Skocz do zawartości
Gość gladiac

Star Wars: The Force Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

chyba nie grałeś w Jedi Knight II. po co dali do dyspozycji miecz świetlny jak nie można posiekać przeciwnika na kawałki jednym uderzeniem.

dla mnie jest to trochę śmieszne, że do zabicia zwykłego żołnierza trzeba się ostro namachać. słaba 7 nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamierzony freez przy uderzeniu są naprawdę denerwujące.

Matko, jakie to jest wkufiające -_- W demku tak bardzo nie zwracałem na to uwagi, ale te "ściny" na każdym kroku są po prostu idiotyczne. Po za tym postacie w filmikach wyglądają po prostu biednie - jakoś dziwnie rozciągnięte, kojarzą mi się z nowymi clone warsami :|

I mam wrażenie, że miecze są jakieś nieproporcjonalne, bo niektórzy trzymają rękojeść jak miotłę :lol2:

Framerate rzeczywiście spada, ale nie jest to dokuczliwe.

 

A misja Vaderem roxuje rulezem! B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mimiki w filmikach to jest to troche dziwne, bo raz wygladaja naprawde super i do niczego sie przyczepic nie mozna, a czasami wlasnie wygladaja jak jakies "niedorozwoje". Z tymi spadkami to nie wiem, ale do tej pory nie rzucilo mi sie to bardzo w oczy. Wczoraj sobie urzadzilem 4h sesyjke i musze powiedziec, ze klimacik jest i to spory. Im dalej w las tym lepiej. Do tej pory jedyny jako taki minus to walki z bossami, sa strasznie nierowne i jakies takie chaotyczne, bez ladu i skladu. Natomiast nie rozumiem czemu wszystkie recenzje czepiaja sie sterowania, nie jest moze idealne, ale absolutnie nie psuje zabawy z gry. Aaa no i loadingi menu, co jak co, ale tego mogloby nie byc. Bardzo fajny jest tez design poziomow, niby wraz z postepem w grze to mialo sie pogarszac, ale IMO kazda plansza jest oryginalna, nie widac wtornosci, ciekawie zaplanowana. Grafa i muza jak dla mnie super, naprawde czuc jakby sie ogladalo film. Na chwile obecna daje mocne 8/10, nie jestem jeszcze w polowie, ale mysle, ze conajmniej taka ocena zostanie. Oby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Force Unleashed na jasnej stronie zaliczone. Gierka zdecydowanie na plus i IMO oceny na poziomie 7.0 sa dla tego tytulu krzywdzace, spokojnie daje 8,5 czyli tak jak wiekszosc graczy na serwisach. Bez kitu nie rozumiem czemu recenzenci tak ja zjechali w artykulach. To co najbardziej miazdzy w tym tytule to klimat i fabula, po prostu cos niesamowitego. Pare momentow jest bardzo zaskakujacych, a dla osob troche glebiej siedzacych w tematyce gwiezdno-wojennej mysle, ze kilka elementow z okresu miedzy 3 i 4 epizodem bedzie bardzo interesujacym kaskiem, ktory wyjasni to i owo. Myslalem nad tym i nie liczac KOTORa (i to tylko tego pierwszego) to jest to chyba najlepsza historia od czasu Jedi Knight, a gry tak bardzo "dotykajacej" wydarzen z filmow to chyba jeszcze nie bylo. Minusy? Po przejsciu moge powiedziec, ze jesli chodzi o walki z bossami to faktycznie jest kilka naprawde frustrujacych momentow, ale to kazdy zainteresowany bedzie musial sam sprawdzic. Poza tym dlugosc gry. Za krotka, przydaloby sie jeszcze ze 2-3 levele czyli tak ze 20-25% dluzej. Wtedy byloby w sam raz. Tak czy inaczej jest to zdecydowanie warty polecenia tytul, a dla fanow SW jest to bez dyskusyjnie must-have ze wzgledu na klimat i fabule.

 

BTW. Od razu zaczalem przechodzic gierke po raz drugi, tym razem dla achievmentow i zakonczenia na ciemnej stronie. Teraz dopiero, jak nasz Jedi jest dopakowany, zaczyna sie prawdziwa RZEZ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn, że zaczynając ponownie grę, zostają nam wszystkie wykupione umiejętności?

 

Do tej pory najbardziej podobał mi się prolog z Vaderem i boss Kazdan Paratus. Zresztą wszystko trzyma poziom, a że jestem świeżo po przypomnieniu sobie całej sagi, to już w ogóle człowieka wessało.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn, że zaczynając ponownie grę, zostają nam wszystkie wykupione umiejętności?

 

Do tej pory najbardziej podobał mi się prolog z Vaderem i boss Kazdan Paratus. Zresztą wszystko trzyma poziom, a że jestem świeżo po przypomnieniu sobie całej sagi, to już w ogóle człowieka wessało.

Tak, mamy juz typka ze wszystkim praktycznie. Ewentualnie zostaje pare "mocy" do wzmocnienia, ale poza tym (miecz, kostiumy, combosy itd.) juz sa. Fajny jest motyw z holocronami, grajac od nowa nie trzeba szukac znowu wszystkich tylko tych, ktorych nie udalo sie znalesc za pierwszym razem. A co do mistrzow Jedi z ktorymi sie walczy to...jeszcze nie wiesz co (kto) cie czeka ;) Powiem tak: w jednym momencie az mnie zatkalo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i u mnie też końcowe napisy już obejrzane. Jak dla mnie 8/10 zabawa mocą i klimat muza fun wszysko na plus. Na minus za krótko, na planecie z grzybami jak dla mnie koszmarna grafika, bosowie za schematyczni do pokonania. Szkoda, że nie doproacowali tego jeszcze troszkę. W każdym razie czekam na FU 2 :lol2: .

 

Ps

Po skonćzniu można zacząc świeżkiem albo napakowanym jak kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielkich trudach ze znalezieniem TFU w końcu ją dorwałem i co muszę powiedzieć ? Ta gra to MIAZGA.

Ja jako wielki fan GW doszedłem do Kazdan Paratusa nawet bez mrugnięcia :D .

 

Nie wiem dlaczego w necie są tak krzywdzące oceny dla tej gry, jak dla mnie - 9 z małym minusikiem bo jest kilka bugów i szkoda, że nie można przecinać przeciwników na pół :rolleyes: .

 

 

Prolog z Vaderem niszczy ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe widze, ze coraz wiecej zwolennikow "the Force". Co do Vadera to mimo, ze uwielbiam ta postac to prolog jakos wcale mocno mi do gustu nie przypadl, dziwnie na samym poczatku gry jechac walcem po bezbronnych wookiech :D Druga sprawa: czy ktos wie jak wlaczyc Prolog po przejsciu gry? W wyborze misji moge wybrac wszystkie, ale tylko te, ktore robilem jako Apprentice. Albo ja czegos nie widze albo sie nie da. BTW. Wczoraj stwierdzilem, ze chyba przeginam pale z graniem: w niedziele z powodu TFU poszedlem spac o 3:30, 3 godziny snu i do roboty. Wczoraj o 23:30 "A, pykne sobie pare minut" po czym zlapalem sie na tym, ze oczy zamkniete i półsen, ale...palce dalej ruszaja postacia!! :lol2: Wylaczylem od razu i w kime ;)

 

edit.

ZOMG http://kotaku.com/5056648/new-campaign-cha...force-unleashed :D :D :D

 

Chyba jednak sie wstrzymam z przechodzeniem gierki na wyzszym poziomie i poczekam na nowe skiny no i levele :D

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

edit.

ZOMG http://kotaku.com/5056648/new-campaign-cha...force-unleashed :D :D :D

 

Chyba jednak sie wstrzymam z przechodzeniem gierki na wyzszym poziomie i poczekam na nowe skiny no i levele :D

no to pieknie-koncze jeszcze 2 RPG'i i atakuje nowe SW,moze do tego czasu ukaze sie dodatek :)

 

edit:!

 

ps3site

Luke Skywalker jako DLC

 

 

Wszyscy posiadacze Star Wars: The Force Unleashed mogą spodziewać się dodatków do gry. LucasArts zapowiedziało, że jeszcze jesienią The Force Unleashed doczeka się dwóch płatnych DLC.

Pierwszym z nich będzie dodatkowa misja, gdzie odwiedzimy Jedi Temple na planecie Coruscant. Drugi dodatek będzie oferował nowe postacie, którymi będziemy mogli ukończyć grę. Luke Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Ki-Adi-Mundi i Kit Fisto, fanom Gwiezdnych Wojen chyba nie trzeba przybliżać charakterystyki tych postaci ; )

 

Dodatki prawdopodobnie będą płatne, ale obecnie nie ustalono dokładnej ceny. Poniżej dwa screeny, Luke Skywalker i Kit Fisto.

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej za mało!!! 2 dni i koniec? nie wiem czy nawet 8h grania było! ale konkretnie się bawiłem. 8/10, nie więcej, za bugi i długość.

Heh wszedzie czytam o bugach - podczas calej gry nie natknalem sie na ani jednego ;). Ale faktem jest, za krotko. Pozostaje czekac na DLC.

 

@leborg

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Czy chodzi Ci o to? UWAGA:SPOILER!! "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyśliłem się, że chodziło o ten motyw z Proxim.

Z takich ciekawszych rzeczy, to bardzo mi się podobały pozostałości po wojnie klonów na "grzybowej" planecie - klimacik cieknie z ekranu ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mamy juz typka ze wszystkim praktycznie. Ewentualnie zostaje pare "mocy" do wzmocnienia, ale poza tym (miecz, kostiumy, combosy itd.) juz sa. Fajny jest motyw z holocronami, grajac od nowa nie trzeba szukac znowu wszystkich tylko tych, ktorych nie udalo sie znalesc za pierwszym razem. A co do mistrzow Jedi z ktorymi sie walczy to...jeszcze nie wiesz co (kto) cie czeka ;) Powiem tak: w jednym momencie az mnie zatkalo :D

fuck, dałem new game na ostatnim poziomie trudności i zrobiłem save na poprzednim myśląc, że dostaniemy przypakowanego star killera, a tu klops. Włączyl się prolog z vaderem a po nim aprentice nie ma żadnych skilli z wcześniej zdobytych.

 

edit: nawet trening room mi się skasował!!! :evil: :evil: :evil:

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuck, dałem new game na ostatnim poziomie trudności i zrobiłem save na poprzednim myśląc, że dostaniemy przypakowanego star killera, a tu klops. Włączyl się prolog z vaderem a po nim aprentice nie ma żadnych skilli z wcześniej zdobytych.

 

edit: nawet trening room mi się skasował!!! :evil: :evil: :evil:

Ooojjj, nieprzyjemna sprawa. Ja powoli koncze drugi raz na Sith Lordzie, 3 raz juz mi sie chyba nie bedzie chcialo. Tylko te achievy za masterowanie mocy: 500 killsow za pomoca Lightning Shield? Jeszcze sama blyskawica czy repulsem rozumiem, ale to? I potwierdzam: najwiekszy pain in the ass w tej grze to Kazdan Paratus, ile sie wczoraj na niego nabluzgalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przeszedłem grę już 3 razy: 1xStith Lord(Emperor) i 2xSith Master (Emperor, Darth Vader). Gierka nie jest trudna i przyjemna w rozgrywce.

maSTHa212 Kazdan Paratus to pikuś pada za pierwszym razem :lol2: , większe problemy miałem już z Rancor'em :razz: o Vader'ze nie wspominając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja włączyłem Force na PSP i tam jest tryb duel z Lukiem Obim i jeszcze z innymi gdzie można sobie ciekawie "duelować" - Czemu tego nie dali na X'a ? Bóg raczy wiedzieć.

Czymś musieli przyciągnąć.

Z tego co słyszałem, to na psp dodali jeszcze jakieś poziomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym końcu :P .

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "zakończenie"
Gdy pokonasz Vadera to możesz go dobić (Przechodzisz grę po ciemnej stronie mocy), lub zabić imperatora(Przechodzisz grę po jasnej stronie mocy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to gierka na jeden raz.

Od 2 tygodni próbuję zaliczyć ją drugi raz (wiadomo, osiągnięcia :P), ale jest po prostu nudno... Szkoda, że cały czas idziemy po sznurku, a wyboru dokonujemy na koniec ;/ Jakieś zróżnicowanie by się przydało.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym końcu :P .

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "zakończenie"
Gdy pokonasz Vadera to możesz go dobić (Przechodzisz grę po ciemnej stronie mocy), lub zabić imperatora(Przechodzisz grę po jasnej stronie mocy)
buu u mnie nie bylo wyboru i mnie przerobili na cos sithopodobnego <_< jezeli powinien byc w walce to n/c... kto mysli o tak przyziemnych sprawach podczas napieprzania w wiadro ;d tym bardziej na ostatnich milimetrach paska zycia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wyraźna przerwa w walce, kiedy Vader spada na prawo.. wtedy możesz iść w lewo do Imperatora albo w prawo dobić Vadera.

nvm, i tak bym pewnie wybral dobicie wiadera xD bylem za bardzo wk**ny n'tym podejsciem do tego judasza zeby go pozniej nie dobic xD ... ale mozliwosc wyboru jakos mi umknela ;) Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie skończylem grę w wersji na PSP i kicha totalna. Nie wiem jak na PC i konsole (na Xboxa będę miał okazje przetestować niedługo), ale jeśli jest podobnie to jakaś porażka. Raz, że fabuła to nic specjalnego... a dwa nieścisłości w gameplayu. Najśmieszniejsze to są walki z bossami... nasz bohater walczy, walczy pół godziny, aż na sam koniec nagle podnosi robota i miażdży go siłą mocy... nie można było tak od razu, tylko walczyć wcześniej kilka minut?

 

Dodatkowo podnoszenie i rzucanie przedmiotów na PSP ma miejsce, ale jest to kompletnie nieprzydatny dodatek, tak samo jak połowa "mocy", a całą grę przechodzi się standardowymi ciosami w kilka marnych godzin.

 

Mam nadzieję, że xboxowa wersja, która niebawem dostane będzie znacznie lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...