Skocz do zawartości
delwin

X 1950 Już W Ofercie

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd takie info że będzie na AGP ?

Info o tym bylo juz ze 3 tygodnie temu bodajze. Na razie chyba jedynymi producentami X1950Pro na AGP beda GeCube i Powercolor.

 

http://www.powercolor.com/global/main_prod...tail.asp?id=137

 

Karty maja sie pojawic na przelomie listopada i grudnia :)

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arche nie jest kontrahentem godnym zaufania. podwyzki cen sa dla niego rzecza normalna a cos takiego jak szacunek dla klienta dla niego nie istnieje. wsrod swoich zasad ma "anulowanie zamowienia w przypadku niezgody kupujacego na NOWA cene towaru".. sorry za OT ale wole przestrzec zeby userzy PPC ostrozniej podchodzili do tego uzytkownika i moze zaoszczedza przez to niepotrzebnych nerwow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep Arche narazie był w porządku. Allegro nie wiem. Ale może to tylko moje doświadczenie. W końcu nie kupowałem tam za często, a mam dwóch takich co dopiero przy 6-7! zakupach u nich oszukiwali, więc tu może być podobnie. Czyli kompletnie im niezależało na utrzymaniu klienta...

Edytowane przez Złodziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No myślę że ok 900 może kosztować na początek. Albo mniej lub więcej. Któż to wie... Powoli tracę cierpliwość. Kiedy wreszcie się pojawi ASUS lub PC. Sorry za OT ale mam pytanie ,czy Radeon x1900GT byłby opłacalnym wyborem ? Znaczy się jak się ma do X1950 PRO pod względem wydajności ? Testy na stronach wypadają różnie..

 

EDIT Luki2 zauważyłeś jak jest z dostępnością w ogóle ? Ta karta jest dodana do oferty a z kupnem jeszcze sobie poczekasz. Cena też pewnie pójdzie w góre.

 

Czy ktoś dzwonił ostatnio do Sirius.pl ? Asusy chyba są dostępne ,ale cena znów podskoczyła - do 795 zł :|

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, które chłodzenie bedzie lepsze (cichsze, wydajniejsze) Accelero z Powercolora czy to z Asus'a :?:

porównanie coolerów na tych dwóch kartach:

http://www.elitebastards.com/cms/index.php...mp;limitstart=7

 

PS. zamówiłem Powercolor'a na Allegro, zobaczymy jak się spisze po przyjściu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie x1950 w sklepach:

Sirius.pl:

ASUS EAX1950Pro ATI Radeon X1950Pro 256DDR3 256bit PCI-E TV/2xDVI napisali mi że za 765zł

na stronce natomiast mają: PowerColor ATI Radeon X1950Pro Extreme 256DDR3 za 840zł

 

Wczoraj też zaczołem porównywać x1900gt Vs x1950Pro i Pro jest wg testów lepsze (http://pclab.pl/art22755-6.html)

 

Asus-ów podobno nie ma aktualnie u dystrybutorów :(

 

Zna ktoś taką kartę i firme która ją robi: Club3D C3D X1950PRO PCI-E 256/256 VIVO HDCP - za 750 zł (z 4speed.pl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

pfff dobrze że nie czekałem na x195pro :P bym się do świąt nie doczekał :mur: jak zwykle problemy z dostępnością ATi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka Asusów, to mogę polecić Komsad - zamówiłem tam właśnie X1950 Pro Asusa za 720 zł (więcej o 20 zł bo to wersja CrossFire - znaczy się 2 "łączniki" do CF chyba dodają). Dziś do nich dotarły, ale nie wiem czy coś jeszcze zostało - spytać warto. I obsługa jak na razie bardzo sprawna.

 

Pozdrawiam,

Adam Duży

 

PS. Jakby ktoś był zainteresowany, to mam 1 więcej :) Chyba mnie nikt nie utłucze za to, zarobić nie chce :)

Edytowane przez AdamDuży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT1]

Odnośnie wątku dotyczącego ARCHE:

Kupiłem u nich PowerColora z chłodzeniem Arctica za pośrednictwem Allegro. Wczoraj zamówiłem dzisiaj otrzymałem -

wg schematu kurier plus pobranie.

Tak więc żadnych problemów z zakupem (nie wiem jak bedzie w przypadku ewentualnej tfu tfu tfu reklamacji).

 

[OT2]

Aha byłem we wtorek Czechach w Trutnovie. MSI 1950Pro (z tego co zrozumiałem po Czesku) nie mieli - ani 256 ani 512 mega. A szkoda bo mysłałem ze zabłysne na forum jakimis testami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano dzwoniłem do Znaku i mówią że tylko właśnie Sapphire mają. Devilek jakby co to ja byłbym chętny ale dopiero po 10 grudnia ,czyli po wypłacie. Wtedy się odezwę z zapytaniem czy dalej masz możliwość załatwienia tych Asusów. To samo tyczy się Ciebie Niemiec ;) D.D nie myśl teraz o reklamacji tylko napisz jak karta się sprawuje... O/C A/C etc.. ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karty bede mial fizycznie jutro w bardzo atrakcyjnej cenie, cos pomiedzy tym szafirem co go podawalem a tym co podal Devilek ;)

 

jak ktos chetny to PM

A czy później (początek grudnia ) będziesz coś jeszcze załatwiał ? Jakby co to ja wezmę na 10000%. Kwestia przelania pieniędzy na konto :)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Też mam problem z wyborem czy 7900Gs Galaxy 1.2 Ns, czy PowerColor X1950PRO.

OC bez porównania dla Galaxego.

 

Ciekaw jestem, czy coś da jakbym kupił Radka. Mam LanParty UT RDX200 CF-DR CrossFire na chipsecie ATI Radeon Xpress 200 CrossFireTM Edition Hm?

 

Zawsze lubiłem zabawę wo OC, ale z drugiej strony osiągi bez oc Radeonka też są ładne.

Chyba kupie PowerColor X1950Pro i coś spróbuje się podkręcić :)

 

X ib i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtańsze X1950 Pro znalazłem tu

 

http://www.znak.pl/index.php?prid=kgPCXX1950ProSap256+VI+bu

A kupowałeś coś u nich?

Ja bym musiał zamówić przesyłke bo we Wro nie mają swojego sklepu - jak u nich z rzetelnością?

 

Mam jeszcze zapytanie do posiadaczy "ASUS x1950Pro CrossFire 256mb" -> czy karta posiada Video In? W opisach sklepów internetowych jest że "TAK", na stronie Asusa zakładka Global że "NIE" - więc jak to jest z tym Video In, Video Out ?

Edytowane przez exPredator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...