Skocz do zawartości
LordFury

Asus P5wdg2 Ws Pro <&> Asus P5w64 Ws Pro

Rekomendowane odpowiedzi

To 430 fsb na tej płycie nie jest problem osiągnąć jak piszesz ze osiąga 460? i tez jak Asus P5B Deluxe współpracuje z tym prockiem Intel's Core 2 Quadro Kentsfield to i ta tez na pewno za ta cenę oczywiście mowa o 650 zł chyba najlepsza płyta tez pod przyszła rozbudowę na 4 rdzeniowego procka tylko chyba brac e6300 i czekac po wejściu tych 4 rdzeniowych jakieś 2 miesiące i niech spadają wreszcie ceny i później tylko wymiana .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede mial :)

narazie sa jazdy z hurtowniami ale bede ich troche mial :)

Oczekuję na ten moment z niecierpliwością, bo liczyłem, że już wczoraj, najpóźniej dziś by dotarła(dopóki trochę czasu jest), a tu jeszcze parę dni przeczekać trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba masz swoją ?

Swoją mam z pierwszego, do tej pory najtańszego rzutu w ESC. U Drejfusa czekam na kolejną sztukę, do drugiego kompa... :wink:

 

Przy okazji będzie możliwość fajnych testów porównawczych, bo jedna z E6400, a druga z E6600. Grafiki w obu kompach identyczne, pamięci też, WC również bardzo podobne. Zobaczymy, co z tego wyjdzie...

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dzisiaj odebralem plytke z esc.pl (630zl ale wczesneij przedplata),

no i podlaczylem molex do EZ Pluga (molex na plycie obok 24 pin wejscia)

comp nie chcial sie wlaczyc....swiatelko na plycie pali sie na zielono (wiec good), a jak naciskam swicth ON na obudowie to na chwile sie zapala swiatelko na klawie i to wszystko....pozneij odlaczylem ez pluga i nadal nic, dopiero za jakims 2,3 nacisnieciem comp wystartowal.....myslalem ze ten molex daje dodatkowa energie ale to chyba tylko dla tych ktorzy maja stare 20pin zasilacze.....jak sadzicie bo ja zielony jestem jesli chodzi o nowe mobo

 

Zasilacz: chiefetc 450W

 

EDIT: juz wszystko ok, nie wiem czemu nei chcialo sie wlaczyc wtedy, obecnie mam molex podlaczony (ez plug) i wszystko jest OK

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dzisiaj odebralem plytke z esc.pl (630zl ale wczesneij przedplata),

no i podlaczylem molex do EZ Pluga (molex na plycie obok 24 pin wejscia)

comp nie chcial sie wlaczyc....swiatelko na plycie pali sie na zielono (wiec good), a jak naciskam swicth ON na obudowie to na chwile sie zapala swiatelko na klawie i to wszystko....pozneij odlaczylem ez pluga i nadal nic, dopiero za jakims 2,3 nacisnieciem comp wystartowal.....myslalem ze ten molex daje dodatkowa energie ale to chyba tylko dla tych ktorzy maja stare 20pin zasilacze.....jak sadzicie bo ja zielony jestem jesli chodzi o nowe mobo

 

Zasilacz: chiefetc 450W

Hmmm.... Ja podczepiłem wszystko co się dało (24-pin + 8-pin + molex) i wstało od razu bez zająknięcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde no nie moge zainstalwoac sterownikow audio w tej plycie

probowalem tych sterow z plyty jak i z netu

po kilku sekundach wlaczeniu setupa wyskakuje komunikat: "wymagany sterownik magistrali HD Audio nie zostal znaleziony"

 

poradzcie cos plz.

 

OS: Windows XP Pro swierzo zainstalowany + autopatcher lite z wrzesnia 06

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde no nie moge zainstalwoac sterownikow audio w tej plycie

probowalem tych sterow z plyty jak i z netu

po kilku sekundach wlaczeniu setupa wyskakuje komunikat: "wymagany sterownik magistrali HD Audio nie zostal znaleziony"

 

poradzcie cos....

Te z płyty też się u mnie nie zainstalowały. Ale ze strony Asusa jak najbardziej, zwykły setup i poszły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...