Skocz do zawartości
Hendel

ANDA - ma ktos taki nr.seryjny proca ????????

Rekomendowane odpowiedzi

Albo looknij na www.overclockers.com i tam w CPU Database masz wyniki podkreconych procków. Poszukaj sobie wedłu serii :lol:

Rekord to 1350 na WC :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ANDA to b.obra seria ja mam taka i wyniki na wc z D850 to 1213MHz. Na AC to 1160. Wiec ty 1,2 powinienes bez wc osiagnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ANDA to b.obra seria ja mam taka i wyniki na wc z D850 to 1213MHz. Na AC to 1160. Wiec ty 1,2 powinienes bez wc osiagnac.

Ja mialem D800 ANDA i krecil sie maxymalnie na 1050 MHz na GlobalWin FOP38. Ech te czasy bez ciszy, teraz musialem wyciszyc kompa bo niedlugo dziecko sie pojawi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ANDA to b.obra seria ja mam taka i wyniki na wc z D850 to 1213MHz. Na AC to 1160. Wiec ty 1,2 powinienes bez wc osiagnac.

Ja mialem D800 ANDA i krecil sie maxymalnie na 1050 MHz na GlobalWin FOP38. Ech te czasy bez ciszy, teraz musialem wyciszyc kompa bo niedlugo dziecko sie pojawi :D

Ej to moje gratulacje :). Chyba cos postawisz tatusku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam taki procek d800 z seri Anda genialnie się kręci na AC i vcore 1,85 śmiga sobie na 114 Fsb 138(mam ecs k7s5a :? ) bo pewnie poszedł by jeszcze wyżej

jak kupie epoxa to testować go bede dalej

 

dobry wybór takiej seri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ANDA to b.obra seria ja mam taka i wyniki na wc z D850 to 1213MHz. Na AC to 1160. Wiec ty 1,2 powinienes bez wc osiagnac.

Ja mialem D800 ANDA i krecil sie maxymalnie na 1050 MHz na GlobalWin FOP38. Ech te czasy bez ciszy, teraz musialem wyciszyc kompa bo niedlugo dziecko sie pojawi :D

Ej to moje gratulacje :). Chyba cos postawisz tatusku :P
Gabrysia ma juz poltora miesiaca, i lubi patrzec jak cos grzebie w kompie... Caly czas wtedy filuje co ja tam robie, a kiedys nawet mi srubokret zabrala... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...