Skocz do zawartości
Hendel

TTC-D5TB(3) + Soltek sl-75 kav = porażka

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec naczytalem sie pozytywnych opini o tym wentylu, zamowilem , dzisiaj przyszedl.Otwieram paczuszke , wszystko ok. I zaczyna sie montaz, (cosik ciezko ) i nagle patrze ze na drodze stoi piepszony kondesatorek :( , no nic mysle sobie, wzielem papier scierny i piluje, piluje tak przez 2godz prawie, montuje i dalej zawadza. Nie wiem moze musze kupic inny papier (120 to mozna do usranej smierci szlifowac), ale kij, ma ktos ta plyte i takie problemy, moze szlifierka to zalatwic?? Nie wiem jak jest w soltekach drv, ale do tego modelu to niepolecam tego wentylu.Na przyszlosc dobrze paczcie czy sie wentyl zmiesci, bo pozniej klopot tak jak u mnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze na starym forum ludzie o tym pisali i wyszlo ze sa 3 wyjscia:

- zeszlifowanie kawalka radiatora - najlepiej kup taki kamien szlifierski do wiertarki, wtedy pujdzie blyskawicznie 8)

- odgiac ten kondensator

- przelutowac go na 2 srone plyty glownej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, juz mi sie udalo zalozyc, jeszcze troche musialem popilowac, temp. na samym poczatku to 32C, obecnie 44C ( w obudowie mam 36!!-przy procku) a przy obciazeniu dochodzi do 47. Trzeba jakiegos wentyla zamontowac zeby zbic ta temp. w srodku i zaczne sie bawic w @

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cichy............

i faktycznie jest bardzo cichy. Ciekaw jestem tylko ile wentylator pozyje? TITANy dawno temu mialy naj bardziej h....owe wetylatory. Mam nadzieje, ze ten jest lepszy. Jak padnie do Zakupie sobie jakiegos PAPSTA albo PANAFLO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przecie wiem jak ten titan dziala (po sprzedazy wc taki wlasnie mnie wqrza swoim halasem) , wez pod uwage, ze mam otwarta obudowe desktop (wlasnej konstrookcji) i mam ja ok. 60 cm od glowy.

czasem mam go dosyc (tego titana) , ale z droogiej strony jest on wydajny i tani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, czy on jest taki bardzo cichy .............. raczej bym sie spieral (oczywisice zalezy dla kogo) w porownaniu do mojego starego wentyla, to jest taki sam albo nawet ciut glosniejszy (mimo iz mam wyciszona obudowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 25 zeta w sklepie elektronicznym w Krakowie przy alech na przeciwko kina "KIJÓW"  :D

czyli Warszawa to jednak wiocha (tu tylko nowe za min. 80zl - chyba ze slabo szukalem) - bo juz od kilku osob slyszlem ze Krakowie mozna te cudenka prawie darmo dostac, a czy przynajmnie nowe ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem ale zakładając na ta płyte spire 5E34B3-HH i wziołem pilnik do metalu i jazda zeszlifowałem, najdziwniejsze, że jak 2 tyg. później w innym sklepie zamawiałem dla kolesia komp z ta płyta zaproponowali mi ten sam spire i nawet nie wiedzieli że trzeba go bedzie spiłować :wink: na siłe zakładali?? on na sile ze spire się zmiesci ale wygoina tak ten kondensator ze dlugo by nie pociągnol..

 

Weź pilnik do metalu i tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 25 zeta w sklepie elektronicznym w Krakowie przy alech na przeciwko kina "KIJÓW"  :D

czyli Warszawa to jednak wiocha (tu tylko nowe za min. 80zl - chyba ze slabo szukalem) - bo juz od kilku osob slyszlem ze Krakowie mozna te cudenka prawie darmo dostac, a czy przynajmnie nowe ???
Pewno, że nóweczki... Innych nie kupuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

czyli Warszawa to jednak wiocha (tu tylko nowe za min. 80zl - chyba ze slabo szukalem) - bo juz od kilku osob slyszlem ze Krakowie mozna te cudenka prawie darmo dostac, a czy przynajmnie nowe ???

Pewno, że nóweczki... Innych nie kupuję...
przeprowadzam sie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

czyli Warszawa to jednak wiocha (tu tylko nowe za min. 80zl - chyba ze slabo szukalem) - bo juz od kilku osob slyszlem ze Krakowie mozna te cudenka prawie darmo dostac, a czy przynajmnie nowe ???

Pewno, że nóweczki... Innych nie kupuję...
przeprowadzam sie :lol:

Zapraszam!!! Poszukać Ci jakieś chaty? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam!!! Poszukać Ci jakieś chaty?  :)

najpierw musze skonczyc studia :x - bo bylo by troche kiepsko dojezdzac z Krakowa do Warszawy :lol:

a potem kto wie - meczy mnie juz stolica 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...