Skocz do zawartości
PelzaK

Budżet Domowy

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

chciałem zapytać czy ktoś z was używa jakiegoś programu do wspomagania i zarządzania budżetem domowym. Znalazłem na necie parę opcji ale każda była płatna, lub jeśli już darmowa to jakiś niewypał. większość programów ma niepotrzebne mi funkcje typu kredyty i takie tam...

 

Chodzi o to aby program umożliwiał wprowadzenie np opłat stałych (okresowych), aby powiadamiał do kiedy i ile trzeba zapłacić, wyświetlał to na jakichś przejrzystych diagramach, wykresach, żeby miał sheduler w którym było by to wszystko jakoś ładnie prezentowane. Możliwość wpisywania dziennych wydatków też by się przydała (np zakupy etc).

 

za ewentualne wskazówki dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem że mam do czynienia z inteligentnymi ludźmi... :wink:

 

na ogół nie potrzebuję planowania wydatków bo moja wyobraźnia absolutna sie o to troszczy tak że zawsze mam pieniądze... ale rzecz w tym, że teraz musze myśleć za 2 osoby, a do tego rozliczać się za kilka opłat w różnych terminach i z różnymi okresami płatności i do tego nie bezpośrednio do odbiorców tylko przez osobę pośredniczącą... więc chciałem mieć jakieś narzędzie, które by pamiętało o tych sprawach za mnie... proste?

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że można w excelu... ostatecznie też tak zrobię.. ale wiadomo.. trzeba zrobić szablon... itd.. no i oddzielnie terminarz... to mogę sobie równie dobrze w telefonie zarządzić... ale nie o to chodzi

 

co do programików.. dzięki.. już sprawdzam, choć jeden z nich wymaga javy - czego nie lubię :), a nt drugiego czytałem złe opinie... no ale sprawdzim...

 

edit:

 

no wiec ten javowy... wymaga jakiejś rejestracji - głupota... a ten interesik jest bardzo nieergonomiczny i raczej nie posiada funkcji które ja bym chciał mieć :). Zbyt powiązany jest z kontami bankowymi... a mi potrzebny bardziej schelduler, niż jakiś program zarządzania kontami bankowymi.. hm no trudno...

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy program jaki widziałem to Budżet Domowy. Pobierzesz go za darmo ze strony http://www.fineco.pl/budzet_domowy.php . Zawiera większość potrzebnych rzeczy i żadnych zbędnych bzdur o których piszesz :)))

jak przedłużycie promocję o 2 tygodnie to zobaczymy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...