Skocz do zawartości
Maks!

Gamepady - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem Dual Action... Chłam, że aż strach - niby Logitech, ale wolałem już "kanciaka" z PSX-a (tak, ten mniejszy pad do PlayStation, bez wibracji i analogów). Najtańszy godny uwagi to Chillstream ("Balon X"), później oczywiście DS2 i SA, ale to już inne ceny. Pamiętaj tylko, że kupuje się tylko w sklepach (i to najlepiej dużych sieciach) bo 3/4 padów to podróby z analogami jak skrzynia biegów w maluchu...

 

Gdybyś zdecydował się na Chillstreama taniej jest kupić wersję PS3 (która imho ma lepiej rozplanowane przyciski) ;)

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś zdecydował się na Chillstreama taniej jest kupić wersję PS3 (która imho ma lepiej rozplanowane przyciski) ;)

Wersją ps3 wygląda odpustowo ;] Miałem w rękach i z dwojga złego wybrałbym wersję do Xo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu Logitecha Chillstream'a, wrzucilem mu sterowniki XBCD 1.07 i nie dziala prawy analog w Lost Planet. To normalne? Jakie inne pady daja rade na pc (byle nie wiecej niz 200 PLN). Wzglednie jakie sterowniki dac temu logitechowi, zeby zaczal dzialac normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chce kupic jakiegos pada, wybór padnie najprawdopodobniej na ten od Xbox'a 360, ale czy warto brac bezprzewodowy? bo w sumie to ja bede na krześle grał, a jest 50zł różnicy w cenie. Z drugiej strony, przewodowego pada nie moge nigdzie znaleźć w żadnym sklepie <_< owszem jest w ofercie, ale "nie jest w magazynie".

 

Ktoś wie gdzie go kupic mozna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzglednie jakie sterowniki dac temu logitechowi, zeby zaczal dzialac normalnie?

Ja mam normalne od logi i mi działał w demie. Nie sprawdzałem w full wersji. Może dzisiaj bym sprawdził jak znajdę czas to dam Ci znać.

 

czy zakup np w mediamarkecie daje 100% gwarancji ze kupie oryginal

Oczywiście, że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chce kupic jakiegos pada, wybór padnie najprawdopodobniej na ten od Xbox'a 360, ale czy warto brac bezprzewodowy? bo w sumie to ja bede na krześle grał, a jest 50zł różnicy w cenie. Z drugiej strony, przewodowego pada nie moge nigdzie znaleźć w żadnym sklepie <_< owszem jest w ofercie, ale "nie jest w magazynie".

 

Ktoś wie gdzie go kupic mozna?

jesli pad do PC to tylko przewodowy. bezprzewodowy nie ma wtyczki żeby go podłączyć :)

ja swojego kupiłem w empiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersją ps3 wygląda odpustowo ;] Miałem w rękach i z dwojga złego wybrałbym wersję do Xo.

No i kupiłem odpustowego pada. Na szczęście srebrna wersja nie odrzuca tak jak czarna ;]

Kaj dojdzie to napisze coś niecoś ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, postanowiłem że kupię sobie bezprzewodowy pad do NBA Live 08 i Gears of War :wink: Wstępnie zastanawiam się nad:

1) Logitech Cordless Rumblepad II

2) Microsoft Xbox 360 Wireless Controller for Windows

 

ale może jest coś lepszego. Co polecacie ? To będzie mój pierwszy pad w życiu Z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, postanowiłem że kupię sobie bezprzewodowy pad do NBA Live 08 i Gears of War :wink: Wstępnie zastanawiam się nad:

1) Logitech Cordless Rumblepad II

2) Microsoft Xbox 360 Wireless Controller for Windows

 

ale może jest coś lepszego. Co polecacie ? To będzie mój pierwszy pad w życiu Z góry dzięki za pomoc

Najlepiej sprawdzić jak oba pady leżą w dłoni. Mi np po dłuższym obcowaniu podszedł pad od xO. Oczywiście wiesz że potrzebujesz do niego jeszcze odbiornika?;]

 

 

Ja wciąż staram się przystosować do chilloutstreama w wersji ps3. Pad leży mi źle w dłoniach, bo w miejscu gdzie zawsze trzymam końcówki paluchów mamy wiatraczek. Po za tym mam wrażenie że nieraz z przyciśnięciem X wciska się []. Sam system chłodzenia jest do kitu bo więcej to hałasuję niż chłodzi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad 2) jest z odbiornikiem ponieważ jest to zestaw (pad + odbiornik). Można grać na PC i (chyba) na X360.

Dzięki za info. Zdecydowałem się jednak na Microsoft Xbox 360 Wireless Controller for Windows. Tylko gdzie go kupić ? Szukam i nigdzie nie ma. Zna ktoś sklep (najlepiej w Warszawie) w którym mógłbym go dziś kupić ? Aha, i czy występuje on w czarnym kolorze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz moja kolej: w związku z nadchodzącymi premierami, postanowiłem zaopatrzyć się w pad: Logitech Chillstream, lub Logitech Dual Action (może coś innego w podobnej cenie? Nie zależy mi na wibracjach, wręcz ich nie chcę).

 

I pytanie: Chillstream dla PS3 działa na PC bez kombinowania ze sterownikami (czytałem, że tak właśnie jest, ale lepiej będzie jeżeli się upenię)?

 

Chętniej wziąłbym Dual Action, bo nie potrzebuję jakiegoś tam chłodzenia dłoni ;).

 

Miał z nim ktoś jakieś nieprzyjemne doświadczenia?

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który z padów bedzie najlepszy?

1. Logitech Rumblepad (wibracje)

2. Chillstream dla PS3 (chlodzenie...)

3. Pad od PS2 + przejsciówka

4. Inne...

 

Wczesniej mialem Dual Action logitecha i był nawet dobry, ale gralem tylko w PESa. Sprzedalem bo nie mial wibracji i chcialem kupic Rumblepada, pozniej na rynku pojawil sie Chillstream i teraz nie wiem jakiego wybrać.

Edytowane przez wladziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który z padów bedzie najlepszy?

1. Logitech Rumblepad (wibracje)

2. Chillstream dla PS3 (chlodzenie...)

3. Pad od PS2 + przejsciówka

4. Inne...

 

Wczesniej mialem Dual Action logitecha i był nawet dobry, ale gralem tylko w PESa. Sprzedalem bo nie mial wibracji i chcialem kupic Rumblepada, pozniej na rynku pojawil sie Chillstream i teraz nie wiem jakiego wybrać.

Skoro sprzedałeś dual actiona z powodu braku wibracji, to chillstream chyba odpada?

Mój typ to pad od ps2...sprawdzone i wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro sprzedałeś dual actiona z powodu braku wibracji, to chillstream chyba odpada?

Mój typ to pad od ps2...sprawdzone i wygodne.

Nie koniecznie musi odpadac. Czy każda gra obsluguje wibre?

Warto brać pad z wibrą?

Chillstream ma za to inną zalete :D

Edytowane przez wladziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dobra jest ta wersja? Na poziomie tego PCtowego?

 

Ktoś może z niego korzysta? Jakieś opinie?

 

Chce kupić padzika do 70-80zł i w sumie tylko dual action i ten chillstream ps3 są w opcji chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dobra jest ta wersja? Na poziomie tego PCtowego?

 

Ktoś może z niego korzysta? Jakieś opinie?

 

Chce kupić padzika do 70-80zł i w sumie tylko dual action i ten chillstream ps3 są w opcji chyba...

Temat ma 7 stron. Pominę już fakt że na poprzedniej jest wszystko...

Nie ma wersji pctowej żadnego chillstreama. Jest wersja xO i ps3. Obie działają na piecu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...