Skocz do zawartości
LuZaczek

Pytanie do ludziktortzy maja WC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zamierzam zrobic w niedalekiej przyszlosc WC. W tej chwili mam pompke Aquael pompka fontannowa 400l/h. Czy raka pompka nadaje sie do WC :?: :?: :?: :!: Czytalem ze co niektorzy maja pompki o wydajnosci 1200 l/h(normalnie dla mnie pompa glebionowa :wink: :!: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zamierzam zrobic w niedalekiej przyszlosc WC. W tej chwili mam pompke Aquael pompka fontannowa 400l/h. Czy raka pompka nadaje sie do WC :?:  :?:  :?:  :!:  Czytalem ze co niektorzy maja pompki o wydajnosci 1200 l/h(normalnie dla mnie pompa glebionowa :wink:  :!: )

Strasznie slaba , no moze nie tak straszne ale to troche malo. zlozysz wc wciagnie cie to no to wc na grafe i chipset nie pociagnie zbytnio tego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliscie chyba o magicznym CPC tam byla pompka 250l i jakos wode pompowala :) Ale zgodze sie z przedmowcami, kup cos kolo 600l/h. Ta mozesz sprobowac,moze akurat bedzie pompowac w miare dobrze..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliscie chyba o magicznym CPC tam byla pompka 250l i jakos wode pompowala :) Ale zgodze sie z przedmowcami, kup cos kolo 600l/h. Ta mozesz sprobowac,moze akurat bedzie pompowac w miare dobrze.. 

 

Pozdrawiam

JHa mam te 600l z cpc i nie juest to za dobre przy slaluszkach 13mm nie ma cisnienbia woda ma przeplyw taki siaki czyli ni jaki lepiej co powyzej 800 mam teraz zamiar sobie new sprezetowac :) ok1000l albo 1200l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomka jest bardzo ważna

pierwsza rada jako akwarysta pomli i osprzęt akwariowy AQUA EL jest kiepskiej jakości :?

Tania i niedroga pomka to AQUA SZUT 8W 600 l/h

na jeden blok wystarczy.

Jak planujesz więcej bloków to kup sobie większą pomkę

Ja mam PowerHead 802 wydajnośść 1500 l/h docelowo będzie blok na grafie pamięciach chipsecie i HDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem aqua szuta 450 l/h (chyba jesli nie slabsza) na 1 blok duzy i byla spoko... teraz mam PH802 i tez jest spoko :) roznica temperatur nie jest az tak duza... najlepiej samemu to sprawdzic pzdr

nie jest az tak......... powiec jaka jest......... ja wlasnie sie zastanawiam nad ta pompka PH 802...... ale nie wiem gdzie ja tanio kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem aqua szuta 450 l/h (chyba jesli nie slabsza) na 1 blok duzy i byla spoko... teraz mam PH802 i tez jest spoko :) roznica temperatur nie jest az tak duza... najlepiej samemu to sprawdzic pzdr

nie jest az tak......... powiec jaka jest......... ja wlasnie sie zastanawiam nad ta pompka PH 802...... ale nie wiem gdzie ja tanio kupie

Swego czasu kolega Lubmich oferowal te pompki, nie wiem czy to aktualne :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem aqua szuta 450 l/h (chyba jesli nie slabsza) na 1 blok duzy i byla spoko... teraz mam PH802 i tez jest spoko :) roznica temperatur nie jest az tak duza... najlepiej samemu to sprawdzic pzdr

nie jest az tak......... powiec jaka jest......... ja wlasnie sie zastanawiam nad ta pompka PH 802...... ale nie wiem gdzie ja tanio kupie
Jak bys byl w wawie to w centrum bemowo w akwarystycznym ja kupilem za 107,90zl :lol:

Moze to nie jest super tanio ale zawsze cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem aqua szuta 450 l/h (chyba jesli nie slabsza) na 1 blok duzy i byla spoko... teraz mam PH802 i tez jest spoko :) roznica temperatur nie jest az tak duza... najlepiej samemu to sprawdzic pzdr

nie jest az tak......... powiec jaka jest......... ja wlasnie sie zastanawiam nad ta pompka PH 802...... ale nie wiem gdzie ja tanio kupie
Jak bys byl w wawie to w centrum bemowo w akwarystycznym ja kupilem za 107,90zl :lol:

Moze to nie jest super tanio ale zawsze cos.

Ja na sadybie (wawa) kolo bestmalla dalem 95zł w sierpniu. a ta stara kupilem uzywana za jakies grosze

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie posty!!! I tak kupilem od qumpla te pompke 400litrow/h a to dlatego ze koszt wynosil 5 zl!!! Heheheh taka okazja mogla sie niepowtorzyc. Co do tego ze sprobuje i sam zobacze to niedlugo(moze za 1 miech) bede juz mial zrobiony bloczek i wtedy napisze co i jak!:DDziekuje za wszystkie posty!!! I tak kupilem od qumpla te pompke 400litrow/h a to dlatego ze koszt wynosil 5 zl!!! Heheheh taka okazja mogla sie niepowtorzyc. Co do tego ze sprobuje i sam zobacze to niedlugo(moze za 1 miech) bede juz mial zrobiony bloczek i wtedy napisze co i jak!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie posty!!! I tak kupilem od qumpla te pompke 400litrow/h a to dlatego ze koszt wynosil 5 zl!!! Heheheh taka okazja mogla sie niepowtorzyc. Co do tego ze sprobuje i sam zobacze to niedlugo(moze za 1 miech) bede juz mial zrobiony bloczek i wtedy napisze co i jak!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...