Skocz do zawartości
Gość gladiac

Star Wars: The Force Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

wstawiam linka do filmiku z nowej pozycji Lucas Art, ktora narazie nosi roboczy tytul star Wars-Next Gen , filmik pokazuje naprawde sile mocy Jedi -ogladajcie :)

 

dodam jeszcze tylko ze trailer ten ukazal sie tylko za zamknietymi drzwiami i pochodzi z tech dema ktore niedlugo przerodzic sie ma w kompletna gre-czekam niecierpliwie :)

 

Star Wars-Next Gen

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie ciekawie , na jakie platformy ma to wyjsc ?

x360/plejpudlo3....

Na Wii niestety nie, a szkoda bo to chyba najlepsza platforma do takich gier ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No MOCNY ten trailer ... wogóle w tej grze jest dużo mocy :wink: i wyglada to ciekawie, szczegolnie sila razenia ;] nie dość że można miotać przeciwnikami jak gravity gunem w HL2 to jeszcze interakcja z otoczeniem wygladą ciekawie. No i ta końcówka z Tie Fighterem ....

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wii uważam, że powinno to wyjść - głównie chodzi mi o tego pada, idealny na miecz świetlny ;)

uwazam ze na wii powinien wyjsc jakis fps, zeby lepiej sie wczuc w operowanie mieczem

co do filmiku...kobieta jedi?? :D a tak na serio to ZARĄBISTY

co dziwnego w kobiecie Jedi? Przed wojną klonów pełno było kobiet Jedi...

 

mnie tylko martwi ta super moc... w koncu mało Jedi tak silną mocą dysponowało. Nawet Vader czy Luke nie potrafili aż takich rzeczy robic jak niektore z tego trailera, a przeciez slabi nie byli... Posiadaja oni moc jak najsilniejszy z sithow czyli paplanina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie za najlepsza czesc z serii Jedi Knight uwazam :Jedi Academi ,tam naprawde rowniez byla moc z powerem, a jakakolwiek inna bron niz miecz budzila moja pogarde ;), same walki byly wspaniale a przeciwnicy w miare wymagajacy,tak wiec niecierpliwie wyczekuje kazdego newsa o tym jeszcze nie zdefiniowanym tytule i ostrze zabki na cala gre:)

 

ps.niech zyje ciemna strona mocy-koncowka drugiego zakonczenia w JA na mostku niszczyciela byla swietna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym z komiksów (po powrocie jedi) Luke ma taka moc że rozwala transporter AT-AT...

Tak więc o moc bym się nie martfił.

Swoją drogą każdy kto troszkę poczytał o SW wie że jest to temat ,który może zaskoczyć.(sklonowany imperator i Luke,Mara Jade ,admirał Thrown,Holocron B-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko martwi ta super moc... w koncu mało Jedi tak silną mocą dysponowało. Nawet Vader czy Luke nie potrafili aż takich rzeczy robic jak niektore z tego trailera, a przeciez slabi nie byli... Posiadaja oni moc jak najsilniejszy z sithow czyli paplanina.

To tylko tech demo, rownie dobrze sila Mocy mogla byc podkrecona "dla bajeru". Osobiscie nie spodziewam sie az tak silnej mocy w samej grze (no, moze pod sam koniec :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko martwi ta super moc... w koncu mało Jedi tak silną mocą dysponowało. Nawet Vader czy Luke nie potrafili aż takich rzeczy robic jak niektore z tego trailera, a przeciez slabi nie byli... Posiadaja oni moc jak najsilniejszy z sithow czyli paplanina.

Palpatine nie byl sithem. ;] Sithem byl Lord Darth Sidious, a czy byl on najsilniejszy to tez nie bylbym tego taki pewien. Polecam ta stronke http://sith.pl/.

 

A gierka zapowiada sie niezwykle ciekawie, przynajmniej od strony technicznej. ;] Niech moc bedzie z wami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedi operujacy piorunami ?

Pierwsze widze i pierwsze slysze.

Nie ogladales widocznie Return of the Jedi, gdzie w finalowej scenie Imperator traktujr "piorunami" Luke'a, ktoremu w ostatniej chwili przychodzi na ratunek zdrajca Anakin - lord Sith Vader, ktory zdradzil ciemna strone Mocy i przeszedl na jej jasna strone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sialala, Imperator nie byl Jedi. RotJ ogladalem z ...15-20 razy.

dustone, bede musial zobaczyc czy Yoda wali piorunami bo z tego co pamietam jedynie pieknie przejal reka caly piorun Hrabiego Dooku.

AOTC widzialem tylko 2x (raz w kinie i raz na Divx) i jakos nie utkwilo mi to w pamieci aby strzelal piorunami.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sialala, Imperator nie byl Jedi.

Byl Sithem - stal po ciemnej stronie Mocy - to tak, jakby mowic, ze Krzyzacy nie byli rycerzami, bo stali po przeciwnej stronie niz rycerze Jagielly ;)

Zatem dla mnie byl Jedi :) - bo korzystal z Mocy.

 

Palpatine nie byl sithem. ;] Sithem byl Lord Darth Sidious, a czy byl on najsilniejszy to tez nie bylbym tego taki pewien. Polecam ta stronke http://sith.pl/.

Na tej stronce jest napisane, ze Imperator byl Lordem Sith - moze nie byl "Sithem" w sensie nie pochodzil z planety Sith, ale byl jednak Ciemnym Lordem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronce jest napisane, ze Imperator byl Lordem Sith - moze nie byl "Sithem" w sensie nie pochodzil z planety Sith, ale byl jednak Ciemnym Lordem :)

Chodzi o to, ze Palpatine i Lord Sidious to jakby dwie rozne 'osoby'. Tak samo jak o Anakinie nie mozna powiedziec, ze byl Sithem. ;] Przynajmniej ja tak to rozumiem. Sitha 'tworzyl' jego umysl, a nie cialo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byl Sithem - stal po ciemnej stronie Mocy - to tak, jakby mowic, ze Krzyzacy nie byli rycerzami, bo stali po przeciwnej stronie niz rycerze Jagielly ;)

Zatem dla mnie byl Jedi :) - bo korzystal z Mocy.

Widze, ze nie za bardzo sie orientujesz w SW wiec nie bedziemy sie wdawac w glupie rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze sith pojawiał się z uczniem

imperator był sithem a jego uczniem był darth maul

jak cos pokreciłem to proszę mnie poprawić

Tak to prawda.

Impek to Lord Sith, Maul to uczen - Sith (ale nie Lord :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze nie za bardzo sie orientujesz w SW wiec nie bedziemy sie wdawac w glupie rozmowy.

To mi laskawie wytlumacz, a nie pierdzisz w moja strone odkad napisalem co mysle o wyzwalaniu adrenaliny za pomoca scigania sie po miescie. Zachowujesz sie jak 5 latek :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze sith pojawiał się z uczniem

imperator był sithem a jego uczniem był darth maul

jak cos pokreciłem to proszę mnie poprawić

To kto byl uczniem Vadera? On tez byl Lordem Sith. ;]

 

A wracajac do blyskawic to poslugiwali sie nimi rycerze Jedi, ktorzy przeszli na ciemna strone mocy wiec mozna ich zaliczyc do Jedi (mroczny Jedi - ten zly). I wcale nie musza byc Sithami ;]

 

Powstalo nawet Polskie Centrum Star Wars Next Gen.

http://jediknight.ovh.org/news.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...