Skocz do zawartości
Niekompatybilny

Karta Graficzna Do 500zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od razu przyznam na wstępie iz jestem kompletnie "zielony" jesli chodzi o komputery, tzn. jakies rzeczy zwiazane z firmami, kartami, programami itp.

Posiadam Geforce'a FX5500 i juz teraz odczuwam ze nie we wszystko moge sobie pograc...dlatego tez chcialbym kupic karte (AGP).

Obecnie jestem nijako "rozbity" pomiedzy

http://allegro.pl/item124067707_leadtek_68...t_6vertex_.html

a tym

http://www.allegro.pl/item124871785_galaxy...najtaniej_.html

Słyszałem ze ta druga jest szeroko polecana, widze ze ma wiecej pamieci, i pare rzeczy ma identycznych co ta drozsza wiec nie wiem na czym polega roznica (i cena tej pierwszej...).

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny są proporcjonalne do mozliwości i tego co oferują karty

6800xt 12 ps -- 6 vs -- 128MB 256 bit 700Mhz ( przepustowość pamięci jest większa - szyna )

7600gs 12ps -- 5vs -- 256MB 128 bit 800Mhz

w sumie wybór nalezy do ciebie :wink: taktowania też są coraz istotniejsze w grach to też warto brać pod uwagę

Posiadam Geforce'a FX5500 i juz teraz odczuwam ze nie we wszystko moge sobie pograc ...

chyba dosyć łagodnie powiedziane :lol: Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki Wam wielkie za pomoc! :)

To juz jestem na 99% zdecydowany ;)

Rafifeo: Dzieki, przyszedł dosyc spontanicznie do glowy :D

Luk3: zebym to ja znaczył co to znaczy ;) ale generalnie ja sie bawic w przerabianie, "tuningowanie" osiagniec kart bawic nie bede wiec... ;)

 

chyba dosyć łagodnie powiedziane :lol:

heheh fakt :D juz teraz nie moge w pierwszego Splinter Cell'a grac na wysokich detalach bo zaczynam miec slajdy ;) Edytowane przez Niekompatybilny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luk3 6800xt ma 8 potoków a nie 12.

tia pewno tylko ze arche daje gwarację modowalności NIE PRZECZYTALEŚ AUKCJI !! :lol:

twój błąd nie mój :] i nie potoków tylko conajwyżej jednostek pixel shader :/

 

Luk3: zebym to ja znaczył co to znaczy ;) ale generalnie ja sie bawic w przerabianie, "tuningowanie" osiagniec kart bawic nie bede wiec... ;)

otóż kiedys kiedyś było nieco prościej karta miała potoki ileś ich tam jakąś szynę pamięci i na tym prawie że koniec a teraz IMO trzeba wyszczególniać co dany układ posiada bo nie można powiedzieź że x1300xt (szafirka) ma 4 potoki a 76 gs ma ich 12 - bo jest to bzdura i w żaden sposób nie oddaje to różnic w wydajności

 

skoro tak się sprawy maja w twoim przypadku to bierz 76 gs i zapłacisz mniej i masz w sumie odpowiednią ( dosyć wysoką ) wydajność do ceny

pozdrawiam :]

 

a moze to?

to jest ciekawe bardzo bo w teorii to jest układ podobny bardzo do 76GT tyle samo ps vs ( nie wiem jak z tmu i rop ) takie same pamieci tylko pewnie nie leci tyle co 76 gt - starszy układ :/

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
( a ja bym i tak chapnął karte z 256 bit :P ) i vertexów ma więcej :P

ale skoro założyciel tematu nie lubi modować ( pewnie kręcić też nie ) to niech łapie 76gs agp zawiedziony nie będzie

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec wczoraj karta przyszła, dzisiaj niestety dopiero mialem okazje ja zainstalowac itp - generalnie - dzieki za pomoc!

Karta jest wyśmienita! Pierwsze co sprawdzilem to NFS:MW i powiem tak..nigdy jeszcze nie gralem w nic w rozdzieczosci 1600x i z max detalami! KArta full wypas! Do tego Hitman nowy tez miodzio na maxa - wiec ogólnie rzecz biorąc - jeden z lepszych zakupów dokonanych w tym roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...