Skocz do zawartości
LukeXE

Purepc.pl Phase Change Competition -- Reguły, Dyskusja...

Rekomendowane odpowiedzi

Ale bez sensu robic osobne katergorie AC, lepiej zrobic jedna gdyz: ktos wymyslil zapis ze zeby kategoria sie liczyla musi byc 3 czynnych uczestnikow. Taaa 3 czynnych zawodnikow w AC xxx/r1150 :D....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie jedna, zacznijmy kurfa robic te agregaty :P

hmmm nie bede wskazywal palcem kto zarzadzil rozpoczecie 10 listopada :D tak sie sklada ze akurat 10 w piatek jade po rurki na wymienniki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ludziki, wpadlem na fajny pomysł.

 

Jakby kazdy do "puli" nagród wrzucił coś od siebie ? nie mowie odrazu kompresory po 1000zl czy coś, ale nawet takie glupoty jak pare lasek lutu walających sie, czy jakis zaworek na powrot oleju, moze ktos ma pospawanego slhx`a i nie uzywa...

 

Jakby kazdy cos wrzucil, to naprawde fajne nagrody może zwycięzca dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos ma pospawanego slhx`a i nie uzywa...

Wlasnie to moge zaoferowac ...pracowal "na" NL11F w FC Myrrdina :wink:

 

Zaizolowany ladnie, 12 mm i 1/4' inside, ok. 100 cm calosc :wink:

 

Kto nastepny ? :lol:

 

EDIT : doloze jeszcze filtr DENA 6-6 40 gram (jakby ktos watpil to nowka z zaslepkami) - a znajcie moje wielkie serce :wink: B-)

Edytowane przez piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ludziki, wpadlem na fajny pomysł.

 

Jakby kazdy do "puli" nagród wrzucił coś od siebie ? nie mowie odrazu kompresory po 1000zl czy coś, ale nawet takie glupoty jak pare lasek lutu walających sie, czy jakis zaworek na powrot oleju, moze ktos ma pospawanego slhx`a i nie uzywa...

 

Jakby kazdy cos wrzucil, to naprawde fajne nagrody może zwycięzca dostać.

Jeszcze glupszy pomysl niz konkurs bez nagrod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, masz jakiś problem, to nie uczestnicz w tym konkursie, będzie ciekawiej wtedy napewno.

 

jakoś piotres potrafi coś dołozyc od siebie, takich osob bedzie wiecej, ale nie, dla ciebie to powinno sie zalatwić X6800 jako nagrode zebys byl zadowolony

 

Odemnie mogę pare lasek lutu dorzucic, pare filtrów i zaworków serwisowych, oplot na ssącą (niebieski,zielony, bialy, szary, wedle uznania)

 

UD: Poprostu nie moge zniesc takiego pier*dolenia, konkurs ledwo sie zaczal, a juz zle.

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, masz jakiś problem, to nie uczestnicz w tym konkursie, będzie ciekawiej wtedy napewno.

 

jakoś piotres potrafi coś dołozyc od siebie, takich osob bedzie wiecej, ale nie, dla ciebie to powinno sie zalatwić X6800 jako nagrode zebys byl zadowolony

 

Odemnie mogę pare lasek lutu dorzucic, pare filtrów i zaworków serwisowych, oplot na ssącą (niebieski,zielony, bialy, szary, wedle uznania)

Aha, to rozumiem ze my teraz mamy byc tymi sponsorami co mowiles od poczatku? Taka mala dygresja z mojej strony, Piotres moze sobie pozwolic na danie czegokolwiek, ja w tym momencie jestem bez kasy np, a tez bym chcial cos rzucic. Tutaj tobie userzy marudza ze nie maja kompletnie kasy zeby wejsc w konkurs a ty chcesz od nich na nagrody brac, nie logiczne kompletnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj, od ciebie nic nie chce i nie wymagam, zebys cos dawal. Kompletnie nic nie chce zebys dodawal do puli nagród.

 

Jak ktoś nie może, to niech nie da, proste jak laski lutu. I już nie wierze, że nikt nie ma na zbyciu głupiej laski lutu czy filtra jednego.

 

NIE ma wymogu dawania czegokolwiek.

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj, od ciebie nic nie chce i nie wymagam, zebys cos dawal. Kompletnie nic nie chce zebys dodawal do puli nagród.

 

Jak ktoś nie może, to niech nie da, proste jak laski lutu. I już nie wierze, że nikt nie ma na zbyciu głupiej laski lutu czy filtra jednego.

 

Ja kupuje zawsze na styk :]

 

hmm komus sie zapomnialo nawet szepnac slowo do naczelnego, ze ktos tutaj konkurs robi, malo czasu mial pewnie od wrzesnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje zawsze na styk :]

 

hmm komus sie zapomnialo nawet szepnac slowo do naczelnego, ze ktos tutaj konkurs robi, malo czasu mial pewnie od wrzesnia

Tak, mało czasu, jestem zajęty szkołą/dziewczyną/zamówieniami, online jestem tylko, żeby sprawdzić msn/gg/xs/ppc.

 

tak jak mówie, najwazniejsza powinna być zabawa, z nagrodami czy bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mało czasu, jestem zajęty szkołą/dziewczyną/zamówieniami, online jestem tylko, żeby sprawdzić msn/gg/xs/ppc.

 

tak jak mówie, najwazniejsza powinna być zabawa, z nagrodami czy bez.

 

to po jaka cholere od poczatku mowisz o nagrodach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo człowieku konkurs sie NIE skończył, ledwo zaczął, czas na załatwienie nagród mam do lutego.

 

Nagrody BĘDĄ, to jest pewne od początku, nigdzie kurfa nie napisałem, że ich NIE bedzie. Czytaj ze zrozumieniem. Napewno coś dam od siebie, bo mam pare rzeczy niepotrzebnych, acz ciekawych. Nagrody będą i z innych źródeł, jakich, zobaczysz jak wygrasz.

 

wiec już możesz spać spokojnie, że jak wygrasz, to może jednak coś dostaniesz.

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo człowieku konkurs sie NIE skończył, ledwo zaczął, czas na załatwienie nagród mam do lutego.

 

Nagrody BĘDĄ, to jest pewne od początku, nigdzie kurfa nie napisałem, że ich NIE bedzie. Czytaj ze zrozumieniem. Napewno coś dam od siebie, bo mam pare rzeczy niepotrzebnych, acz ciekawych. Nagrody będą i z innych źródeł, jakich, zobaczysz jak wygrasz.

 

wiec już możesz spać spokojnie, że jak wygrasz, to może jednak coś dostaniesz.

 

Mi nie chodzi o nagrody, ale o niekonsekwencje twoich wypowiedzi. Nawet w tym cytacie zapewniasz, ze nagrody beda, ale jednak jak wygram to moze dostane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to musi byćcos z fc? ;)

Bo mi łatwiej by było no tusze drukarkowe, nowe, czy tez jakieś inne peryferia troche starsze do kompa ;)

W każdym bądź razie chyba to bedzie najlepsze wyjście,- chcesz brać udział-wnieś coś od siebie. :)

@ Luke, a Romek co na to? ;)

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...