Skocz do zawartości
kucyk

Uefa Champions League

Rekomendowane odpowiedzi

Milanowi starcza 1 bramka a potem murowanie bramki...

rewelacja :mur:, oglądać murowanie bramki w półfinale LM - bezcenne... mam nadzieje, że MAN U dowali im tak, że się nie pozbierają Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się nam kucyk rozmarzył.

Udalo mi sie wczoraj obejrzec jedynie skrot tego meczyku. Szkoda wyniku, mogli przeciez utrzymac to nieszczesne 2:1. To ze Kaka jest genialny nie trzeba nikomu mowic i anwet najwiekszy antfan Milanu musi to przyznac ;) Bardzo podobala sie mi 2nd bramka ManU, poprostu rewelacyjna, a podanie Scholsa powinno przejsc do historii. Bylem pod wrazeniem. Przy ostatniej troszke Dida przyspal, podobnie jak Nesta. Mysle ze 2:2 byloby sprawiedliwym wynikiem.

Tak czy inaczej punktowo jest remis, a na San Siro Milan bedzie grac z jednym zawodniekiem wiecej - z publicznoscia. Mam nadzieje ze Gattuso wyzdrowieje do rewanzu i pomoze w walce o final.

 

Dzisiaj licze na wygrana Chelsea. Zapowiada sie swietny pojedynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Cech obronił ten strzał Gerrarda w drugiej połowie (ok 55 min bodajże)? :blink:

Chelsea była dzisiaj lepsza - zasłużenie wygrali.... Liverpool poza wspomnianym Gerrardem nic nie pokazał....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chelsea 1 - 0 Liverpool

I jest po mojemu. Meczyk do najciekawszych nie nalezal, momentami bylo nudno. Kilka akcji bylo ladniutkich ale nic poza tym. We finale Milan - Chelsea.

:lol2: ale nam się kolega rozmarzył :lol2:

 

Cech - mój idol od dawna, co ten gość wyrabia to głowa mała, interwencja klasa!

czuje, że LIV nie da rady Chelsea, ale zobaczymy za tydzień B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta jak masz nsport. Na czeskiej podobno leca, ale akurat u mnie nie odbiera :mur:

Final powinien byc Liverpool - Milan i wygrana tego drugiego. :P

Rozmarzylem sie wiem. :D

FORZA MILAN!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeden z komentatorów powiedział :'' titanic contest''.

Tempo zabójcze fakt.Zobaczymy czy Liverpool wytrzyma...i wygrał :]

Edytowane przez -talib-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwone czyli Milan i Liverpool ;)

Szkoda mi Chelsea, szkoda mi Mourinho, ciekawe co on teraz ze soba zrobi. Watpie zeby go zostawili po tym jak pozegnal sie z LM, prawdopodobnie z Premiership rowniez.

 

FORZA MILAN!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi Mourinho, ciekawe co on teraz ze soba zrobi.

Raczej ciekawe jaką znów wymówkę wymyśli.. :lol2:

Edytowane przez Cortezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanuję Liverpool i zawsze szanowałem, ale uważam, że dzisiaj na boisku lepsza była Chelsea

:]

 

To się Chelsea nawygrywała poczwórną koronę ;p... coś mi się widzi że im Puchar Ligi zostanie na pocieszenie ;p

 

O dzisiejszym meczu mówił nie będę, żeby nie zapeszać...potem się xpektor będzie z nas śmiał jak nam obliczenia co do wyniku nie wyjdą :]

 

6 meczów do The Treble...ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie chyba Jose pożegna z posadą trenera Chelsea :) I dobrze, nigdy gościa nie lubiłem :-P

Nie rozumiem czemu Chelsea była taka bierna przez cały mecz <_< Zdenerwowałem sie troszkę bo myślałem, że w tym sezonie The Blues pokażą na co ich stać a tu pupa w kwiaty :sad:

Co do finału to chyba nie będzie niespodzianki i zagrają tam dwie angielskie drużyny I niech wygra ManU bo Liverpool mnie irytuje okrutnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...