest zimny to się nie masz z czego cieszyć :mur:

Pozdr. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...