Skocz do zawartości
Miguel707

Galaxy 7300gt, Czy Galaxy 7600gs

Wybór Karty Graficznej,  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą Kartę Graficzną Kupić ?

    • Galaxy 7600GS 256MB 1.2ns Zalman
      68
    • Galaxy 7300GT 256MB 1.2ns Zalman
      23
    • Inną
      7
  2. 2. Czy warto jest dołożyć 110 zł do Galaxy 7600GS ?

    • Tak
      72
    • Nie, lepiej wziąć tańszą 7300GT.
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Decyduję się wziąć 7600GS. Mam tylko jedno głupie pytanko. Za pomocą którego złącza podłączyć kartę do monitora SAMSUNG SyncMaster 755DFX - 17 CRT (DVI, czy D-SUB) ?

jesli masz DVI i monitor to obsluzy to DVI.. srednio sie znam, mam swoj LCD podlaczony pod oba, do czasu zaladowania windowsa idzie na analogowym (D-Sub), jak sie zaladuja sterowniki od karty to na cyfrowym (DVI), bo tak udalo mi sie uruchomic tryb DVI, wiec tak zostalo. nie wiem czy na CRT tak mozna.. male info na temat DVI

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhmm :)

 

ja mam 7300gt i wlasnie na swieta planuje przesiadke na 7900gs, o ile ceny nie zwariuja jak ddr2 :sad:

 

jesli masz caly ponad rok czekac na nowy komputer to jest propozycja warta rozwazenia. dobre osiagi, bardzo dobre mozliwosci oc, przystepna cena. odsylam do artykulu. niech moze wypowiedza sie posiadacze 7600gs wykreconych, jak roznice miedzy ich kartami a wykreconym 7900gs, czy warte jest to 200zl.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhmm :)

 

ja mam 7300gt i wlasnie na swieta planuje przesiadke na 7900gs, o ile ceny nie zwariuja jak ddr2 :sad:

 

jesli masz caly ponad rok czekac na nowy komputer to jest propozycja warta rozwazenia. dobre osiagi, bardzo dobre mozliwosci oc, przystepna cena. odsylam do artykulu. niech moze wypowiedza sie posiadacze 7600gs wykreconych, jak roznice miedzy ich kartami a wykreconym 7900gs, czy warte jest to 200zl.

 

pozdrawiam.

To ja radze kupić po świętach kupić bo na Święta ceny ostro podskoczą. Ja też chcę swoją karte graficzną kupić na dwa lata to może też jednak 7900GS?? <_<

 

PS: ALe cenowo bym się nie wyrobił jak widze że 7900GS jest po 800 zeta a chce jeszcze procka Core 2 duo

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja radze kupić po świętach kupić bo na Święta ceny ostro podskoczą. Ja też chcę swoją karte graficzną kupić na dwa lata to może też jednak 7900GS?? <_<

 

PS: ALe cenowo bym się nie wyrobił jak widze że 7900GS jest po 800 zeta a chce jeszcze procka Core 2 duo

na swieta chce sie nia cieszyc wiec kupie w listopadzie jeszcze pewnie i schowam do tego czasu :D watpie bym wytrzymal ale coz..

chyba sie OT robi powoli wiec ja na ten temat koncze. 7300gt ani 7600gs za rok juz ze nie beda zadowalajace w pelni, a do czasu DX10 w przystepnej cenie nie widze innej opcji..

 

@miguel:

jak chcesz teraz i nie wytrzymasz to bierz 7600gs, jak wytrzymasz 3 miesiace to czekaj. ew mala pozyczka a potem splacaj :wink:

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, zaczeło sie na 7300 a skonczylo na 7900 xD ja ci radze kup 7600gs , mam taka i nie żałuje :) Jeszcze sie nie bawiłem w jej podkrecanie ale w sobote/niedziele z kumplem bedziemy robic vmoda no i bedziemy bic rekordy :). Kupiłem ja niedawno a na początku zamierzałem wydac na grafe nie wiecej niz 400 zl :razz: a wyszło 600 :D . Ale jak mówiłem nie żałuje, grafa śmiga świetnie a Zalman ciuchutki i ładnie chłodzi. Po podkreceniu przypuszczam że bez problemu pobije osiagi 7600GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wytrzymam te 3 miesiące do kupna 7900GS. Kupię go jeżeli cena utrzyma się na obecnym poziomie lub spadnie. Boję się, żeby cena nie podskoczyła, bo wtedy raczej jej nie kupię. Na imieniny (29 wrzesień) będę mieć 650-700 zł, a na gwiazdkę coś koło 1000 zł. To co zostanie zbieram na nowego proca, mobo, hdd, ramy i zasilacz. Potem zacznę zbierać na kartę z DX10. Co mam zrobić ?

Edytowane przez miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wytrzymam te 3 miesiące do kupna 7900GS. Kupię go jeżeli cena utrzyma się na obecnym poziomie lub spadnie. Boję się, żeby cena nie podskoczyła, bo wtedy raczej jej nie kupię. Na imieniny (29 wrzesień) będę mieć 650-700 zł, a na gwiazdkę coś koło 1000 zł. To co zostanie zbieram na nowego proca, mobo, hdd, ramy i zasilacz. Potem zacznę zbierać na kartę z DX10. Co mam zrobić ?

 

łee no to sprawa prosta. 7900gs stoi ok 800 zl. to co bedziesz mial po imieninach trzymaj, dozbieraj stowke i w pazdzierniku jeszcze zdarzysz kupic. mysle ze w miesiac nazbierasz co? do konca pazdziernika swiateczna goraczka jeszcze komputerow nie powinna zlapac. i na dobra sprawe bedziesz mial 7900gs za poltorej, nie za trzy miesiace ;) to wg mnie bylaby najlepsza opcja.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załatwić jednoczesną wypłatę 3 miesięcy. kurcze ja bym sobie odpuscil cd action dla takiej karty.. zdecyduj sie na 7900gs, dozbieraj kase, odpusc cd action i konczmy ta rozmowe bo tasiemiec i gadanie w kolko o tym samym sie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopie odpusc sobie te Cd Action teraz masz wszystko na necie szkoda kasy na gazetki!!! lepiej odkładac kazdy grosz na lepsza grafe :)

 

Mój 666 post :blurp:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miquel odpuść CDAction bo te same recenzje gier i zapowiedzi masz w necie i to za darmo :P A tak masz GF 7900GS :D Kurcze chyba zamiast kupić Seagete 250 mb 16 mb Cache kupie 160 Gb aby zaoszczędzić na tą karte :)

 

PS: Fajnie się prezentują również GF 7950GT który dziś wychodzi na rynek ale cena narazie 1300 zeta :(

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić 7900GS, ale jeśli mój zasilacz będzie na 7900GS za słaby, to wezmę Galaxy 7600GS, bo wiem że zasilacz wystarczy. Tylko powiedzcie mi, czy ten zasilacz starczy na 7900GS ?

Ja biore 7600GS i tak jednak chyba stwierdziłem że swój komp tylko odnowie a nie kupie zestaw i zaoszczędze kase na Playstation 3 bo komp nie jest tylko do gier :P

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wezmę GALAXY 7600GS 256MB 1.2ns z Zalmanem. Potem za 1,5-2 lata kupię proca, mobo, ramy, hdd i zasilacz, a następnie zacznę zbierać na DX10. Aż za 1.5-2 lata ponieważ chcę kupić coś porządnego :)

 

Nie chcę Ci mieszać ale kumpel teraz mi dał linka do Radeona http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...roducts_id=4404 porównywalny do Galaxy 7600GS tyle że bez Zalmana oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: czytales cokolwiek o tych kartach? o 7600gs zwlaszcza? chcesz kupic karte i myslisz ze wszyscy beda pedem pisac Ci posty zeby wzbogacic Twoja wiedze? poczytaj topic o tej karcie, bedziesz znal jej mozliwosci i opinie. bierz chlopie 7600gs i zakoncz ten temat. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jaką mam kupić kartę graficzną do 600 zł ? To ten Galaxy 7600GS ma SM 2.0 ?

Chodziło mi o tego radka X800 :mur: :) Ty masz brac 7600GS od Galaxy i on ma SM3.0 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mój zasilacz to utrzyma ? Mnie wydaje się, że jest za słaby :sad: Choć jak na święta będę mieć coś koło 1000 zł, to kupić dodatkowo zasilacz ? Ale poźniej będę wymieniać platformę, więc zasilacz pewnie znowu będzie za słaby... Co o tym sądzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zwrotu towaru zakupionego w internecie:

Ustawa o ochronie niektorych praw konsumentow oraz o odpowiedzialnosci za szkode wyrzadzona przez produkt niebezpieczny mowi, ze masz prawo otworzyc zakupiony przedmiot i sprawdzic czy dziala. Nienaruszanie opakowania ma znaczenie w przypadku kaset video i audio, płyt CD (czyli wszystkich nagran audiowizualnych), programow komputerowych - otworzenie ich opakowan powoduje utrate prawa do zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie 10 dni. Jesli sprzedawca powie Ci, ze zniszczyles opakowanie otwierajac je, to Ty masz narzedzie w postaci prawa do sprawdzenia czy zakupiony przedmiot dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zwrotu towaru zakupionego w internecie:

Ustawa o ochronie niektorych praw konsumentow oraz o odpowiedzialnosci za szkode wyrzadzona przez produkt niebezpieczny mowi, ze masz prawo otworzyc zakupiony przedmiot i sprawdzic czy dziala. Nienaruszanie opakowania ma znaczenie w przypadku kaset video i audio, płyt CD (czyli wszystkich nagran audiowizualnych), programow komputerowych - otworzenie ich opakowan powoduje utrate prawa do zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie 10 dni. Jesli sprzedawca powie Ci, ze zniszczyles opakowanie otwierajac je, to Ty masz narzedzie w postaci prawa do sprawdzenia czy zakupiony przedmiot dziala.

 

Widze Mumin że masz 7300GT i powiedz mi jak CI się sprawuje. Właściwie na ile czasu wystarczy GF 7300GT??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze Mumin że masz 7300GT i powiedz mi jak CI się sprawuje. Właściwie na ile czasu wystarczy GF 7300GT??

z nowszych gier ktore mam, ghost recon advanced warfighter chodzi 1024x768 prawie wszystko na maks,tekstury na medium, po wgraniu save'a chwilke doslownie poskacze, potem jest 30 klatek i w gore, najnizsza zanotowana przez fraps ilosc to 25fps. oblivion bez optymalizacji, ustawienia troche ponizej maksymalnych, po wyjsciu z kanalu ok 30 klatek, w trawie wysokiej i w czasie jatek ok 20. nie gram bo lubie grac na maksymalnych a do tego przydaloby sie druga karta do sli;) to jest jednak oblivion, poki co bardziej wymagajacej gry chyba nie ma. podkrecanie jak widac, 3dmark03 13197, 06 2996. w planach mam zmiane na 7900gs, albo dokupienie drugiej do sli, ze wzgledu na obliviona wlasnie. ale to w okolicach swiat. mysle ze tak wykrecona jak moja (a bywaja lepsze modele) do konca roku wystarczy zeby grac na zadowalajacym poziomie. to jest tez pojecie wzgledne wiec nie chce oceniac. co do halasu to nie wypowiadam sie, ale w idlu przestaje byc slyszalny w mojej nie nastawionej na cisze budzie. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nowszych gier ktore mam, ghost recon advanced warfighter chodzi 1024x768 prawie wszystko na maks,tekstury na medium, po wgraniu save'a chwilke doslownie poskacze, potem jest 30 klatek i w gore, najnizsza zanotowana przez fraps ilosc to 25fps. oblivion bez optymalizacji, ustawienia troche ponizej maksymalnych, po wyjsciu z kanalu ok 30 klatek, w trawie wysokiej i w czasie jatek ok 20. nie gram bo lubie grac na maksymalnych a do tego przydaloby sie druga karta do sli;) to jest jednak oblivion, poki co bardziej wymagajacej gry chyba nie ma. podkrecanie jak widac, 3dmark03 13197, 06 2996. w planach mam zmiane na 7900gs, albo dokupienie drugiej do sli, ze wzgledu na obliviona wlasnie. ale to w okolicach swiat. mysle ze tak wykrecona jak moja (a bywaja lepsze modele) do konca roku wystarczy zeby grac na zadowalajacym poziomie. to jest tez pojecie wzgledne wiec nie chce oceniac. co do halasu to nie wypowiadam sie, ale w idlu przestaje byc slyszalny w mojej nie nastawionej na cisze budzie. pozdrawiam.

To mnie przekonałeś :) I chyba zrezygnuje z dwurdzenia Intela na rzecz zwykłego Amd Athlon 3800+ aby zaoszczędzić na nowy monitor bo fakt faktem grać będe na Playstation 2 to po co mi wypas komp??

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...