Skocz do zawartości
Gość Mike

Sli I Problem Z Dźwiekiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Odkąd podpiąłem drugą kartę do SLI to mam dźwięk tylko w jednym głośniku :| Przeinstalowałem stery do dźwięku i dalej nic. Już nie wiem co to może być. :/ To samo przy głośnikach i słuchawkach :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to tu jest tylko gdybanie, takie coś to bym musiał zobaczyć by Ci powiedzieć co jest nie tak. Wróżką nie jestem (bo jestem chemikiem) i na odległość nie potrafie stwierdzić co jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dalej to samo. Jak lekko wetknę i raz zaskoczy to tylko lewa sttrona działa a jak drugi raz zaskokczy i wpycham do końca to tylko prawa :| Kurcze nie mówcie mi, że to gniazdo skoro mam tą płytę może od 3 tygodni i i odłączam głośniki tylko jak wyciągam kompa z "wnęki" :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz gniazdo. Najlepiej sprawdz na innym jesli masz. Jak masz w miare nowego PC to takowe powinno znajdowac sie z przodu obudowy :)

 

Pozdro

Edytowane przez Pacific

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Odkąd podpiąłem drugą kartę do SLI to mam dźwięk tylko w jednym głośniku :| Przeinstalowałem stery do dźwięku i dalej nic. Już nie wiem co to może być. :/ To samo przy głośnikach i słuchawkach :|

Jesli wyjecie karty spowoduje powrot normalnego dzialania na obydwu kanalach to pewnie problem biosu w przeciwnym wypadku wyglada na uszkodzenie jednego kanalu i to niekoniecznie gniazda a samego przetwornika co wydaje mi sie bardziej prawdopodobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...