Skocz do zawartości
Miguel707

Galaxy 7300gt, Czy Galaxy 7600gs

Wybór Karty Graficznej,  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą Kartę Graficzną Kupić ?

    • Galaxy 7600GS 256MB 1.2ns Zalman
      68
    • Galaxy 7300GT 256MB 1.2ns Zalman
      23
    • Inną
      7
  2. 2. Czy warto jest dołożyć 110 zł do Galaxy 7600GS ?

    • Tak
      72
    • Nie, lepiej wziąć tańszą 7300GT.
      26


Rekomendowane odpowiedzi

To mnie przekonałeś :) I chyba zrezygnuje z dwurdzenia Intela na rzecz zwykłego Amd Athlon 3800+ aby zaoszczędzić na nowy monitor bo fakt faktem grać będe na Playstation 2 to po co mi wypas komp??

jesli nie uzywasz komputera do jakiejs obrobki filmow, zdjec, scigania sie w superpi, a jedynie do jakichs podstawowych i standardowych rzeczy to nie ma chyba sensu core2duo.. zastanawialem sie nad nim przez moment, ale w graniu roznicy wielkiej nie ma, do sluchania muzyki, pracy w wordzie, internetu wystarcza mi w zupelnosci to co mam. a monitor to faktycznie jeden z najwazniejszych komponentow. odczulem to po przesiadce ze starego 15 calowego kineskopowego na 17 lcd z wyjsciem cyfrowym. takie jest moje zdanie ;) pozdrawiam.

Edytowane przez mumin34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że tak wogóle ostatnio zmieniam zdanie. Miałem chrapke na Core 2 duo ale.... nawet mi sama dziewczyna powiedziała bym się najpierw zastanowił do czego Ci ten komp będzie potrzebny. I stwierdziłem że do gier jest konsola to lepiej konsole kupić a komp będzie do programowania , obróbki zdjęć oglądania filmów no może nawet wystarczy mniejszy procesor niż 3800+ jak napisał homzik i wystarczy 2x512 RAM i jakieś dobre chłodzenie bo chciałbym aby komputer też był do ściągania więc czasem 24 godziny a dobe włączone więc oprócz chłodzenia Zalmana w GF 7300GT coś dobrego na procka potrzebuje :) a monitor mam 17 calowy z przed 5 lat :P a teraz chciałbym jakiś 19 calowy do 800 zeta

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc pytanie finalne. Brać :

 

- Galaxy 7300GT 256MB 1.2ns Zalman (na 29 września)

- Galaxy 7600GS 256MB 1.2ns Zalman (na 29 września)

- Galaxy 7900GS 256MB 1.2ns Zalman (na Święta Bożo-Narodzeniowe)

 

Dodam, że mam PlayStation 2, ale prawie wszystkie gry jakie mam są na kompa. Może zbierać na PS3 ? Ponoć mój zasilacz utrzyma 7900GS, ale nadal mnie "korci", że może nie utrzyma. Sam już nie wiem co mam robić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc pytanie finalne. Brać :

 

- Galaxy 7300GT 256MB 1.2ns Zalman (na 29 września)

- Galaxy 7600GS 256MB 1.2ns Zalman (na 29 września)

- Galaxy 7900GS 256MB 1.2ns Zalman (na Święta Bożo-Narodzeniowe)

 

Dodam, że mam PlayStation 2, ale prawie wszystkie gry jakie mam są na kompa. Może zbierać na PS3 ? Ponoć mój zasilacz utrzyma 7900GS, ale nadal mnie "korci", że może nie utrzyma. Sam już nie wiem co mam robić :(

Jak masz PS2 to bym brał nawet 7300GT <_< ale jak zamierzasz grać na kompie to 7600GS lub 7900GS choć ja tak się wypowiadam sam jestem niecierpliwy to bym od razu wzioł 7600GS ale raczej ja wezme 7300GT u siebie jak bym sobie kupował PS2.

 

A co do PS3 to trzeba poczekać 2 lata bo będzie niezła drożyzna

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze zrezygnuj z 3800+ i kup 3000+ który na 100% poleci na te 2.4Ghz [czyli 3800+] i będziesz miał do monitora ;)

@miguel707

Zobacz sobie tutaj czy ci zasilacz wytrzyma ;) Jak tak to ja bym poczekał na te 79GS które teraz kosztuje ~750 zł ;]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze zrezygnuj z 3800+ i kup 3000+ który na 100% poleci na te 2.4Ghz [czyli 3800+] i będziesz miał do monitora ;)

 

Hmmm tak się zastanawiam no po OC tak będzie tylko wtedy naprawde porządny Cooler musze kupić. Właśnie założyłem temat o Coolera do AM2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej aukcji ?

Hmmm fajna cena ale zbytnio takich rzeczy jak grafika na allegro nie chciałbym kupować wole w sklepie internetowym. Ale to jest tylko moje zdania :) ostatnio widziałem procka 3500+ Athlon OEM na AM2 po rozsądnej cenie ale jakoś mam blokade przed kupnem na aukcjach :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie w jakim sklepie internetowym można najtaniej kupić Galaxy 7600GS ? Pytam się, bo na www.skąpiec.pl praktycznie nie ma porównania :( Lepsze jest nowe PCB, czy stare PCB (w sklepie można dostać chyba tylko nowe, ale pytam z ciekawości) ? Rzeczywiście źle jest kupować grafę na allegro ? Nawet od dobrego allegrowicza ?

 

 

Homzik

 

Twoja karta jest ze starym PCB, czy nowym PCB ? Teraz to już wszystkie na Allegro mają radiatory na pamięciach. Cichszy Zalman ? Podaj jaki :) Może dogadamy się na PW :)

Edytowane przez miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie w jakim sklepie internetowym można najtaniej kupić Galaxy 7600GS ? Pytam się, bo na www.skąpiec.pl praktycznie nie ma porównania :( Lepsze jest nowe PCB, czy stare PCB (w sklepie można dostać chyba tylko nowe, ale pytam z ciekawości) ? Rzeczywiście źle jest kupować grafę na allegro ? Nawet od dobrego allegrowicza ?

Homzik

 

Twoja karta jest ze starym PCB, czy nowym PCB ? Teraz to już wszystkie na Allegro mają radiatory na pamięciach. Cichszy Zalman ? Podaj jaki :) Może dogadamy się na PW :)

Ano na http://www.esc.pl jest za 549 zeta :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, rzeczywiscie maja radiatorki, ale maja inny wiatrak... ja mam na starym pcb i mam inny wiatrak, taki jak w testach na pclab.pl czy in4.pl - srebrny, bez niebieskich elementow... a cena to nie wiem, zaproponuj cos na PW:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie polecalbym www.apollo.pl chyba najnizsza cena z mozliwych niedawno jak wiadomo zakupilem to cudenko :D

 

wiatraczek na grafie jest juz taki jak w modelu 7300GT kolor niebieski ;];p nie bylo w pudelku sledzia z przelanczaniem biosu poza tym karta chodzi bosko :D

wyniki w 3dmarkach mnie satysfakcjonują w grach tez sobie radzi niezle :D

3dmark03 11808 @karty 12865

3dmark05 5893 o ile sie nie myle ;];p

 

tak wiec apollo lub ewentualnie komputronik.pl (w komputroniku od 500zł przesylka jest chyba za darmo a i mozna znalesc sklepy partnerskie z nimi i za fre w sklepie bedzie za cene na stronce ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie polecalbym www.apollo.pl chyba najnizsza cena z mozliwych niedawno jak wiadomo zakupilem to cudenko :D

 

wiatraczek na grafie jest juz taki jak w modelu 7300GT kolor niebieski ;];p nie bylo w pudelku sledzia z przelanczaniem biosu poza tym karta chodzi bosko :D

wyniki w 3dmarkach mnie satysfakcjonują w grach tez sobie radzi niezle :D

3dmark03 11808 @karty 12865

3dmark05 5893 o ile sie nie myle ;];p

 

tak wiec apollo lub ewentualnie komputronik.pl (w komputroniku od 500zł przesylka jest chyba za darmo a i mozna znalesc sklepy partnerskie z nimi i za fre w sklepie bedzie za cene na stronce ;] )

Nie pierwszy raz spotykam się że w Galaxy brakuje jakiegoś śledzia. Czy tak wszędzie jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Najtaniej dostaniesz w www.proline.pl za 545,-

 

Widzę, że pojawiła się już tam karta GF 7900 GS Zalman ale drogo 900,-

 

Pozdro

To zależy która bo te z pamięcią 512 mb tyle kosztują a 256 mb za 775 zeta właściwie ja chyba wezme te drugie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą byłem w sklepie komputerowym TELEWOLT który jest obok mnie i Galaxy 7600GS z Zalmanem kosztuje 535 zeta :D więc będzie mi się opłacać zestaw kupować w tym sklepie bo wszystko mają i nawet ciut tańsze niż w necie co mnie zaskoczyło bo TELEWOLT na ogół miał troche droższe rzeczy. Ale byle do Października takie ceny się utrzymały choć facet mi mówił że spodziewana jest obniżka cen w Październiku ale jeszcze nie wiadomo

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej 7300GT i 7600GS jest bezpośrednio od Niemca (user na forum ;]) A ja teraz też wpadłem w mały dylemacik...

Kupić 73GT 256mb Zalman czy 76GS 128mb Zalman - cena jest identyczna... Gram w 1024x768, wyżej raczej nie będę grał (monitor mnie ogranicza :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc mi kilka osob mowilo ze jesli nie chce grac wyzej niz 1024 to wiecej pamieci niz 128 jest niepotrzebne. z tego co czytalem to 7300GT mozna dobrze podkrecic i bedzie dorownywala 7600 GS a te 128 mb na 7300 Gt moze sie w jakies grze kiedys przyda.

 

Chociaz 7300 a 7600 to zawsze numerek wyzej i (bodajze) 4 potoki wiecej .

 

to sa moje przenysleniana ten temat poniewaz nie mialem wiecej kasy ja zamowilem 7300GT 128 ZALMAN.

 

wybor nalezy do ciebie :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam postanowiłem że jednak kupię 7900GS 256MB aby na jakiś czas nie zmieniać karty graficznej plus jakiś dobry monitor LCD no ale te większe koszta napewno nie pozwolą mi na kupno dwurdzenia Athlona tylko zwykłego ale co tam taktowanie 2 ghz wystarczy spokojnie napewno na rok lub więcej a później jak stanieją dwurdzeniowe to się kupi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...