Skocz do zawartości
delwin

X 1950 Już W Ofercie

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym nie prownywal x1950pro do x1900XT ta druga lepsza i nie minimalnie bo 15 fps w grze to nie malo a taka roznica w testach jest w benchamrku cos kolo 700pkt ale po grze widac dokladniej ktora karta lepsza ja bym wolal x1900xt ale lepiej poczkeac bo podobno x1950XT ma byc za bagatela 1100zl gdzies na jakims serwisie wyczytalem na dzien dzisiejszy wizialem ta kaerta na allegro kolo spylil cos kolo 2k wiec cholernie drogo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

"lepiej poczekać..." lol ludzie dobijacie mnie swoim tokiem myślenia.... wtedy będzie można na 8600gt czekać, która będzie miała wydajność +/- x1900xt 512mb + dx 10 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbujesz być zabawny? czy coś?

A moze mialem odpowiedziec w inny sposob na glupie i zlosliwe pytanie co??

 

Skoro wiesz w jakim sklepie są te karty w tej cenie i się już pochwaliłeś tym, to powinieneś tez powiedzieć w jakim.

A gdzie jest napisane, ze powinienem? Stwierdzilem tylko fakt, a ze samo dostepnosc jest narazie znikoma to nie podawalem linka.

Chlopie widze, zes podobny do poprzdnika, tylko w inny sposob sie wyrazasz.

 

Tak zachowują się dorośli ludzie. Tym bardziej skoro ktoś o to pyta.

Nie odwracaj kota ogonem, bo co ma do tego doroslosc?? Ja sie zachowalem dorosle tylko co poniektorzy tutaj sa zdolni o glupie info rozszarpac drugiego, ale to juz zachowanie prymitywne.

 

@luki2

W jakim sklepie np ??

Np. TUTAJ, ale dopstenosc zadna, wiec trudno cokolwiek powiedziec.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze mialem odpowiedziec w inny sposob na glupie i zlosliwe pytanie co??

A gdzie jest napisane, ze powinienem? Stwierdzilem tylko fakt, a ze samo dostepnosc jest narazie znikoma to nie podawalem linka.

Chlopie widze, zes podobny do poprzdnika, tylko w inny sposob sie wyrazasz.

Nie odwracaj kota ogonem, bo co ma do tego doroslosc?? Ja sie zachowalem dorosle tylko co poniektorzy tutaj sa zdolni o glupie info rozszarpac drugiego, ale to juz zachowanie prymitywne.

Np. TUTAJ, ale dopstenosc zadna, wiec trudno cokolwiek powiedziec.

Kolego chyba nie zrozumiałeś sensowności pytania. Następnym razem sie lepiej postaraj, a nie zaraz sie obrażasz :?

Edytowane przez master_electronic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie. A czy może ktoś kupował w tym sklepie wymienionym przez dziwacznego przedmówcę ? Czyli http://www.ps.com.pl/ ???

 

Bo na pierwszy rzut oka widzę 2 rzeczy. Po pierwsze niezłe ceny - nie tylko tej karty, ale także innych grafik jak i również pamięci, procesorów i płyt głównych - akurat tego co mnie w chwili obecnej interesuje! A po drugie sklep nie wygląda za uczciwie (np. regulamin, sposób prezentowania dostępności - za 1 dzień albo wcale) :P

 

Jakieś doświadczenia z tym sklepem ???

Edytowane przez Złodziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ci nei odpowiada, to kup za porbaniem, jak maja mozliwosc wysylki kurierem, to otwierasz przy nim

Nie. Nie kupię w ogóle jak mi nieodpowiada. Nie kupię w sklepie, którego nie znam, a który ma w regulaminie zapis (nawet ni wiem czy zgodny z prawem czy nie, ale mniejsza o to), że w razie zwrotu towaru mogą sobie od tak doliczyć opłatę maanipulacyjną dowolnej wielkości...

 

Natomiast gdyby pojawiły się pozytywne opinie od stałych użytkowników, to uznałbym, że ten zapis to tylko szczegół, który niewiele znaczy, bo sklep nie jest tak nieuczciwy na jaki wygląda i chętnie tam coś kupię! Na tym to polega...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm zastanwiałem sie nad 7900GS od Galaxy ale jak cene podbili to mi sie jej odechciało :)

Z ratunkie przyszedl x1950pro :). Niestety 7900GTO polecialo do gory okolo 1100 zł , jak i 1900XT@XTX okolo 1100 zł.

720 zł trzeba przemyslec ta sprawe :) Jednak w grach nadal bedize mnie hamowac ram a nie grafika... :/ a szkoda ladowac kase w DDR1 :/ tym bardziej przy obecnych cenach ramu.

Ciezki orzech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby juz ktos cos napisac jak sie sprawoje ta karcioszka? Bo kupilem panorame i rozdzialka 1440 pokopala mojego 7600gt, czas na cos mocniejszego, a ten radek wyglada calkiem calkiem ;) .

Ja będę miał w poniedziałek(na 99%) tą kartę od ASUS-a. Mógłbym coś napisać ale byś musiał powiedzieć co ciebie interesuje, co chciałbyś wiedzieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...