Skocz do zawartości
qbaneoplus

Procek Plus Mobo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moj komputer juz jest troszke przestazały athlon 1700+ na socket A wiec pomyslałem ze trzeba cos zmienić. Głownie zalezy mi na szybkiej pracy bo kompa mam do filmów mp3 net gry raczej nie od tego mam ps2. Na ten cel mam przeznaczone jakies 300 zł i chce zeby do tej nowej płyty pasował moj ram i grafa na agp. Nie zależy mi za bardzo mi na OC jedynie wydajność i szybkość działania to dla mnie priorytet prosze o jakieś zestawy najlepiej na allegro...

 

 

Ps tak przy okazji to mam do sprzedania tego athlona 1700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 300zł to trochę mało. Trzeba trochę dołożyć- AMD Sempron 64 2600+ S754 BOX 165zł + ASRock K8NF4G-SATA2+ 6100 integra 180zł= 340zł . Ten zestaw jest na s.754, lepiej by było jakbyś dozbierał trochę- do 500zł i wtedy by można było pomyśleć o s.939- AsRock 939Dual-SATA2+ AMD Athlon 64 3000+= 475zł

 

Jakbyś kupował 754 mógłbyś sprzedać też Radka i podziałać na zintegrowanej 6100

Edytowane przez Rahuene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sempik na 939 kosztuje 165zl asrocka uzywanego kupic i masz fajnego kompa

Gdzie znalazłeś tak taniego sempa64 na s939? Na allegro za 169zl jest semp64 2800+ s754 [ http://allegro.pl/item124572472_amd_box_28...war_3_lata.html ], do tego Gigabyte K8NS za 180zł [ http://allegro.pl/item125618835_gigabyte_k...an_nowe_fv.html ] ale niestety przekraczam budżet o 50zł:) Ale myślę, że warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...