Skocz do zawartości
Carl0s

Industrial Zone Mod

Rekomendowane odpowiedzi

za mało szpachli, 2 dezodoranty + mlowanie budy + okno i wentylatorki ze światelkami.. nuda

@forest jakistam...

pokaz mnie no palcem te swiacace wiatraki...

 

szpachli Ci malo? Moge Ci podeslac z puche...

 

Dezodoranty? Hehe, jakbys wiedzial ile taki termos kosztuje, inaczej bys to nazywal...

 

Nuda...pojecie wzgledne, podobnie jak ludzka glupota...

@

zawleka Byku, pic narazie nie moge, ale chetnie zapale szluge:) daj znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż za dywagacje :>

 

A mówiła matula - pochwa-l się dopiero, jak skończyłeś. I teraz wielkie zawracanie kontramarki - "ej, ziom, daj foty", "k...a twoja w d.... ........ ....... !!! foty!", "fakin szit, foty, apdejt!" i tak dalej. A jeśli czasu nie staje, warto dysklejmera umieścić z przodu - "won pastuchy, foty będą jak będą bo czasu nie mam, zajmijcie się swoją stulejką" i sprawa byłaby jasna :>

 

Żarło i zdechło? Może powinienem zająć się odpłatnym wróżeniem z kart, fusów i płatków kukurydzianych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, w ten weekend który zakończył się 4h temu? ;)

 

gdybymod? :lol:

 

na ja tez nie wiem co się z nim dzieje ostatnio, może umarł?

 

' date=' 6 paź 2006, 17:08' post='2344638']

Carl0s czy mod? :lol:

 

chyba zyje...logowal sie 2 dni temu :-|

 

Cóż za dywagacje :>

 

A mówiła matula - pochwa-l się dopiero, jak skończyłeś. I teraz wielkie zawracanie kontramarki - "ej, ziom, daj foty", "k...a twoja w d.... ........ ....... !!! foty!", "fakin szit, foty, apdejt!" i tak dalej. A jeśli czasu nie staje, warto dysklejmera umieścić z przodu - "won pastuchy, foty będą jak będą bo czasu nie mam, zajmijcie się swoją stulejką" i sprawa byłaby jasna :>

 

Żarło i zdechło? Może powinienem zająć się odpłatnym wróżeniem z kart, fusów i płatków kukurydzianych?

 

No i co się tak wpieniasz ;)

 

Niech go trochę popędzą, należy mu się odrobina nieuprzejmości za całokształt krytyki :D

 

myślę że w przypadku Carl0sa nie za bardzo jest sens popędzania.. skoro nie pisze tzn że nie może... dla mnie sprawa oczywista. Jesli będzie mógł to napisze... :wink:

 

Nie, jasne, masz rację. Ale mi chodzi o to, że Carl0s tylu skrytykował, że odrobina "wnerwu" mu nie zaszkodzi... :D

 

Koniec OT, ja nie chce % :).

 

chyba jednak :D

 

Ooooo jaaaa Carl0s umarł :)

W imieniu Carl0sa przeprazaszam za opóźnienina, ale ma problemy osobiste i na razie nie ma czasu na skończenie moda, ale gwarantuję, że w bliższej lub dalszej przyszłości na pewno ukaże się update. To tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dosc dlugiej przerwie.

Z gory zaznaczam - jeszcze przez jakis czas w tym temacie raczej sie nic nie ruszy.

Prosze tylko o odrobine cierpliwosci, nie odpuscilem sobie tak jak to sugeruja niektorzy, po prostu mam obecnie inne, duzo wazniejsze sprawy na glowie.

Ale zapewniam - wroce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety...jak widzicie po moim sigu, chcialem, bardzo chcialem...niestety moj cyfrak nie podzielal entuzjazmu, wzial sie i zepsul...wiec wolalem sie nie odzywac - ale jako ze MSN juz zdarzyl rozdziawic jadaczke - glupio tak siedziec cicho.

Tak, wrocilem do prac - dzisiaj chcialem wam pokazac jak wyglada buda 3 miesiacach stania w zapomnieniu...ale nie wyszlo.

jednak zgodnie z obietnica - wrocilem i mam nadal zamiar psuc krew co niektorym...

Lecz najpierw musze nadrobic zaleglosci...

Edytowane przez Carl0s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- ale jako ze MSN juz zdarzyl rozdziawic jadaczke - glupio tak siedziec cicho.

oooo nie wiesz czasem, trzeba było szanować aparat. Wszystko na mnie zrzuca. Do cholery. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecane fotki obudowy po 3 miesiacach stania w zapomnieniu. Jak widac, ktos zrobil z niej podstawke pod cos, brud i kurz wgryzlu sie w farbe. Czyli zamierzony efekt zostal osiagniety :D.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Wesołych i spokojnych świat, spedzonych w milej atmosferze zyczy wam Carl0s...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie miał sie do czego przyczepić to sie czepił avatara :D

 

powiadasz że mod musiał odstać 3 miechy aby kurz się związał z powierzchnią... no to tak jak u mnie :D

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie Pel, u Ciebie mój miły to mchem porasta... :>

 

noł ofens carl0s, ale ten mod to jakoś na relewację się nie zapowiada.. trochę rozmachu.. explozji.. przypalania i pobitego szkła, wtedy będzie industrialnie ;) jak w opustoszałej stoczni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zero700, wtedy bedzie po "polskiemu". A to nie ma byc smutny pomnik minionej dekady, tylko ostra jak brzytwa, zla i robiaca duzo szumu maszyna w stylu przemyslowym. Juz kiedys pisalem, ze nie wszystko co industrialne, musi byc jak w naszym kraju zdewastowane i w polowie rozkradzione...

Edytowane przez Carl0s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie Pel, u Ciebie mój miły to mchem porasta... :>

tam mchem.. jak już cos to grzybem.. bo mam duża wilgoć w domu... :D

 

Dużo szumu robiąca.. tzn że zamiast wyciszać wiatraki będziesz je podkręcał? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...