Skocz do zawartości
Maks!

Gamepady - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Mam dualshocka 2 , ale jest troszke za mały na moje dłonie. Dlatego w oko wpadł mi ten xbox-owski controller for widnows. Jest jeszcze Chillstream, który chłodzi, ale jednak skłaniam się wobec tego pierwszego.

Pady na kosole to sprawdzony towar. Ciekawe tylko jak się bedzie kierwać krzyżakiem i gałką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. I kupiłem pada Xbox 360 controller for windows.... i zaczynają się problemy...

 

 

Nie można ustawić tiggerów na digital.. aby to zrobić należy ściagnąć XBCD - alterantywne sterwoniki do tych padów. Najpierw zainstalowałem sterowniki z płytki dołączonej do pada, a następnie XBCD. ALe nie chcą sie poprawnie zainstalować. Gdy odpalam program albo pada nie wykrywa albo program nie reaguje na niego..

 

Ktoś może miał podobny problem.? Jak to poprawnie zainstalować?

 

Już poradziłem sobie... wystarczy zastosować sie do instrukcji na stronie gdzie można ściągnąc program...

Edytowane przez silion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. chcę zaopatrzyć się w pada - wybór padł na ten od xboxa360 w wersji bezprzewodowej. myślałem jeszcze nad chillstreaem'em. pytania: czy ktoś używał go grając na xboxie? doczytałem, że działać powinien, a jak w praktyce? drugie - co to jest vibration feedback? coś jak FF w DFP na przykład, czy tylko wibracje? (ktoś w tym temacie użył określenia "pseudo vibration feedback, stąd moje wątpliwości). kolejne - w niektórych sklepach jest on jako xboxowy, w niektórych jako pod pieca. mam szukać z "for windows" w nazwie prawda? ostatnie - jest jakaś lepsza propozycja od tego co wybrałem? cena zasadniczo nie gra roli (w granicach rozsądku :wink: ). dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Edytowane przez Mumin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie moge znalesc tego pada nawet w google nie ma :|

z logitech znalazłem tylko to pad i chyba o to chodziło??

Tak, o to mu chodziło. Ale nie polecam jednak tego pada. Po roku użytkowania zatarł mi się wiatraczek (:lol:) i teraz nie mam ani wibracji, ani chłodzenia :ploom:

Imho na dzień dzisiejszy najlepszym wyborem jest pad od klocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho na dzień dzisiejszy najlepszym wyborem jest pad od klocka.

a warta jest jego "bezprzewodowość" kilkudziesięciu złotych? bo z kablem to koszt ok. 130 zł, bez kabla to 160-170. kabel w sumie na tyle długi, że nie powinno być problemów, z drugiej jednak strony, brak kabla ma swój urok ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"For Windows" oznacza, iż dostajesz w zestawie Receiver podłączany do USB, takie coś jak przy klawiaturach bezprzewodowych oraz sterowniki.

 

Analogowe są gałki i triggery (to co wygląda jak spust w broni palnej :) )

Kupiłem pada, ale niestety nie zauważyłem że nie jest "For Windows", i jestem ciekawy czy gdzieś można kupić ten Receiver ?? A niestety paragon mi gdzieś przepał :/

Jak co to mogę tanio oddać oryginalnego pada do x360bezprzewodowy (wersja czarna), nówka sztuka nic nie śmigania, bez gwary.

Edytowane przez pci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pada, ale niestety nie zauważyłem że nie jest "For Windows", i jestem ciekawy czy gdzieś można kupić ten Receiver ?? A niestety paragon mi gdzieś przepał :/

Jak co to mogę tanio oddać oryginalnego pada do x360bezprzewodowy (wersja czarna), nówka sztuka nic nie śmigania, bez gwary.

Można, tylko niech mi ktoś jego cenę wytłumaczy, zważywszy na to, że różnica w cenie pada od x360 (tzn bez odbiornika) a wersji "for windows" to 1/3 tej ceny jak nie mniej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można też kupić moduł rf, dolutować do niego kabel usb i mieć homemade Receiver.

 

Tak wygląda moduł rf:

http://allegro.pl/item514490085_modul_rf_x...ule_okazja.html

http://allegro.pl/item509690364_modul_rf_xbox360.html

 

A tu jest instrukcja, niestety po hiszpańsku:

http://www.elotrolado.net/hilo_tutorial-re...unciona_1022864

Miałem gdzieś po polsku, ale nie mogę teraz tego znaleźć, więc szukajcie na własną rękę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zamierzam kupić pada, cena do 130zł. Początkowo miał być Logitech Dual Action, później DS2 a teraz znalazłem Thrustmaster Run'N' Drive. Czy ktoś wie coś na temat tego Thrustmastera? Jak się sprawuje, czy wygodny itp itd?

 

Czy DS2 bez problemu gra się we wszystkie gry na kompie? Wystarczy przejściówka tylko i jest ok, żadnych sterów, kalibracji itp? Gram głównie w ścigałki, symulatory lotu i PESa (profesjonalistą nie jestem) póki co na klawiaturze, czy DS2 analogami bezproblemowo kontroluje gierki tego typu?

Edytowane przez graczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem z Gamepadem od firmy Trust. Problem polega na tym ze we wszystkich aplikacjach prawy analog działa odwrotnie czyli góra to lewo dól to prawo itd.Nie wiem czy to wina pada czy visty ponieważ wcześniej miałem pada saitek p580 i byl ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc w wyborze jakiegos Pad-a do TDU.

Kompletniae sie na tym nie znam, a chcialbym sobie sprobowac czegos innego niz klawiatura(kierwonica niestety zajmuje za duzo miejsca i jest za droga)

I podstawowa sprawa nie moze byc za drogi

Przewodowy pad do X360 ? IMHO nie ma sie co bawic tylko trzeba brac to co teraz jest defaultowo obslugiwane w kazdej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ten gamepad od pc będzie działał na xbox360 bo zastanawiam się nad kupnem do Mojego pc pada ale kumpel ma konsole z jednym padem i czasami gram u niego i 2 pad przydałby się wiec potrzebuje takiego sprzetu który działby na pc i xbox wiem ze pad od Xbox działa na pc ale nie chce wydawać tyle $$ i co sadzicie o tym padzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda tandetnie. Bierz oryginalnego z XBOX'a. Wiesz dlaczego oryginalne pady są droższe? Bo producent musiał wydać pieniądze na stworzenie danego produktu, czyli między innymi: testy materiałów z których został stworzony, odpowiednią jakość podzespołów (elektroniki) (wiadomo żę lepsze jest droższe). Takie drobnostki jak opór (fizyczny) przycisków, gałek, trigerów oraz ich dokładność mają podstawowe znaczenie.

Kupując oryginalnego pada możesz spodziewać się wykonania na najwyższym poziomie co odbija się na komforcie zabawy oraz długowieczności samego urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam drogi :) kup zestaw razem z padem są dostepne w marketach, ja kupowałem z ebay'a z UK taki zestaw jakis rok temu za 150zł z przesyłką juz do PL, ostatnio sprzedałem jeden odbiornik za 70zł :) bo mam jeszcze jeden tyle ze czarny.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...