Skocz do zawartości
Gość gladiac

Star Wars: The Force Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gram.pl/news_8gzfJ,,5_Star_Wars...niez_na_PC.html

 

czyli jednak jest szansa na TFU z bardziej normalnym sterowaniem i dobra grafika.

Masz jakieś problemy z koordynacją ruchową- w sigu ps2, czyli raczej pada miałeś już w rękach, a wciąż nie opanowałeś sterowania w TPP na konsolach?

 

@chronicsmoke- gdzie grałeś w demo? Może tym razem na gt.com i łącze nie wyrabiało, bo akurat płynności tej grze odmówić nie sposób? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

@chronicsmoke- gdzie grałeś w demo? Może tym razem na gt.com i łącze nie wyrabiało, bo akurat płynności tej grze odmówić nie sposób? :rolleyes:

 

on zartowal tylko z Michaeliusa ;)...chyba ze zle mi sie wydaje :lol2:

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

on zartowal tylko z Michaeliusa ;)...chyba ze zle mi sie wydaje :lol2:

tak ale widze np taki draak ma już jakieś fobie B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Michaeliusa żartowałem, tak jak on żartował sobie tym swoim postem (taką mam nadzieję ;) ). Choć z 2. strony na poly czytałem, że to jednak combo K+ M jest tym na co liczy Michaelius w tym hack & slashu, więc może jednak nie żartowałem? :)

 

A z chronicsmoke'a vel setne konto na pure już nie- chyba, że ktoś mi powie, że to też taki żart z jego strony był (to będzie chyba topic śmiechu #2 wtedy).

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak ma się sprawa z jakością gry, o której trwa zawzięta dyskusja przez przeszło 150 postów :D ?

Póki co zbiera recki ~70%, ale nie ma, ani IGN, ani Gamespotu, więc kij z takimi reckami.

 

Warto się interesować tym tytulikiem?

Czy warto to Ci powiem w dniu premiery jak listonosz przynisie moją kopię!!!

 

Ps Przeszedłem demko 2 raz i dalej mi sie podoba wieć jest dobrze - recki mnie mało obchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja nie wiem za bardzo o co kaman. Serwisy daja wlasnie w okolicy 70%, 7/10 itd, natomiast na paru forach widzialem opinie osob, ktore juz mialy okazje grac w calosc (przejsc calosc) i bez zastanowienia daja ~ 85/100 (z zaznaczeniem, ze to nie sa maniacy SW). Podobno klimat kopie zad, fabula mistrz, graficznie tez kozak i w sumie czepiaja sie o sterowanie i czasami glupkowatosc walk z bossami. Poza tym cieszy mnie, ze lecac na przypal koles powiedzial o ponad 10h gry czyli "zwalniajac" tempo mysle ze mozna liczyc na jakies 12h dobrego kawalka gwiezdnej sagi ;) Jeszcze tylko kilka dni. No i alternatywne zakończenie (light, dark side).

 

BTW. Tutaj maja lepsza cene niz w Ultimie, tam anulowałem zamówienie http://allegro.pl/item436549954_star_wars_...nowa_sklep.html

 

P.S. Dla mnie nie ma innych wyznaczników niż Gamespot ;) Jakoś kolesie idealnie pokrywają się z moimi ocenami więc czekam na recke od nich.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demko (i to kilka razy) i gra jak najbardziej mnie przekonuje ;). Szkoda że w demku zabrakło walki na miecze świetlne ale korzystanie z mocy to po prostu kozak. Nie wiem jak u was ale zauważyłem w demku w kilku miejscach ciemne plamy na podłodze. Te plamy to (zapewne) cienie jakichś skrzyń które powinny tam stać ale ich nie ma (albo stały ale zostały przesunięte). Chyba w 2 miejscach tak mam. Poza tym spoko, graficznie też daje radę ;).

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to sterowanie padem w tej grze przychodzi mi dość trudno. Konkretnie to chodzi o zapanowanie nad mocą. No cóż muszę przestać tyle myśleć to może nad nią zapanuję ;) W inne gry mi się gra o wiele łatwiej padem, więc to nie coś z moją koordynacją ruchową. Ogólnie sterowanie w grze jest średnie, ale to może też kwestia przyzwyczajenia. Ale za to gameplay i fizyka coś znakomitego. Grafika jak na możliwości X360 jest po prostu dobra, ale mogłaby być jeszcze lepsza. Bug z cieniami to IMO szczegół i nie rzuca się tak w oczy. Szczerze to zanim o tym nie przeczytałem i nie włączyłem konsoli by sprawdzić, nawet na to nie zwróciłem uwagi.

 

P.S Na Alledrogo idą po 175 zł, więc chyba warto i sobie zamówię.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O płynnym frame rate zapomniałeś :lol2:

Akurat na plynnosc nie mozna narzekac przy tej jakosci grafiki :) Swoja droga to Pure to jedyne miejsce w sieci jakie widze , gdzie prawie wszyscy kochaja TFU. A K+M byloby lepsze bo wtedy gra bardziej przypominalaby JA , zamiast DMC: Star Wars Edition.

 

BTW co sie stalo z cena w Wirtusiu ?

http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/315053

Przeciez jeszcze z tydzien-dwa temu byla normalna a teraz 240 zeta :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy recke na GS, ocena: 7.5 :( Czyzby faktycznie cos bylo nie halo?

 

http://www.gamespot.com/xbox360/action/sta...007/review.html

 

edit.

 

Obejrzalem i przeczytalem ta recke i kurcze najbardziej narzekaja na to sterowanie. Nie wiem, moze w pelnej wersji wyjdzie to bardziej na wierzch, ale latanie w demku nie przysparzalo mi jakos klopotow. Jednak cieszy mnie, ze fabula miazdzy i design leveli jest dopracowany. Bedzie klimat, a ze czasem jakas frustracja z powodu replaya...coz, shit happens ;) Troche szkoda, bo to w sumie taki detal, ktory jednak mozna bylo dopracowac, a tak zawsze zostanie jakis tam niesmak. No i skrocil sie troche czas, bedzie jednak blizej 9-10 niz 12. BTW: GS dal wersji na Wii....6.0 <_< I pomyslec, ze dla tego tytulu chcialem kupic ta konsolke :D

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze kupie, zamowiona od dawna. Po prostu mialem nadzieje na wyzsza ocene, tak mniej wiecej o oczko w gore. Jak dla mnie to moze byc dokladnie tak jak w demie, jesli bedzie to znaczy ze nie bede zawiedziony. Poza tym licze, ze dobra fabula i klimat + duzy ekran i 5.1 pozwola odpowiednio zatrzec minusy gry jakiekolwiek by nie byly ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też leję na recenzje i kupuję. Taki AC miał co najwyżej średnie noty, a dla mnie był jednym z lepszych TPP na tej generacji konsol/pc. Przy STFU ;) też mam zamiar się świetnie bawić.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem tego tematu spoooro czasu.

Sądziłem, że brak PC na początku to pomyłka lub ew. niedomówienia ale kurcze najprawdopodobniej jej nie ma na tą platformę ?

Umieram z rozpaczy bo jest to jedna z 3 gier na świecie na które czekałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem tego tematu spoooro czasu.

Sądziłem, że brak PC na początku to pomyłka lub ew. niedomówienia ale kurcze najprawdopodobniej jej nie ma na tą platformę ?

Umieram z rozpaczy bo jest to jedna z 3 gier na świecie na które czekałem.

550 zeta za ulge w cierpieniach to chyba nie az tak duzo ;)

 

edit.

 

http://www.gamespot.com/news/6198125.html?...adlines;title;1 Najlepiej sprzedajaca sie gra Lucasarts i Star Wars EVER ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem u kumpla i powiem, że dla mnie gra rzundzi ;] Nie rozumiem tych ocen i rozumieć nie będe, jedyne do czego się przyczepiłem, to drastyczne framedropy podczas większego rozp!zdu (szczególnie podczas pierwszego lvlelu gdy gramy viadrem). U idiotów będzie w piątek, więc od razu ją nabędę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę parę słów powiedzieć o grze, gdyż mam za sobą conajmniej połowę. Na początku nie wydawała mi się zwykłym średniakiem, ale im dalej jestem tym bardziej mi się podoba. Czuję się jak bym oglądał następną trylogię star wars :) Jeśli chodzi o rozgrywkę to trochę taki devil may cry z mieczem świetlnym. Zdobywamy kolejne lvl, za punkty ktore przy tym dostajemy kupujemy nowe zdolności i ataki. Wyżej wymienione zostały problemy ze sterowaniem, rzeczywiście jest jakieś takie nie intuicyjne, na początku rzeczywiście sprawiało mi to problemy, ale po około godzinie można powoli wymiatać :D

Co do poziomu trudności, gram na najwyższym możliwym do wyboru na początku (ostatni zablokowany) i przy większych potyczkach oraz bosach trochę się namęczyłem. Ale prawie każdy przeciwnik ma jakieś słabe punkty, kwestia kilku/kilkunastu :) śmierci zanim je odkryjemy.

 

Na chwilę obecną wystawiłbym 9/10 (sterowanie nie jest dla mnie aż takim problemem, żeby obniżać ocenę o 2 oczka ;) ), mimo że jakimś ogromnym fanem sw nie jestem, to filmy oglądałem z przyjemnością. Co do mojej oceny to może się zmienić po ukończeniu całego tytułu.

Edytowane przez yanek1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta kopia raziela aż dziwne, że nikt o tym nie wspomniał. nawet animacja jest zerżnięta :( widać to szczególnie przy skakaniu. samą grę mogę skwitować w kilku słowach. średniak który sprzedaje się dzięki marce. minusy takie jak brak przecinania przeciwników na pół czy też zamierzony freez przy uderzeniu są naprawdę denerwujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak przecinania przeciwników na pół czy też zamierzony freez przy uderzeniu są naprawdę denerwujące.

A przepraszam, R2 tak szybko jest przecinany mieczem, ze czasami nawet kopulka zostaje nie zrzucona ;) A tak serio to juz wczesniej o tym wspominalismy: taka to juz specyfika SW, ze krwi tam nie ma, a przecinanie bez flakow i juchy jakos mi sie tym bardziej nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...