Skocz do zawartości
sbchp250

18 Wheels Of Steel Haulin

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Myszką się można rozglądać :)

:mur: :mur:

 

Można !! Jest program specjalny do tego coś chyba Mause Pad albo coś tego pokroju. Można wtedy sterować myszką bez problemu. Nie próbowałem więc nie pytajcie jak to działa :) Ale działa ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mini-recka w moim wydaniu: :P

 

- momentami fizyka, np. kolizje z powietrzem...

- seria 18 WoS to dla mnie jedno i to samo - Valusoft wprowadza drobne poprawki i sprzedaje je jako osobne tytuly <_<

- nie dosc, ze atak klonow w polityce, to jeszcze tutaj... wszyscy kierowcy ciagnikow wygladaja tak samo...

 

+ fajne zegary w kabinie :)

+ fajnie sie noca jezdzi

+ nareszcie po ulicach jezdza trucki z naczepami!

+ recznie sterowane kierunkowskazy

+ mozna sie swobodnie rozgladac myszka po kabinie :P - fajny bajer

 

Podsumowujac... IMO KotR rlz, PttM na drugim miejscu i 18 WoS na trzecim za klimat.

Z naczepa nie jezdzilem, a Convoy stwarza problemy przy starcie, wiec nie mam z czym porownywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że jak włączysz kierunkowskaz to Ci co jadą na pasie obok się nagle zatrzymują i można glanc zmienić pas :)

Przyjemna gierka, ale nie na dłuższy czas. Mogli by dzwięki bardziej dopracować, bo to co jest teraz to takie dziwne pierdzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jvt co masz na myśli z tymi ręcznie sterowanymi kierunkowskazami ??

Jara mnie po prostu to, ze kierunki sie przelacza recznie - przyciskami na klawierze, :) a nie robi tego za nas automat, albo, ze w ogole ich nie ma. Dokladnie tak jak mowi jacoleq. Nie wiem, jak sprawa uzywania kierunkow ma sie do policji - wlepiaja mandaty za to? :D Niestety skonczyl mi sie trial i nie mam jak dalej testowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jara mnie po prostu to, ze kierunki sie przelacza recznie - przyciskami na klawierze, :) a nie robi tego za nas automat, albo, ze w ogole ich nie ma. Dokladnie tak jak mowi jacoleq. Nie wiem, jak sprawa uzywania kierunkow ma sie do policji - wlepiaja mandaty za to? :D Niestety skonczyl mi sie trial i nie mam jak dalej testowac.

hehe mnie też to jarało zawsze jak samemu włączałem kierunki :D ale ta opcja była już w poprzednich częściach gry, z tym że one były nie potrzebne bo i tak nikt ci nie zjeżdżał nie wiem jak jest teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka podobna do pozostalych czesci, troche poprawek, pare rzeczy rozwiazanych gorzej niż w poprzednich. Grafika ladna, fajny klimacik, zmiany pogody, ale cala reszta to niestety minusy.

 

-kierowcow trzeba szukac w hotelach i miec szczescie

-sterowanie klawiatura jest nieprzyjemne (powinna byc w koncu mozliwosc kierowania mysza)

-kiepskie dzwieki silnikow

-policja chyba ma wszedzie swoich ludzi bo wiedza, że 10 minut temu przejechałes czerwone swiatło

-gdy uczestnicy ruchu drogowego spowoduja wypadek w jakichs miejscach gdzie trudno ich ominac czy wycofac sie, sami musimy dzwonic i placic za pomoc, albo przepchnac ich i uszkodzic samochód czy ładunek i narazic sie policji, inaczej beda tam stali na awaryjnych w nieskonczonosc

-uczestnicy ruchu hamują i przyspieszają bez powodu i trabia na nas gdy stoimy na czerwonym swietle

-ograniczenia prędkości do 45mph na autostradach w pobliżu miast

-brak dobrej kamery pokazującej tył naczepy (potrzebna przy odstawianiu ładunku szczególnie gdy ciegniemy dwie naczepy (double))

-wiele zjazdów na wagi+hotel gdzie musimy wybrać na które zjedziemy bo aby dostać się na to drugie musimy jechać pod prąd (proponuje od razu zakupić AVC - automatic weight check)

-strasznie zamotany notebook, nie możemy wpływać na to jaki ładunek wozi pracujący dla nas kierowca co przy tak roznych cenach za poszczegolne towary jest uciazliwe

-w lustekach nic nie widać (trzba sobie właczyć takie wirtualne lusterka)

-predkosciomierz jest zawsze do 120 obojetnie czy mamy mph czy kph

itp

 

Pytanie odemnie, co daje zakup naczepy na wlasność? Dostajemy wiecej kasy za przewozy czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-kiepskie dzwieki silnikow

oo tak, tu się zgodzę

 

-gdy uczestnicy ruchu drogowego spowoduja wypadek w jakichs miejscach gdzie trudno ich ominac czy wycofac sie, sami musimy dzwonic i placic za pomoc, albo przepchnac ich i uszkodzic samochód czy ładunek i narazic sie policji, inaczej beda tam stali na awaryjnych w nieskonczonosc

wystarczy zapisać i wczytać to co się zapisało :)

 

-ograniczenia prędkości do 45mph na autostradach w pobliżu miast

nie wszędzie, często jest również 65mph

 

-w lustekach nic nie widać (trzba sobie właczyć takie wirtualne lusterka)

to jest fatalne :/ Na moim sprzęcie jak włącze lusterka to nie ma co wogóle mówić o płynności gry :(

 

hehe mnie też to jarało zawsze jak samemu włączałem kierunki ale ta opcja była już w poprzednich częściach gry, z tym że one były nie potrzebne bo i tak nikt ci nie zjeżdżał nie wiem jak jest teraz.

pisałem już, jak włączyszs to ten co jedzie na pasie obok się nagle zatrzymuje. Z jednej strony fajne a z drugiej dziwne, bo zatrzymuje się w miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy zapisać i wczytać to co się zapisało :)

No dobra, ale czy to jest realistyczne? To troche tak jak granie na kodach :/, psuje zabawe.

 

nie wszędzie, często jest również 65mph

Chyba się nie zrozumieliśmy, wiem że sa również znaki z ograniczeniem do 65mph, natomiast głupotą jest ograniczanie prędkości do 45mph na drodze nie prowadzącej przez teren zabudowany, pomimo iż nie zjeżdzamy z drogi szybkiego ruchu to i tak musimy sie wlec jakbyśmy jechali miastem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem że nie realistyczne, ale lepsze to niż niszczenie trucka :D

Szkoda, że takie bugi są, małe ale zawsze, trochę to wkurza, zwłaszcza to ich hamowanie bez powodu.

Fajne to z powietrzem w hamulcach, jechałem dosyć małym wozem z ciężką naczepą i hamowanie z góry trochę mi zajęło, a potem nie mogłem ruszyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nawet ok, pojezdzilem troche i mi sie podoba, graficzka mila dla oka, sama rozgrywka ---> tyle ze dzwiek mi pierdzi gdy sie biegi przelacza :/.

 

Hej !>

Ja gram w tą grę, gram uzywająć kierownicy Logitech-a , biegi samoistnie skaczą mi do największego czyli np. 8H wtedy nie da sie jechać. Co mam zrobić zeby tak sie nie działo. Chwile mozna pogra bo jest normalnie a za chwile sie to samo przerzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz skopane ustawienia. Też mi się tak działo, bawiłem sie i naprawiłem. Tylko nie pamietam już z racji czasu. Sprawdź ustawienia osi x,y,z i czy nie masz biegow przyporzadkowanych pod jedna z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam Pytanie bo też mam tą grę wipsałem kody na kase kupiłem 3 ciągniki ale nie wiem jak się przesiąść z tego co na samym początku sie gra do tego którego kupiłem./ Pisze mi w notatniku że stoi w mieście New York bo tam zaczynałem grę, w garażu jak byłem to nie było na liście żadnej ciężarówki a na parkingu też niczego nie było :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz w notatnik i przetransportuj je sobie do miasta w ktorym jestes. Wjedz na parking, wejdz w swoje ciezarowki przez notatnik i wybierz zmien ciezarowke czycos takiego. Popatrz a znajdziesz na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam małe pyatńko co do gry:) Jak w chodze do hotelu to na dole mam jakiegoś nowego pracownika co moge przyjąć i go przyjolem ale jak mu zadań jakieś nzadanie np. żeby pojechał gdzieś z towarem.Prosze o jakieś wskazuwki.Z góry dzienkuje:) :) :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gdy włączam gre akceptuje ustawienia grafiki i pojawia mi sie taki komunikat:

 

System operacyjny nie utworzył okna, w którym można wyświetlić grafikę. Sprawdź informacje dotyczące rozwiązywaniu problemów ze sprzętem znajdujące sie w instrukcji.

 

Co robić! pomocy. Jakby co to moje gg: 6613196 :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...