Skocz do zawartości
LuKe

Jaka Grafe Na Agp Do 500zeta Zakupic?

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra kupiłeś fajną kartę, ale nie wprowadzaj ludzi w błąd takimi "max detalami" Poza tym takie dziecinne kłótnie "moje lepsze bo kupiłem już" są śmieszne i tyle. Nie czytałeś dokładnie tego co Ci ludzie pisali.. W sumie 4 strony siana..

 

 

update

Wysoka rozdziałka to też nie max detale. ;)

Edytowane przez XwA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na rozdzialce 1680x1050 a pewnie wiekszosc z was bedzie grala na 1024 wiec spokojnie mozecie ustawic max detale a jesli chodzi o ADVANCE DETALE to juz inna bajka, pozatym dla mnie sa tez max kiedy np. cienie mi sa nie potrzebne czy AA

 

kwestia gustu B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK?? UDOWODNIJ !

 

"asrock dual sata II ( choćby ) plus semp 3,0+ jest o niebo lepszy od czegokolwiek wypaśnego"

 

ja mam athlona 3,2 i asusa i to co ty przedstawiles nie bedzie zadne O NIEBO LEPSZE od mojego starego poczciwego ponadczasowego gruchota!

zapomniales ze koles che wydac tylko 500zeta a jesli by chcial zmienic plyte i dokupic jeszcze karte graf to by go drozej wyszlo, no chyba ze kupi jakiegos dziada na PCI i badziewno plyte na PCI (i zmiesci sie w kwocie 500zl), ktora bedzie mniej wydajna niz pozadny radek za 500zeta na AGP ktory wsadzi do swojej starej plyty

zgodze sie z tym ze plyty na PCIE sa szybsze ale do tego musisz miec grafike tez jakotako pozadna zeby dorownac chociazby staremu RADKOWI X800PRO na AGP

 

pomylka moze byc jesli by ktos grafike na AGP kupowal za 900zl wtedy moge sie zgodzic ale nie za 500zl

dziecko :D żal mi cie :cry: naprawde :lol:

 

masz athlona xp i to najwyższy model z serii :mrgreen: litości kto kupuje bartona 3,2+ ?

kupuje sie 2,5+ do tego epoxa później wchodzi do biosu podnosi fsb na 200 ew. trochę napięcie w górę i ma się athlona xp 3,2+ o taktowaniu rzeczywistym 2,2 Ghz dokładnie takiego jak twój ( przynajmniej kiedyś jak to było najwydajniejsze tak się robiło i ja tak mam zrobione mimo, że za klocka dałem kiedyś kiedyś jedną trzecią tego co ty/wój tata/mama - nieistotne )

 

chcesz dowodów ? rączki przyrosły do czterech liter ? google.pl i szukaj

 

pcie nie jest szybsze od agp tylko karty są tańsze na pcie

taki x800 pro niedawno widziałem za 350 na pcie i to jest dla mnie osobiście jedyny powód żeby się przesiadać

 

w twojej sytuacji po udanej sprzedaży ( tego zestawu co masz ) mógłbyś się przesiąść na sprzęt z athlonem a nie sempronem - najlepiej szukac selekta ktoś się ostatnio chwalił że kupił athlona venice robiącego na standardowym napięciu 3Ghz ( realne nie żadne Pentium Rating :lol:) za 220 zł

 

zrobiłeś jak zrobiłeś ja tego nie potępiam ja mówie tylko, że ja bym zrobił inaczej

jedyne co mi się nie podoba w twojej dziecinnej wypowiedzi to fakt iż nazwałeś moje stanowisko "trochę chore" - a to już przeginka tyle, jak chcesz ze mną podyskutować na PW oczywiście najpierw się dokształć bo poziom w dyskusji musi być B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty nie mow do mnie "DZIECKO" bo troche lat juz mam :huh:

 

 

dalej sadze ze za 500zl nie kupisz wydajniejszej karty grafiki i plyte glowno na PCIE

 

HA I KTO MIAL ZNOW RACJE, JAA :rolleyes:

 

ja tego bartona 3,2 kupowalem 2 lata temu, nie wiedzialem wtedy ze sie da podkrecac, a wogule to ja teraz tego 3,2 moge se podkrecic na 3,8 albo i wyzej a jak bym mial bartona 2,5 to bym na 3,8 nie podkrecil HAHAHA

 

pozatym znajdz mi plyte na PCIE ze 4 slotami :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tego bartona 3,2 kupowalem 2 lata temu, nie wiedzialem wtedy ze sie da podkrecac, a wogule to ja teraz tego 3,2 moge se podkrecic na 3,8 albo i wyzej a jak bym mial bartona 2,5 to bym na 3,8 nie podkrecil HAHAHA

daj sobie spokój im więcej mówisz tym bardziej się pogrążasz ...

pozatym znajdz mi plyte na PCIE ze 4 slotami :unsure:

na co ci 4 sloty ?

ja dla odmiany nie mam niczego w slotach pci to miejsce zajmuje chlodzenie gpu które ty mógłbys pewnie nazwać superciche&superwydajne mając doswiadczenia z normalnymi standardowymi coolerami od grafik - kto co lubi :)

nie odpowiedziales na moje pytania :?

a zdałeś jakieś które nie wywołują u normalnego usera tego forum spazmów śmiechu ?

 

jeżeli lubisz to co masz i koniecznie musisz miec 4 sloty a do tego uważasz że przez ostatnie 3 lata nie wyszło nic lepszego krzyżyk na drogę ja się nie wtrącam kupuj se co chcesz tylko nie nazywaj mojego podejścia chorym bo ono jest i tańsze i wydajniejsze w finalnym rozrachunku - jesli uważasz inaczej to moze czas wrócić do szkoły ..

ps. idź już lepiej korzystać z tego swojego wypasu na tej swojej panoramie bo tylko ferment siejesz ..

Edytowane przez 3si3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o sloty gdzie sie wklada rozne karty np. muzyczna itd, mnie sa potzrebne 4 wolne miejsca nie mowiac o piatym jesli grafika wymaga duzego coolera :lol:

 

 

 

"daj sobie spokój im więcej mówisz tym bardziej się pogrążasz ..." w czym?? nieprawda jest ze mojego athlona sie nie da podkrecic?

 

 

 

nie mowie ze mam wypas ale narazie mi starcza wzupelnosci i nie mam zamiaru zmieniac nic

 

 

 

TANSZE? dla ciebie to jest tansze zmieniajac plyte glowno i grafike? wystarczy ze sie kupi grafike na AGP i bedzie taniej i wydajniej (mowa tu o kwocie 500zl)

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w slotach PCI? to sie tak nazywa raczej nie...

 

w slotach mam:

 

karta TV

karta SAT

karta muzyczna

karta sieciowa na skretke ktora musze miec bo na plycie mam 2 karty sieciowe ale na skretke sie nie da przerobic wiec musialem miec osobna a nie bede zmienial calej sieci w domu na inne kable, pozatym kuzyni nie maja mozliwosci na inne kable podpiac wiec musi zostac ta karta, dobzre ze od netu kabelek mam podpiety do karty sieciowej w plycie gownej bo juz bym nie wydolil :D

 

i w piatym slocie mam dodatkowe chlodzenie od radka

 

 

w przyszlosci bede potzrebowal jeszcze jednego slocika na karte sat ktora bedzie miala mozliwosc ogladania platformy TVN w HD

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TANSZE? dla ciebie to jest tansze zmieniajac plyte glowno i grafike? wystarczy ze sie kupi grafike na AGP i bedzie taniej i wydajniej (mowa tu o kwocie 500zl)

tak tańsze sprzedajesz co masz i dostajesz 450 zł na luzie ( mobo plus klocek )

za to bez problemu kupujesz socket 939 z athlonem venice

grafike wtedy możesz kupić choćby identyczną jak masz tylko ze 100-150 zł taniej

i wychodzi ze jest i taniej i wydajniej

 

nie nieprawdą jest że dużo więcej podkręcisz proca on się właściwie niczym nie różni od mojego 2,5+ barton to barton i tylko od szczęścia i chlodzenia ( mobo też się liczy ) zależy ile się go da podkręcić

 

skoro już kupiłeś grafę i jesteś zadowolony to skończ Offtopikować :/

 

ps. za te luźne 150 zł mógłbyś sobie serwer na pentiumIII kupic i problem pci by sie rozwiazał sam - wszystko zależy od podejścia

Edytowane przez 3si3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sorry ze sie tak wbijam na szybciora ale potrzebuje karte ktora ma mniej wiecej takie parametry 256MB 256BIT GDDR3 i była na AGP ,jest w tej cenie do 500 zł ( wlasciwie mam 450 :] )

Na allegro znalazłem PALIT RADEON X800GTO 256MB 256BIT GDDR3 włąściwie wygląda na to ze jest spoko ,ale od dluższego czasu sie nie interesowałem i nie bardzo mam kiedy wiec moze byście mi ułatwili sprawe .Czy tak karta jest warta , czy brac cos innego , mozna cos ją zmodwac albo kręcić ?:-P

 

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez .zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEZU dzisiaj sie wystraszylem! wlaczam kompa i odrazu wywala na monitorze ze nie widzi podpietego kabla od monitora czy cos takiego, po angielsku pisalo :D i oprocz tego napisu slysze PIIIII

 

wiec rozkrecam kompa wyjmuje grafike z AGP patzre a tam delikatnie widze zakurzony kawalek wejscia na AGP w plycie glownej, dmucham wyczyscilo sie dmuchlem rowniez na grafe wkladam i wlaczam i dziala :) , czym to moglo bys spowodowane??

 

pierwszy raz z czyms takim sie spotykam....

 

dodam ze cos mi sie ta grafika nie podoba bo gdy wlaczam gry daje na maxa AA i AF nic sie w grze nie zmienia jedynie spada ilosc FPS a krawedzie jak sie szarpaly tak sie szarpia, nic nie wygladza, czy cos moglo sie spalic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta jak narazie dziala, zmienilem stery na starsze ale co do AA i AF to dalej nie dziala wlaczam to a krawedzie wogule nie sa wygladzone, co jest? mozliwe ze cos mam przypalone na karcie?

 

 

a moze zmienic stery na te WARCATS??

http://www.tweaksrus.com/index.php?option=...&Itemid=41/

tylko ktore do mojego radka?

 

 

a co do tej karty co kolega wpomnial

http://www.allegro.pl/item128936666_palit_..._rohs_agp_.html

czy aby to nie jakas sciema? za taka cene juz sie ma tak wysokie parametry? czy to aby to GTO porownywalne do x800 PRO??

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to zem namieszal, ani filmy dvd ani divixy nie dzialaja, nie wiem co sie porobilo gry dzialaja ale filmy nie

 

instalowalem chyba z 4 razy to oprogramowanie ATI rozne wersje i nic nie pomoglo nawet zainstalowalem oprogramowanie WarCat 6.7 ktore sie zaczelo potem przeksztalcac i instalowac zwykle ATI CONTROL CENTER wiec ja juz ni wiem co jest grane wiem jedno ze mi filmy dvd i divixy juz nie dzialaja :sad:

 

czeba bedzie chyba ghosta przywracac :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post pod postem :blink:

zrobił się z tego nie temat co kupić do 500 tylko osobisty temat Luke co juz sygnalizowałem <_<

 

jak nie działa gdzieś AA na kartach ATI to może być wina sterowników

na jakie zmienić żeby działało ?

- wisi mi to :D pposzukaj sobie :-P

 

Edit: 9500pro omegi 38221 gram ostatnio tylko w fear combat 800*600 i 2*AA - działa - prawie nie widać schodków xD

Edytowane przez 3si3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok przywrocilem GHOSTA wsio dziala :)

 

 

a co do AA i AF

 

probowalem na 4 albo i wiecej wersjach sterach i ino w HL2 dziala AA i AF na ktorym widac roznice a na innych grach wogule zadnej roznicy nie widac, podejrzewam ze u was tez tak jest, a jesli nie to napiszcie....

Edytowane przez LuKe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze zmienic stery na te WARCATS??

Mój radek 9800pro na Warcats 6.1 był najwydajniejszy, co do Catalyst Media Center - nigdy tego nie instalowałem po co komu taki syf, ati tool wystarczy.

 

polecam moją PALITA X800xl 400/980 256 mb/256 bitów 16 potoków i 6 wertexów tanio http://www.allegro.pl/item131774424_palit_..._od_pci_e_.html

Kolega .Zip prosił o kartę na AGP a ta jest na PCIE. Sam półtora tygodnia myślałem jaką kartę kupić i wypadło na Gigabyte GF7600GS 256, ze względu iż do firmy Palit nie mam zbyt zaufania - miałem pare ich rzeczy. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z tego 7600GS, Quake 4 lata na High Quality 1280x1024 wsio ON, procek (Sempron) na stocku leci (1,82Ghz bo mi się cooler połamał). Tak więc ja śmiało polecam GIGABYTE 7600GS 256MB 12potoków ten na bezcoolerowym zalmanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój radek 9800pro na Warcats 6.1 był najwydajniejszy, co do Catalyst Media Center - nigdy tego nie instalowałem po co komu taki syf, ati tool wystarczy.

Kolega .Zip prosił o kartę na AGP a ta jest na PCIE. Sam półtora tygodnia myślałem jaką kartę kupić i wypadło na Gigabyte GF7600GS 256, ze względu iż do firmy Palit nie mam zbyt zaufania - miałem pare ich rzeczy. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z tego 7600GS, Quake 4 lata na High Quality 1280x1024 wsio ON, procek (Sempron) na stocku leci (1,82Ghz bo mi się cooler połamał). Tak więc ja śmiało polecam GIGABYTE 7600GS 256MB 12potoków ten na bezcoolerowym zalmanie ;)

to jest pod PCI-e???? prosze przeczytaj dokładnie:) to jest agp z chipsetem od pci-e:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...